O: Vene SMZ invaliidiautodele katalooge
#1

Tere,

otsin vanadele veneinvaliidi autodele kirjandust ja detailikatalooge.
Huvitaksid mudelid С-1Л, С-3Л (alates 1952a, 3-rattalised), С-3А, С-3АМ (alates 1958a 4-rattalised ümarakerega isendid) ning С3Д (alates 1970a kandilised isendid), ühesõnaga kogu Serpuhkovi tehase invaliidisõidukite toodang 1952-1997a. Oleks väga tänulik ka skanneeritud koopiate eestSmile.

Olen selle valdkonna kirjandusest väga huvitatud, kuna tahan luua Vene invaliiduautodele mõeldud kodulehekülge ja klubi eestis. Kogun informatsiooni kõikvõimalikest allikatest, iga uus raamat oleks kirjeldamatuks abimeheks. Senini olen uurinud palju informatsiooni kogunud internetist ning kavatsen lähitulevikus koduleheküljega pihta hakata. Ambitsioonikas ja väga töömahukas plaan, kuid üritan teemaga tasa ja targu liikuda.

Mõistvale suhtumisele lootes,

Indrek
Vasta
#2

Mõned raamatud Serpuhovi tehases valmistatud invasõidukite kohta on mul riiulis seismas. On ka Kievljani baasil valmistatud kolmerattalise invamootorratta manuaal koopiana.

Kui kandiline eksemplar välja jätta, siis on vanemad invasõidukid taastatud kujul ja sõidukorras ka garaazis seismas.

Kirjandust äraandmiseks ei ole, aga Sinu entusiasmi toetamiseks olen valmis neid laenama.

Indrek Sirk
5136991
indrek.sirk@mail.ee
Vasta
#3

Tänan vastuse eest, saatsin Teile e-maili.Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne