T40 AM remont
#21

Ei ole tuttav sümptomite ega lahendustega, aga pakun, et Su traktoril on pumpa "edasi aidatud", ehk annab lihtsalt siis rohkem kütust peale, kui vaja.
Vasta
#22

(31-10-2009, 21:16 PM)Timm Kirjutas:  Ei ole tuttav sümptomite ega lahendustega, aga pakun, et Su traktoril on pumpa "edasi aidatud", ehk annab lihtsalt siis rohkem kütust peale, kui vaja.

Tegelikult jah T-40nele kohandatud MTZ-80/82 pump.

Rohkem kapotti all Big Grin
Vasta
#23

Eks tahab pisut sissesõitmist saada.
Peale kap remonti oma skeem ka selle jaoks ette nähtud ja see peaks olema raamatus kirjas

Aga eks ta suitsebki pisut.Lase mootor rohkem soojaks vast jääb järgi.
Kui kõik uus ja kõik vahetatud nii nagu peab ja kõik on nii nagu peab on põhjus lihtslt töötemperatuuris pakun.Maybe õhk küttesüsteemis?Samas järelpingutused kas tehtud või mitte?
Vasta
#24

Mul kah 91 aasta T40 ja külmalt tossab sinist,kuid praegu on ilmad külmad ja õli ei lähe soojaks. 980 töötundi on ainult töödanud. Kui mootor soojaks läheb siis peaks küll suitsemine ära kaduma. Ma natuke aega tagasi käisin pikemal sõidul siis suitsemine kadus igastahes ära paraku mul see õlitemperatuuri andur siis ei töödanud ja viimanekord ,kui selle korda tegin siis oli ilm külm ja üle 40 kraadi ei jõudnud oodata. Minu punasel t-40 on kompressor kah peal ,kuid selle regulaatori membraan on katki. Enne oli see toru kah katki ,mis põhjaalt paaki läks ,kuid ma veiz uuendasin seda värki ja panin sinna hüdrovoolikust toru ja see õnnestus mul sealt gaasihoovastikuvahelt ilusti nii panna ,et enam pole ohtu ,et toru metsas katki kisub.
Vasta
#25

Mul tekkis veel huvi ,et kus sul see mõra oli seal plokikaanes ja kust see õli täpselt välja voolas?
Vasta
#26

(18-12-2009, 12:44 PM)Laurimetall Kirjutas:  Mul tekkis veel huvi ,et kus sul see mõra oli seal plokikaanes ja kust see õli täpselt välja voolas?

Ega ma, ausalt, täpselt ei teagi, kuna maha võttis tuttav remondimees aga õli lekkis päris korralikult.
Nüüd poolsünt sees ja hetkel veel lekkeid pole aga eks aeg näitab.
Nüüd on tagasillas kuskil mingi kolks sees, eks see tuleb järgmine suvi ette võtta.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne