Mille tuled need on...
#1

Kuna pole just eriline asjatundja vanade motikate alal siis küsimus ;mis tuledega tegu M401 esitiival ja taga osal:??? esitiib ja tagaosa
Kas esitiival on miski M i korvituli äkki.
Vasta
#2

Esituli meenutab küll nii Dnepritel kui Ka nn Emmide korvituld aga seda ta ei ole. Nimelt, mainitud tuledel puudub keskmine korpust ühendab riba. Kuigi ei ole välistatud, et tegu võiks olla mõne vanema mootoratta korvitulega. Siiski julgen selles kahelda sest mootorrataste tuledel ei ole olnud kasutusel erilisi nn lisakaunistusi.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ints
Kuna pole just eriline asjatundja vanade motikate alal siis küsimus ;mis tuledega tegu M401 esitiival ja taga osal:??? esitiib ja tagaosa
Kas esitiival on miski M i korvituli äkki.
Vasta
#3

izh-56-l on samasugune korvituli, mis esitiival on. ka see ribi on olemas.
Vasta
#4

See peaks pärinema vist GAZ-M1 e emkalt. Kuigi PMZ-A750 korvil on ka samasugune latern.

Asp
Vasta
#5

Aspelundil on õigus. Mossel on ees Emka ehk
GAZ-M-1 esimesed gabariidi- ja suunatuled.
Põgus pilk veebifotole ja selle kõrvutamine
GAZ-M-1 broshüüris toodud arvukate fotodega
ei lase teiti arvata.

Tagatule kohta ma ei tea... kas ei ole
ikkagi miskilt mootorrattalt?


Parimat,

Valdo

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#6

Tagumisi tulesid vaadates tekkis mul mõte, et need võivad olla mõne varajase bussi katuse gabariidilaternad. Kahjuks ei oska küll mudelit pakkuda.

Asp
Vasta
#7

Mulle meenutavad need tagatuled bussi tulesid ... aga need mis seal on on ainult osa sellest tulest ... kunaig oli bussidel sellised pikad tilga kujulised kabariidid.

Dad.
Vasta
#8

Tänud kõigile !!!
Aga küsimus mis tulesid võiks siis nende kohtade peal kasutada,kuna endal selline masin ootab taastamist.Eelmine omanik on paigaldanud miskid kollased ümmargused(vist gaz tüüpi veoauto omad) aga need riivavad kuidagi eriliselt silma ,ise olen plaanind Pobeda gabariidi tulesid.
Kiitke või laitke.:???
Vasta
#9

Kõige parem kui ei paigaldata ühtegi \"võõrast\" tuld ühelegi masinale.
Mitte mingil juhul ära pane tulesid poritiivale ega lõika auku tiiva sisse. Las olla taga ainult üks originaal tuli (gabariit-pidur-number).

Kui Hiiumaal liiklus väga tihedaks läheb, ning ilma suunatuledeta enam hakkama ei saa, pane tuled esistange külge. Tee krontstein mis saad kuhugi poldi alla kinnitada, vajadusel saad kerge vaevaga need eemaldada. Stange külge pandavad tuled soovitavalt võiksid olla küll antud ajastust. Kõige stiilsemad on muidugi semaforid, minu arvates.

Näiteks ette Gaz 51/69 tulede tilgakujuline osa, ilma jalata. Taha kah 51 vanemad punaseklaasiga tuled.
Mind ei häiri ka stangeküljes paiknevad \"eurotuled\". Üks hea näide on Kanadast siia sõitnud Ford A.

Eel kõneldu on ainult minu arvamus ja soovitus.
Vasta
#10

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: vana
Kõige parem kui ei paigaldata ühtegi \"võõrast\" tuld ühelegi masinale.
Mitte mingil juhul ära pane tulesid poritiivale ega lõika auku tiiva sisse. Las olla taga ainult üks originaal tuli (gabariit-pidur-number).

Kui Hiiumaal liiklus väga tihedaks läheb, ning ilma suunatuledeta enam hakkama ei saa, pane tuled esistange külge. Tee krontstein mis saad kuhugi poldi alla kinnitada, vajadusel saad kerge vaevaga need eemaldada. Stange külge pandavad tuled soovitavalt võiksid olla küll antud ajastust. Kõige stiilsemad on muidugi semaforid, minu arvates.
Eel kõneldu on ainult minu arvamus ja soovitus.
Kahjuks on eelmine omanik need tuled kere sisse lõigand ...aga talvel katsun selle kõrvaldada.See stange külge install tundub suht mõistlik:eurekaaga ilma suundadeta ei saa ju TÜVi .
Mõne aja pärast riputan ilmselt enda M401\" liikmete Projektide\"juurde ülesse asi on tõesti hästi hoitud...:o
Kui keegi annaks nõu kuidas pildid netti riputada või on mingi album kuskil(automoto foorumil)
Tänud.
Ints.:bounce
Vasta
#11

Peaks ju ka ilma suunatuledeta TÜV-i tehtud saama. Auto peab ju vastama valmistajatehase nõuetele kuigi selliste asjade nagu suunakad, lisamine on ARK-i poolt soovitatav kuid mitte nõutav.

Ülevaatusemehed peaks ise kah aru saama et ega 400/401 ga ju igapäevaselt sõideta ja vajadusel saab ka käega suunda näidata.

Kui kunagi oma 400 kah restaureeritud peaks saama siis ei kavatse küll sinna ühtegi lisatuld toppida.
Vasta
#12

kunagi oli arki meestega analoogne kokkupuude, aga õigus jäi mulle. oli vist nii, et kohustuslikud on vaid päevatuled ja stopptuli. aga võibolla on nüüd asjad muutunud.
Vasta
#13

Ära auku hakka küll tegema,topi jah stange külge!
Vasta
#14

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ints
[quote]Niimoodi kirjutas: vana
Kõige parem kui ei paigaldata ühtegi \"võõrast\" tuld ühelegi masinale.
Mitte mingil juhul ära pane tulesid poritiivale ega lõika auku tiiva sisse. Las olla taga ainult üks originaal tuli (gabariit-pidur-number).

Kahjuks on eelmine omanik need tuled kere sisse lõigand ...aga talvel katsun selle kõrvaldada.See stange külge install tundub suht mõistlik:eurekaaga ilma suundadeta ei saa ju TÜVi .
Mõne aja pärast riputan ilmselt enda M401\" liikmete Projektide\"juurde ülesse asi on tõesti hästi hoitud...:o
Kui keegi annaks nõu kuidas pildid netti riputada või on mingi album kuskil(automoto foorumil)
Tänud.
Ints.:bounce
No nii pildid siis minu M401 tuledest Tuled ja auto.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne