Häiriv tegur.
#1

Väga häirib see et otsingu saab aint 30 sekundi pärast teha.
Näiteks kui avad teema ja siis vajutad back(polnud see teema mida otsisid) siis pead ootama 30 sekundit. Ja kui tuleb ette 30 teemat siis annab neid läbi uurida, et vajalku vastust saada.
Kas selle vastu midagi ettevõtta ei saaks?
Vasta
#2

Kasuta Google otsingut. Otsingusõnale pead lisama site:automoto.ee.

Näiteks: tahad otsida mootorjalgratas Gauja kohta, trükid Google-sse järgmise süntaksi: site:automoto.ee gauja

http://www.google.ee/search?q=site%3Aautomoto.ee+gauja
Vasta
#3

selge, tänudSmile
Vasta
#4

Mind häirib see,et peab iga kord sisse logima,kui arvuti uuesti käivitad.Enamus foorumites mida kasutan on see nii,et kui ise välja ei logi oled kohe arvuti käivitamisel ka sisse logitud.
Vasta
#5

(21-02-2010, 11:14 AM)ahtos Kirjutas:  Mind häirib see,et peab iga kord sisse logima,kui arvuti uuesti käivitad.Enamus foorumites mida kasutan on see nii,et kui ise välja ei logi oled kohe arvuti käivitamisel ka sisse logitud.
Firefoxi kasutajad valivad:

Tööriistad > Sätted > Turvalisus > Paroolid > [X] Veebilehtede paroolid salvestatakse

Mitte-Firefoxi kasutajad valivad esmalt Firefoxi.
Vasta
#6

See jama ongi ainult Automoto foorumis,teistes foorumites pole probleemi.
Vasta
#7

(21-02-2010, 18:39 PM)ahtos Kirjutas:  See jama ongi ainult Automoto foorumis,teistes foorumites pole probleemi.
Tean arvutist samapalju kui vasikas pühapäevast aga mina lähen auto-moto foorumisse läbi motokuuri ja no-problems nagu minu lapsed ütlevad,ma ei pea uuesti sisse logima
Vasta
#8

Mul google chrome ja sama teema. Kogu aeg pean sisselogima, panin küll, et salvesta parool aga ei midagi. Ei meeldi firefox ja seda pakkuda pole mõtet.
Vasta
#9

Endal firefox ja logib sisse automaatselt alati.
Vasta
#10

see logimise asi on ilmselt foorumist mittesõltuv. minul tööl ie ja igalpool mujal nokia mobla ja mõlemis püsin vaikimisi sisselogituna.

samas, probleem on mul ka, või pigem teemakohane häiriv tegur. asi siis just moblaga surfates segab. nimelt ei saa "vaata uusi postitusi" linki otse avada, kuna selle aadress muutub. seega peab aeglase gprs ühendusega alati foorumi avalehelt alustama.
Vasta
#11

Moblaga surfates häirib hoopis see reklaami junn all ekraani servas, mobla peal jookseb suurelt üle ekraani ja kinni teda väga raske panna.

Aia Racing
Vasta
#12

(22-02-2010, 10:54 AM)villu157 Kirjutas:  Moblaga surfates häirib hoopis see reklaami junn all ekraani servas, mobla peal jookseb suurelt üle ekraani ja kinni teda väga raske panna.

Selle peab küll ära muutma, et väikese ekraaniga midagi lisa ei näita.

Aga gprs aitab ehk see: http://forum.automoto.ee/archive/index.php
Vasta
#13

Küsiks ka RRS feedi osas abi: kas on võimalik nii seadistada, et RSS-i tuleks kõik uued postitused, praegu mul tulevad ainult uued teemad. Paraku siin põhisisu liigub vanades, olemasolevates teemades.
Vasta
#14

(22-02-2010, 11:03 AM)svenson Kirjutas:  Aga gprs aitab ehk see: http://forum.automoto.ee/archive/index.php
teoorias huvitav. praktikas ilmselt ka, kui ainult mõnda kindlat teemat jälgida. aga versioon, kus sisselogituna võtad kõik uued postitused ette ja loed huvitavamaid, selle nuditud sisteemiga vist ei toimi.
samas on see gprs-i kiiruse asi niivõrd teisejärguline, et sellele suuremat tähelepanu ei maksa vast pöörata.

mis liikuvasse reklaami puutub, siis seda pole mina moblaga veel suutnud trehvata. kas olen kogemata kuskile õigesse kohta "linnukese" pannud või lihtsalt kogu aeg vedanud, seda ei mõista kommenteerida.
Vasta
#15

(06-02-2010, 18:12 PM)madis1080 Kirjutas:  Väga häirib see et otsingu saab aint 30 sekundi pärast teha.
Näiteks kui avad teema ja siis vajutad back(polnud see teema mida otsisid) siis pead ootama 30 sekundit. Ja kui tuleb ette 30 teemat siis annab neid läbi uurida, et vajalku vastust saada.
Kas selle vastu midagi ettevõtta ei saaks?

Kasutuse harjumustes mõtekas muudatus teha, avad iga lingi uuele lehele(kaardile) ei koorma netiühendust ja andmed sikutad alla ainult 1 kord.

Dad.

Idiootidega ei ole mõtet vaielda, nad tõmbavad su oma tasemele ja siis löövad kogemusega.
Vasta
#16

Ma arvan, et võtame end siin kokku ja meisterdame ühe nuditud nn. foorumi teema, mida siis saab oma profiili seadetest valida, võtame kõiksugu kellad ja viled ära ning jätame põhilise alles. Et kui on vajadus pidevalt "mobiilne" olla siis tuleb ennem õige teema valida.
Vasta
#17

(22-02-2010, 17:06 PM)svenson Kirjutas:  Ma arvan, et võtame end siin kokku ja meisterdame ühe nuditud nn. foorumi teema, mida siis saab oma profiili seadetest valida, võtame kõiksugu kellad ja viled ära ning jätame põhilise alles. Et kui on vajadus pidevalt "mobiilne" olla siis tuleb ennem õige teema valida.

http://w3.ee/index.php?id=58
Kas midagi taolist?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#18

Mind huvitab, mis kaval loom mind alati ründama hakkab kui ma automotosse tulen. On see ohutu.

[Pilt: automoto.jpg]

Aia Racing
Vasta
#19

(12-02-2012, 21:18 PM)villu157 Kirjutas:  On see ohutu.

On ohutu. Onu Säm tahab ka meie tegemistel silma peal hoida Smile

Vasta
#20

(13-02-2012, 01:21 AM)svenson Kirjutas:  On ohutu. Onu Säm tahab ka meie tegemistel silma peal hoida Smile
No ei tea midagi, targem ikka igaks juhuks ristimärk ette teha, küüslauk kuvari kohale riputada ja pärast seanssi tuba tuulutada! Rolleyes

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne