rahumäe tee 6 asuv nissan laurel?
#1

kord tallinnas rahumäe tee 6 lõunapolitsei prefektuuri parklas sai aega veedetud oma tunnike teatud põhjustel.

seal oli mul nimelt jäänud juba varem silma üks 80 nendate jaapani lipulaev.
lähemal vaatlemisel selgus et tegu on nissan datsun laureliga,
üldiselt olen rohkem vanemate bmwde austaja kuid tol päeval sai põrnitsetud seda isendit oma tundaega järjest sest aega ju oli.

ja jõutsin järeldusele et tegu on tõeliselt ilusa isendiga,ustel puuduvad raamid,pruun tehase toonklaas,samet sisu,automaat käigukast jne

eestis pole veel minu silmad näinud selle põlvkonna laurelit,ning tundub et tegu on üsna rariteetse isendiga maarjamaal.
googeldamise tulemus peaks olema tegemist sellise isendiga http://www.cars-directory.net/specs/niss...0/picture/
kas kellegil on infot antud isendi kohta miks ta seal seisab nõnda viisi õnnetult?
Vasta
#2

Üheksakümmnendate alguses ja keskpaigas neid siin ikka liikus. Ise olen Tartust pärit ja nii 92-94 aastal tõi sõbra isa koos "kurvasilmaliste" mersudega ka ühe sellise 82 aastast pärineva Laureli. See oli esimene "luksusauto", milles õnnestus sees istuda. Kõikidest "lisadest" jäi tol ajal kõige enam meelde joystick makist/raadiost tuleva heli tasakaalu sättimiseks.
Viimase kümmne aasta jooksul olen näinud liikumas ainult kahte isendit, niiet tulevase projekti/hobiauto osas oleks väga hea valik. Veel parem valik samast klassist oleks Datsun 220C või mõni tema modifikatsioon.
Aastaid tagasi toimis viis, et läksid kohalikku liiklus? politseisse, kirjutasid avalduse ja numbrimärgi järgi anti selle peale auto omaniku kordinaadid.
Vasta
#3

ma võin küll eksnaiselt küsida ja uurida kas seda autot oleks võimalik kuidagi endale (sulle) organiseerida ja mismoodi käituda. aga siiski ma soovitaks sul otsida siit(soomest) või siis saksast juba korralik isend . maksad nats rohkem raha aga vähemalt ajudekppi on vähem Wink

eestis neid vaevalt enam järgi on , veelvähem korralikke Wink

hetkel siin müügis 1
1983a datsun 280 peaaegu sama mis laurel
ostetud uuena soomest 1 omanik hind 1190€
roostet on üliminimaalselt ja lakki on koorunud katuselt ja kapotilt

teine
1979a datsun 220
auto on värvitud 2 aastat tagasi.
viimased 21 aastat on olnud 1 omanik

mõlemad autod asuvad suht põhjas . millest saab järeldada et autod võivad olla kerepoolest korralikud või isegi väga korralikud


kui tahad hoia nettiautol silma peal ja vajadusel saan soomekeelega appi tulla

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne