Üleliigsed asjad?
#1

Kuna üks vanakola ladu sai lumega otsa,on vaja see tühjaks kolida ja üleliigsest kraamist vabaneda. Kõigele tuttavale tuleb sealt välja ka kola,mille väärtust ja otstarvet ma ei tea ja selle selgitamiseks sai see teema tehtud.
Alustaks mingitest tule/helkuri moodi asjadest.
Mis need on,millele kuuluvad ja kas antud konditsioonis võib neid kellegil vaja minna?
   
Vasta
#2

Need on 1930ndate aastate jalgratta tagahelkurid. Murdunud kinnitustega kahjuks, aga õnneks tervete klaasidega.

Kui Sina neid ei tarvita, siis mul läheks neid tegelikult vaja... mul on tolle ajastu rattaid senini märgatavalt rohkem kui helkureid (st helkureid koos ratastega ja ilma). Väga paljudel ratastel on mul hilisem (Riia) helkur või puudub see hoopis.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

(23-02-2010, 22:12 PM)valdo Kirjutas:  Kui Sina neid ei tarvita, siis mul läheks neid tegelikult vaja...
Ei mina neid ei tarvita. Võid endale saada küll.
Vasta
#4

(23-02-2010, 22:12 PM)valdo Kirjutas:  Need on 1930ndate aastate jalgratta tagahelkurid. Murdunud kinnitustega kahjuks, aga õnneks tervete klaasidega.

Vaat sellised üldistused hakkavadki mulle viimasel ajal Valdo juures muret tegema ! Pildil on näha ainult ühe helkuri klaas ja teise murdunud kinnitus, aga spetsialist teeb juba üleüldise järelduse mõlema kohta! Toungue
Vasta
#5

(24-02-2010, 00:32 AM)kass Kirjutas:  
(23-02-2010, 22:12 PM)valdo Kirjutas:  Need on 1930ndate aastate jalgratta tagahelkurid. Murdunud kinnitustega kahjuks, aga õnneks tervete klaasidega.

Vaat sellised üldistused hakkavadki mulle viimasel ajal Valdo juures muret tegema ! Pildil on näha ainult ühe helkuri klaas ja teise murdunud kinnitus, aga spetsialist teeb juba üleüldise järelduse mõlema kohta! Toungue

Ennatlik,aga see kord õige järeldus.Mõlemad helkurid on terve klaasi ja murdunud kinnitusega.
Vasta
#6

Tahaks panna osta.ee müüki õhupuhasti. Palungi abi tuvastamisel,kas tegu on gaz-51 omaga?            
Vasta
#7

Puhast tõugu gaz 53 tundub olevat.
Vasta
#8

(25-02-2010, 19:30 PM)mikumb Kirjutas:  Puhast tõugu gaz 53 tundub olevat.
Kas tundub,või on?
Vasta
#9

GAZ-51 oma peaks ikka olema. GAZ-53 omal on puhastaja alumine osa laiem.
Vasta
#10

(25-02-2010, 21:14 PM)Timm Kirjutas:  GAZ-51 oma peaks ikka olema. GAZ-53 omal on puhastaja alumine osa laiem.
Kindlalt 53 oma, pealegi uuema tüübi kinnise karterituulutussüsteemiga, alumisel kopsikul all lõdviku jaoks torujupp küljes. Kolmandal pildil on ka näha kopsiku külge keevitatud aasa, mille külge kinnitatakse omakorda vasakpoolsetesse silindritesse suunduvate kõrgepingejuhtmete tugihoidik.
Vasta
#11

Tänud hr. Taruvaras, mida me küll ilma teieta peale hakkaksime.Smile

Nüüd vaja ära realiseerida mingid pumbad? Ühele peale kirjutatud " Väljavoolu ajal mitte pumbata." Kes teab millega tegu?
   
   
   
Vasta
#12

Tundub, et sellise pumbaga müüdi " lambieli "

Tervitab Veteran.
Vasta
#13

(05-03-2010, 16:27 PM)Veteran Kirjutas:  Tundub, et sellise pumbaga müüdi " lambieli "

Võib lambiõli pump olla küll,sest pärinevad kaubandus koperatiivi aladelt. Kuidas ta siis toimib,et pannakse ots vaati,pumbatakse see klaasiga osa täis ja siis kangidest doseeritakse?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne