ropud kasutajanimed?
#1


[Pilt: pilt.gif]


kas sellise asja vastu midagi tehaxe ka ve?
Suht koht pinda käivad mingid kõvasti alaealised kes mängivad rullnokkasid siin :mad:







mighty,ise ka alaealine Toungue

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta
#2

Olukord arvesse võetud!

Lähiajal töötan välja foormi kasutamise \"heade tavade\" reeglid.

NB! Hoiatan ette, et ropud, üldsuse arvamuse kohaselt ebanormaalsed või muud ilmselt ebasobivad kasutajanimed kaovad!

Lähevad kustutamisele!

Samuti foorumiliikmetevaheline suhtlemine eeldab heatahlikku suhtumist. Eirajatele kohaldatakse vastavaid meetmeid!

Olen rääkinud.

nasa13, Auto - Moto foorumi administraator.
Vasta
#3

eino kui asi nii, siis äkki lubaks ainult eesti keelseid nimesid kah kasutada??

Omal on ilgelt savi mis nimega keegi on, olgu või kakanaator Big Grin

Ja mis sa nokid alaealiste kallal kui ise kah samasugune?
Vasta
#4

Alaealisel ja alaealisel võib ikka suur vahe olla. Sama kehtib ka täiskasvanute kohta loomulikult.
Vasta
#5

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: grahv
Alaealisel ja alaealisel võib ikka suur vahe olla. Sama kehtib ka täiskasvanute kohta loomulikult.

Täpselt nii! Vanus ei ole just kõige määravam, kõik oleneb suhtumisest.
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: tavs
eino kui asi nii, siis äkki lubaks ainult eesti keelseid nimesid kah kasutada??

eee.... :keersilm


vaha
Vasta
#7

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: tavs
eino kui asi nii, siis äkki lubaks ainult eesti keelseid nimesid kah kasutada??

Loomulikult pole taotlus tehnikasaidil hakata arendama mingit raju eestindamise poliitikat Big Grin

Lihtsalt tahaks vältida situatsiooni, kus kasutajanimede hulgas domineerivad nimed a´la rasedakanavi** , konnasitapurgaa, sitajunnihunnik jne.

Kui tekib küsimus, millist kasutajanime valida, siis on soovitav lähtuda nõ. tavalistest eelistustest, kas mõni tähekombinatsioon, hüüunimi, või midagi mis ei kõla nilbelt ja aitab piisavalt eristada omavahel kasutajaid. See oleks ka probla, kui äkki 100 inimest regavad sarnase nimega, imepisikese formaalse erinevuseda. Näiteks: FGTU14, FGTU15, FGTU16 jne.

Loodetavasti saite aru küll.

Kui AMF foorumis on lubatud sellised kasutajanimed, nagu karut*ra jne, siis lihtsalt mõjub selline asi foorumi kogu olemusele. Liikmed kujundavad foorumi näo.

EDIT: Tulevikus lähevad selliste kasutajanimedega profiilid kustutamisele.

Hindajaks *nimepolitsei* enese hinnang Big Grin. Kord peab majas olema.
Vasta
#8

Kahe käega nõus. Kord peab majas olema.
Tundub, et just viimasel ajal on labasus hoogustunud. Ilmselt mängib määravat rolli alanud kooliaasta - mehehakatised istuvad õpikute asemel arvuti taga.
Vabandan, kui kellegi tundeid riivasin.

Puhh
Vasta
#9

heh, huvitav, et kasutaja mighty tonka roppudest nimedest juttu tegi Smile
minu subjektiivne arvamus on see, et mighty tonka on ropem kui sittvend.

mighty on inglise keeles enamvähem nagu suur/võimas
ja tonka on eesti kõnekeeles tihtipeale kasutatud meeste uhkuse ropema nimetusena (t*ra siis, kes aru ei saand) (vrdl -> tonksu tegema Smile)

aga see on tõesti õige, et ropud nimed nagu karut**a viivad foorumi mainet alla.
vabanda mighty tonka Smile

U.
/LOL/

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#10

Kokkuvõttes kasutajanimi võib olla praktiliselt milline tahes, kui ta:

1) on piisavalt isikupärane s.t. erineb juba valitud nickname´dest;
2) ei oma mingeid ilmseid roppustega seonduvaid tunnuseid;
3) lähtub \"heast tavast\" ehk siis pole vast hea registreerida näiteks mõne teise reaalselt eksisteeriva inimese nime all (näiteks keegi suvaline isik Lembit Teesalu nimel jne.)

Kui tekib kahtlus, siis tehakse omapoolne otsus ning asi korras. Smile
Vasta
#11

põhimõtteliselt ma mõtlesin mighty tonka all autot ( see mis mul ka avataris on )

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta
#12

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mighty tonka
põhimõtteliselt ma mõtlesin mighty tonka all autot ( see mis mul ka avataris on )

Täiesti usutav Smile Sama siin näha Smile

Btw, mingit erilist probleemi ma ei punugi nende kasutajanimede suhtes, lihtsalt soovitaks olla loomingulisem ning ilmselged nõmedused võiks rahule jätta.

Smile
Vasta
#13

Tonka on ka üks vägev ja effektiivne kalapüügivahend (kalamehed teavad). Mulle see küll meeldib.Wink

Puhh.

natuke kalamees ka.
Vasta
#14

hmm... kas siis minu kasutajanime peetakse ka kõlvatuks... minuteada on seep suht ää eesti sõna ja pole isegi solvav Big Grin
Vasta
#15

Võtke ja kustutage see viimane kasutaja ära ning see postitus ka
http://forum.automoto.ee/viewthread.php?tid=3891
Asi muutub juba päris labaseks.

kui leiad naftat, lõpeta puurimine ja alusta pumpamist

urmas.raidlo@gmail.com
SKYPE: volvoclub
Vasta
#16

Mis teha,kui mõnel aju puudub?:mad:
Vasta
#17

:mad: ma ka ei salli selliseid!!
Vasta
#18

nii sai natukene puhastatud ja lisatud mõned sõnad sensorisse... kellel veel häid roppsõnu on võib seal testimise all testida ja siis kui funksib mulle privaati saata ma panen need sõnad mustalisti!
Vasta
#19

mighty tonka on küll ropum kui sittmees, s...on ilus eesti sõna ja ropuks saab teda teha ainult ropp kasutamine
võõraste sulgedega ehtimine on kah paras roppus -- põhjus võiks olla ainult tõelisel fanatil ja tegijal a la PlyVal pöördemomendi peakorterist..

EDIT tsensor teeb sitta tööd, kuna lihtsalt võtab selle sõna välja ja sogab konteksti
Vasta
#20

Kui eestikeelne, siis eestikeelne. Ma võiks vabalt JaakD olla.Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne