#1

Millisele vene autole võis kuuluda selline tross.Kui kellelegi vajalik,siis asi saadaval.

[Pilt: 20h7kub.jpg]
Vasta
#2

Ehk on mosse radika ribide link koos trossiga.
Vasta
#3

Mulle tuli info, et see on MAZ500 mootori seiskamise tross. Smile
Ise oleks ka pakkunud mingit radika ribide trossi.
Vasta
#4

(12-11-2009, 23:57 PM)motamees Kirjutas:  Mulle tuli info, et see on MAZ500 mootori seiskamise tross. Smile
Ise oleks ka pakkunud mingit radika ribide trossi.
Kas MAZ i seisati siis järkjärguliselt.RolleyesNupp võib maz olla ,aga see on mingi radika oma.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#5

(13-11-2009, 12:41 PM)jurka Kirjutas:  Kas MAZ i seisati siis järkjärguliselt.Rolleyes
Ei seisatud järkjärguliselt. Aga meenub,kui seisma jätsin MAZi, siis tegi krts - Tähendab lukk oli mitme lukustiga. Ju oli see unifitseerimise värk. ZILi radika ribide tross oli vist sarnane aga nupp om võõras.
Vasta
#6

MAZ-500-seeria mootori seiskamise nupp. Isegi lapsepõlves on mul seda kabiinis mootori seiskamiseks lubatud tirida. Nii ma sikutasin (päris palju jõudu oli 10-aastasel poisikesel selleks vaja) ja mida rohkem välja nupp tuli,seda aeglasemaks jäi mootori töö kuni lõppemiseni...

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#7

(13-11-2009, 20:57 PM)Edel Kirjutas:  MAZ-500-seeria mootori seiskamise nupp. Isegi lapsepõlves on mul seda kabiinis mootori seiskamiseks lubatud tiriida. Nii ma sikutasin (päris palju jõudu oli 10-aastasel poisikesel selleks vaja) ja mida rohkem välja nupp tuli,seda aeglasemaks jäi mootori töö kuni lõppemiseni...

Jah massiga sai omal ajal sõidetud kuid see tross sinna sobima panna on suht eba reaalne.Kuna see asetses siiski armatuurik,ja seiskamise hoob oli kabiini taga,nii,et veidike lühike kahjuks...
Vasta
#8

Liiga ilus käepide, kas sõiduautole ei sobi? GAZ51 oma oli värvitud, äkki siis Pobi-Zim-Volga? Olid veel igasugu järelveetavad tuletõrje pumbad, generaatorid volga või muu mootoriga.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne