Küsimus plaanitava auto ostmiseks...Palve aidata...
#1


Tervitusi...
Plaanin osta endale esimeseks autoks Toyota Supra MK IV 3.0 mootoriga
Tootmis aasta 1993-2002...
Ise plaanin osta umbes 1995/1996a mudelit...
Ja plaan oleks ise endal ülesse lüüa...

Ja küsimus oleks et kust kohas leiaks ma sellise mudeli taskukohase hinnaga...
Ja mida panna autole....(Et saada võimsust juurde...Et saada välimust heaks ja muid lisandeid)

   
Vasta
#2

auto24.ee
Vasta
#3

Kui palju on taskukohane hind?
Vasta
#4

www.supras.com
Ja võimsuse tõstmiseks on usas müügil kit-id mille pead ainult juhendi järgi peale kruvima.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#5

(31-10-2009, 20:14 PM)mossepower Kirjutas:  Kui palju on taskukohane hind?

hind ei oma hetkel mingeid piire...
alguses vaataks juppide hindu ja siis mõtleks....
Wink
Vasta
#6

(04-11-2009, 16:19 PM)maxxxy Kirjutas:  
(31-10-2009, 20:14 PM)mossepower Kirjutas:  Kui palju on taskukohane hind?

hind ei oma hetkel mingeid piire...
alguses vaataks juppide hindu ja siis mõtleks....
Wink
Kui raha pole probleemiks siis tasub kohe mingi ameerika masin osta, igapäevaseks kärutamikseks kõlbab Sierra ka väga hästi.
Faast ja fiuriuse vaatamisega oled ka hiljaks jäänud, mina ei tahaks seda autot ilmarahata ka.But thats just me.Wink
Vasta
#7

(04-11-2009, 17:12 PM)Varblane Kirjutas:  
(04-11-2009, 16:19 PM)maxxxy Kirjutas:  
(31-10-2009, 20:14 PM)mossepower Kirjutas:  Kui palju on taskukohane hind?

hind ei oma hetkel mingeid piire...
alguses vaataks juppide hindu ja siis mõtleks....
Wink
Kui raha pole probleemiks siis tasub kohe mingi ameerika masin osta, igapäevaseks kärutamikseks kõlbab Sierra ka väga hästi.
Faast ja fiuriuse vaatamisega oled ka hiljaks jäänud, mina ei tahaks seda autot ilmarahata ka.But thats just me.Wink

jahm asi on maitses...aga lissalt pikka aega seda vaadanud ja sellel pidanud olen...
ameerika autosid vaadates...siis mida sa pakkud...
mis masinaid .....
Vasta
#8

(04-11-2009, 16:19 PM)maxxxy Kirjutas:  hind ei oma hetkel mingeid piire...

Sohh, või hind ei oma piire?

Nojah... siis võib ehk soovitada head turvalist ja kvaliteetset Saksa värki...

...kas nooruslikult sportlikus stiilis - http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

... või siis soliidses härrasmehelikult väljapeetud stiilis - http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=246282 Wink Wink Wink

Big Grin

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#9

Hind ei mängi muidugi rolli, kui tegelikult osta ei kavatseta, vaid tegeletakse asjaga teoreetiliselt. ettevalmistus iseseisvaks eluks....
Vasta
#10

Kui on päris esimene auto, siis mina küll ei soovitaks kohe selle peale hakata mõtlema kust jõudu juurde saab. Esmalt ikka rahulikum kruiis ja kui mingisugune kogemus saavutet, siis äkki avastad, et polegi nii palju jõudu vaja. Muidugi kui just kiirenduse või millegi sellisega tegeleda ei kavatse. Aga noh tegelikult mul pole siinkohal sõnaõigust, sest mina olen mõne meelest kerge puudega, sest kaifin pigem Ladat kui mingisugust fääst änd fjuurius tüüpi autot Rolleyes
Vasta
#11

(04-11-2009, 16:19 PM)maxxxy Kirjutas:  
(31-10-2009, 20:14 PM)mossepower Kirjutas:  Kui palju on taskukohane hind?

hind ei oma hetkel mingeid piire...
alguses vaataks juppide hindu ja siis mõtleks....
Wink

Siis soovitaks osta juba selle masina. Säästad ennast ehitamise vaevast, saad kohe toimiva masina ning kindlasti tuleb valmiskujul ostmine palju odavam ja kvaliteetsem kui ise tegemine. Lisaks kui rahal pole piire, miks siis oma aega veel auto ehitamise peale raisata, parem ikka valmis auto. Lisaks Eestis ka kohe ning pole vaja kuskilt välisriigist transporti oodata ning paberimajandus ka kergem.

Aga kui suur soov ikka ise ehitada, siis saab odavalt auto nt. siit
Vasta
#12

Esimeseks autoks on isegi stock Supra liiga kange. Liiga kiire tee kabelisse. Loomulikult ei pruugi midagi juhtuda, aga kange mootoriga tagaveoline ei sobi esimeseks autoks. Noor kuum veri ja kogemuste puudumine toob üldiselt kaasa kõrgendatud ohu ennast kuskilt lapikuna leida.

Minu tagasihoidlik arvamus.
Vasta
#13

Selline "(Auto) Hind ei oma tähtsust aga kui sharniir rohkem kui 70 eeku maksab siis kallis" jutt rohkem tilga näppimine on kui auto soetamine.
Kui midagi sellist soetand oled mille hind sind ei kottinud, siis tahaks ka näha!

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#14

Soovitan alustada näiteks Viperi ehitamisest.
Supra on suht fekaal masin ja toyota üldse üks madala mainega bränd.
Vasta
#15

Ma jällegi arvan,et Veyron vajaks ka veel täiustamist,ei liigu see ikka si..agi!

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#16

Pange lukku või tõstke testimise alla see teema.
Üle poole postitustest on siin puhas möga.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne