Riga 12, 1975a.
#21

Vahepeal tegeldud Riga juppide otsimise ja komplekteerimisega.Kuid endiselt oleks vaja leida korralike kontaktidega uus süütemäng.Nüüdseks ka vändad küljes-nii ka käivitamine lihtsam.Täna sai ostetud ka uus kett.Ilma kuivenedes peab vist minema välja lükkama Smile
Selline küsimus:kuidas kinnitub originaalis õhufilter raamile?Või on lihtsalt mingi kummimuhvi otsas? Mul nimelt pole originaalkarburaatorit ja olemasolev on see enimlevinuim K62 . Õhufilter on ka alles ajutine.
Ja kas seisujalal mingi vedru ka käib,mis seda üleval hoiab?
[Pilt: orig_22500555_Zp8r.jpg]
[Pilt: orig_22500553_4PzJ.jpg]
[Pilt: orig_22500551_3Tiy.jpg]
[Pilt: orig_22500545_GHu9.jpg]

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta
#22

Tervitus! Visuaalselt ikka väga ilus mopp sul. Nii süütepooli mark b-300, selline vene b sõnast babina.Seisuhargil käib ikka vedru.Õhufilter asub originaalis sadula all, karburaatori otsas on plastmassist tühi karp, mis oli vist fikseeritud karbussi külge klambriga ja siis karbi ja filtri vahel kummilõdvik.
Minus tekkib kahtlus kui ma piltidelt sinu mopi tagakiige võlli otsas olevaid seibe näen, need tunduvad tava ümarseibidena, sinna käivad aga spets ellipsikujulised seibid mis kiige fikseerivad.Tavaseibidega kiige kuidagi ei fikseeru ja sinna jääb tugev loks.Kuidas sul seal on selle asjaga?
Vasta
#23

Tagakiige on lahendatud nii et raami sisene toru on keermestatud ja sisse keeratud pronksist puksid.Asi selles et tagakiige puudus ja olemasolev tagakiige oli sellest torust u. 16 mm laiem.Nüüd jai peale pronkspukside sissekeeramist mõlemale poole u. 1 mm vaba ruumi.N.ö see osa,mida annab võtmega keerata ,jääb torust väljapoole u. 7 mm.(mõlemil poolel).
Veidi segane juttSmile,aga võin lähiajal pildi antud sõlmest teha.
P.S. antud mopeed hetkel ka müügis,kuna on tekkinud ruumipuudus ja projektid on üle pea kasvanud...

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta
#24

Kas seesama aparaat juba müügis?

vanad volvod, sekka mõni muu liikur...

Ostan vanu VOLVOSID! 200,700 ja 900 seeria, igas seisukorras 52 93 905
Vasta
#25

Jah.Vahelduseks ka pilt,millisena mina ta sain:
[Pilt: orig_22518673_YqNB.jpg]

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta
#26

Täna toimus siis niipalju arengut,et peale süütepoolide ja mähiste vahetusi sai masina lõpuks 3-4 minutiks tööle ja käis päris ilusti.Kuid peale seda sama jama,mingi anomaalia selle elektriga-ei lähe enam käima.Otsin uusi mähiseid.
Samas sai täna leitud karburaator K-35B.
Kas selline oligi S-57 mootoril originaalkarbuss?
[Pilt: orig_22541555_bFbs.jpg]
[Pilt: orig_22541561_skCn.jpg]

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta
#27

Siin lubatud pildid tagakiige kinnitusest:
[Pilt: orig_22550362_HWsu.jpg]
[Pilt: orig_22550358_ZURU.jpg]

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta
#28

See peaks olema tõesti õige karbuss, kuna mul ka see olemas, aga puudu on gaasisiiber ja selle kork.. Otsid veel süütemängu ?
Vasta
#29

Täna sai siis masina lõpuks käima ja väike tiir tehtud.Peal küll mingi teine 6V mootorratta süütepool.Kuid sellega hakkab vist pirne läbi peksma.
Asi lahenes,kui sai võetud maha süütemängu mähised ja neid kuivatatud 2 päeva toas.
Uut või väga korralikku süütemängu võib endiselt pakkuda...

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta
#30

Võta ühendust kasutajaga : Karvik
Ise ma sain väga korraliku süütemängu oma riga-16´le.
Vasta
#31

Kas sul see originaal õhupuhasti on olemas,kui pole,siis minult saad.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne