randoA delta v-50
#21

eks ma homme proovin teist süütemängu, sellel ka lugeja küljes.aga selle piibuga ta ennem töötas.
Vasta
#22

noh ja mis te arvate mis selle jama põhjustas?mina küll tean.põhjuseks miks ta käima ei läinud oli süütemängu poolne simmer, mis oli omalt kohalt lahkunud ehk august välja hüpanud.ja loomulikult oli simmer kinni pandud silikoniga.simmeri peal oli ka mõnus 2mm kiht silikoni.mõni vist mõtles et siis jääb mootor tihedam.ühesõnaga jälle sõidab!

PS.mul jälle uus mopeed, seekord MINI mopeed.
Vasta
#23

seda silikooni kiputakse jah üleliia igalepoole toppima,see rohkem selline iseenda lollitamine.
Vasta
#24

teine mootor mis ma deltaga kaasa sain aint koosneski silikonist.seda oli ka igale poole topitud.isegi laagri vahele!nüüd sai see mootor endale korralikud tihendid.just tulin õuest, tegin pimedas väikese ringi.tagatuli ütles kahjuks oma lepingui üles.homme vaatan kas äkki pirn läbi.
Vasta
#25

delta on endiselt töötav.ei ole midagi vahetanud.aint kütust võtab natsa palju minuarust.panin jaanuari algul paagi täis.täna sai tühjaks.on see normaalne kui pooleteise kuu peale läheb 6l bensu?noh, ma olen peaaegu iga päev sõitnud ka.aga siiski kõik töötab laitmatult.panin ka õige summuti tagasi, selle mis ennem küljes oli.samuti klastasin vahepeal kloostrimetsa.ostsin sealt universaalse summuti.kodus proovisin leegikat, klje pealt.kõik sobis kenasti.siis aga vaatasin kinnitusauke.no need olid nii mööda et vähe polnud.viisin selle siis poodi tagasi.võeti ilusti vastu.täna tõin ja uue bensu ja homme lähen jälle kilomeetreid mõõtma.
Vasta
#26

delta sõidab ja käivitub endiselt hästi, viimastel päevadel käivitub isegi 1 vändaga, tavaliselt käivitus 2ga.
tekkis selline küsimus et kas deltale mingit teist karpat annab ka peale panna?kas see annab midagi juurde ka?või pole sellel asjal mõtet?
Vasta
#27

täna avastasin et mini küljekaanes oli täiesti korralik spidomeetri ajam.hambad olid korralikud.aga siiski aretasin selle deltale külge.natuke näppimist ja asi oligi toimiv.panin uue spido trossi ka.pidin ikka proovima palju siis välja läheb.hargipeal, tagaratas õhus läks spido üle 60, tahtis hakata juba teist ringi tegema, aga see oli kohapeal.külavahele ei taht ronida sest tee oli ikka julmalt libe.kas keegi tark oskab öelda kui õieti delta spido näitab?mõtlesin et teist karpat peale aretada ei viitsi ja ega sellel poleks vist mõtet ka olnud
Vasta
#28

pole siia ammu kirjutanud.delta on ikka sõitev ja juba lugematuid kordi käidud poes ja niisama sõitmas.vahepeal olen pidanud oma masinatega garaagesse kolima.ennem olin soojas toas.kohe näha, et niiskus deltale mõjunud.nimelt enam ei läha nii hästi käima kui varem.
samuti on tekkinud probleem.teist käiku loobib välja.muidu sõidan niimoodi, esimesega kohalt ära, hoog sisse, siis teine käik, aga pean käiguhooba jalaga üleval hoidma, sest muidu viskb käigu välja.aga muidu jääb pikapeale sisse.kas kellelgi on olnud samamoodi jutt jalakäikudega mootorist.kas viga võib olla selles et käikude stopperi hambad, mis on käiguvõlli küljes on kulunud?või on viga selles stopperis endas?
oleks väga vaja sellele küsimusele vastust, sest siis tean kas tõmban moto laiali või mitte

vanad volvod, sekka mõni muu liikur...

Ostan vanu VOLVOSID! 200,700 ja 900 seeria, igas seisukorras 52 93 905
Vasta
#29

Kuna see käigu välja loopimine läks jub liiale siis võtsin täna moto lahti.Midagi rõõmustavat seal ei olnud.Võtsin lahti, mis ma näen!Simmerite paremaks kinnitamiseks oli kasutatud loomulikult silikooni, pluss vända simmerid jummala otsas.Käigu väljaloopimise süüdlaseks peaks olema viltu puuritud jalakäikude auk.Kuna võll jääb väikese nurga alla ja see pärast teine käik sees ei püsigi.Aga kindluse mõttes ostan ikka uue käikudevõlli ka.Väntvõll ka omadega otsas, aga neid peaks mul kantulasi olema.Ime, et selline kohvik mootor suutis 55km/h sisse saada.
nüüd, kuis hakkan ka mopi lubasid tegema, pean delta kiirelt kokku saama.homme proovin ka pilte teha

vanad volvod, sekka mõni muu liikur...

Ostan vanu VOLVOSID! 200,700 ja 900 seeria, igas seisukorras 52 93 905
Vasta
#30

Niisiis.Delta jälle koos, väikeste kaotustega.Lõpuks omati võtsin end kätte ja ostsin need moto jupid ära.
tänase seisuga on delta sõitev, aga üks asi teeb mulle muret.enne remonti läks delta välje 55km/h aga nüüd ainult 40km/h.Kas selles on süüdi uus kolb ja rõngad?muidugi teen ma ka sissesõitu aga tahaks lihtsalt väga teada miks see nii on.Vahetasin igaks-juhuks ära ka käigukasti kuna see tundus suht räbal olema.Nüüd enam teist käiku välja ei loobi.
Jõudu on tal ka kuidagi vähe.Karerid ei tundunud ka just enam kõige paremas seisus olema.Aga õnneks on ühed karterid veel varuks.Äkki teen millalgi mootori teiste karterite peale ringi.

vanad volvod, sekka mõni muu liikur...

Ostan vanu VOLVOSID! 200,700 ja 900 seeria, igas seisukorras 52 93 905
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne