Toimunud: Retro Night Race 03. aprill 2010
#21

(16-03-2010, 13:38 PM)hulkurkalle Kirjutas:  Kuule sina, tõmba õige siit foorumist uttu ja ära oma mersuronti lagedale vea.












(16-03-2010, 01:41 AM)kalacompany Kirjutas:  Meie tiim maksab 350 kohapeal kui on selge kui pikk on trass ja muud jutud. Selline rahanuiamine ei kõlba küll alustavale üritusele . Pigem oleksite võinud teha esimese ürituse tutvumiseks tasuta ....

PS. Kas te tõesti arvasite , et see lumi sulab ?

Ahjaa: Mis ma selle raha eest saan ? Afterparty ikka tuleb ? Nali !

Väga ilus tervitus foorumi uue liikme pooltSad
Vasta
#22

Noh, väga "ilus" on ka muudkui bitchida täiesti suvaliste korralduslike pisiasjade üle, samas kui korrektne ja viisakas oleks lihtsalt jalgadega hääletada. Mina näiteks ka ei kavatse osaleda ühelgi autsaiderite poolt korraldataval vanatehnikaüritusel, samas pole põhjust nagu jalgu hargitada, vaevalt mu küna keegi tegelikult niiväga näha tahabki Smile
Vasta
#23

Mingi halb tendents hakkab siin foorumis võimust võtma.

Keegi üritusi ei korralda - paha
Keegi tuleb välja üritusega - jälle paha.

Ok kompostri stardimaks on minu meelest palju loogilisem kui uunikute talveralli oma näiteks. Sel viimatimainitul pole vahet, kas oled roolis või tagaistmel. Ikka on 350.- per nägu.
Orienteerumisel saab aga kutsuda sõbrad kaasa ja rahakoormat omavahel jagada....mõistlik, kuid ikka peab keegi õiendama.
Kalakompani miks sa seda teed? Sa oled registreerunud üritusele, oled otsustanud "riskida" ja osaleda. Miks ette vinguda?

Tunnen Joonast Ladaklubi kaudu ja tean et tegemist on toreda ning ettevõtliku inimesega ning mul on kahju vaadata, kuidas "vanad tegijad" on "noore" ette võtnud.
1. PlyVal ja punaparun lubavad kirkade ja labidatega korda luua - nali naljaks - aga miks sellist jama teistele lugemiseks kirjutada?
Uutele tegijatele motivatsiooniks? Ei loo head muljet.
2. Kalakompany iriseb iga pisiasja üle astumata sammu tagasi ja korraks läbi mõtlemata ; " Kas mul on ikka õigus? Äkki ma ajasin midagi sassi?"

Mina usun et tegemist saab olema toreda üritusega. Ja ka registreerunud on juba korralik arv masinaid. Palun ärge irisege ette vaid andke peale üritust korralik tagasiside. Kuidas üritus oli korraldatud, kas vastas ootustel, mis üllatas, kas soovitate edaspidi teistele ka või on tegemist jamaga, jne...
Vasta
#24

Robi, möla maha!

Ei ole nii, et absoluutselt suvaline tegelane suvalisest kohast ka sel hetkel ka täiesti sisutühja veebisaidiga kargab välja ja arvab, et ta peabki kohe "Oma poiss" olema, kuigi reaalselt pole suurt midagi ette näidata antud, talle varem tuttavast keskkonnast radikaalselt erinevas kohas-piirkonans, kus on ka hoopis teised nõudmised? Omaks poisiks tuleb kõigepealt saada ja ka kohalikud mängureeglid-ütlemised ära taluda. Mingitel õrnapõrnalistel pole siin suurt midagi teha.

Praeguseks hetkeks on juba hakanud looma: nimi tekkis kõigepealt, siis Juhend ja siis ka osalejad, kelledest enamus on teada-tuntud usaldusväärsed inimesed vanatehnikaga sõidetaval sportlikuma alatooniga sõidul. Praegu tundub asi juba vägagi roosiline ja vahva.
Aga ikkagi jääb küsimus, kas hiidlane üldse suudab nende jaoks selgelt "megasuurt" asja hallata ja KAS selline asi üldse toimub! Sellele vihjas selgelt kalacompany Talle omasel konkreetsel moel: on neid "korraldajaid" erinevates eluvaldkondades ennegi nähtud ja vähegi mõtlevad iniemsed on ettevaatlikuks tehtud. Eks on Gert soubisnesit vähe lähemalt ja seestpoolt ka näinud...

Juba praegu on 17 autot okcompostri jaoks "üle mõistuse osalejate arv" ja loota võib, et see suureneb veel oluliselt. Näiteks ka meie oopeli arvelt, kui aega ja tuju on ning ka siis annab 350 eeku üle stardis.
Siiani on tulemuste põhjal nende laeks jäänud 11 autot, seda 2008 3.etapp ja 2009 4.etapp, kõik muud üritused on Tallinna ja Harjumaa jaoks täiesti kõnelemist mittevääriva osalejatehulgaga. Ja vastavalt ka sellele ei kujuta kodanik Joonas päris kindlasti ka ette, MIDA tähendab sellise hulga eest vastutamine öörahu ajal oluliselt teistsuguste elanikega kohas. Tallinn/Harjumaa ei ole Hiiumaa, kus "naabri Ants lubas" ja segitrambitud kartulimaa peab "üleaia Lauri" ää siluma. Siin ei ole muhedad iidlased, siin on räige laenukoormaga omale pappmajad soetanud virisevad-vinguvad "eraomanikud", kes suurima heameelega "kitse panevad". Pooled saa isegi riigikeelest aru...

Saa aru Robi, kogu Hiiumaa elanikud mahuvad Tallinnas paari suurde majja, isegi ühte: Õismäele "Hiina müüri"! Aga siin helistab Heikson laupäeva pealelõunal 15:30, et "läheme õhtul sinna-ja sinna" ning 19:30 on kohal samapalju autosid ja inimesi, kui Hiiumaal pikalt ette planeeritud üritusel. See ongi vahe.
Vasta
#25

Tegelikult, mind isegi üllatab see, millise viisakusega ja kannatlikkusega suudab teema algataja taluda mõne foorumiliikme suhteliselt offensive stiilis käsud ja korraldused. Eks see on ilmselt samuti märk tema provintsiaalsusest ning kogenematusest.


Kuna mina ilmselt oma kultuuritasemelt samuti kuulun just seda sama pealinna elanikkonna madalama kihti, mida eelmisel postil mainiti, siis minul ei olnud ka siiani teada, et rohkem kui kahe autoga ürituse läbiviimiseks peaks olema AMFi teeneliste kasutajate heakskiit.

Kuid siiski on täiesti loogiline, et keegi oma rikka elukogemuse kõrguselt tuleb maa peale, ning provintsiaalse noorsoo rivistamise ja kasvatamise rasket koorma enda peale võtab ja nendele koht kätte näitab .

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#26

(18-03-2010, 17:35 PM)PlyVal64 Kirjutas:  MIDA tähendab sellise hulga eest vastutamine öörahu ajal oluliselt teistsuguste elanikega kohas. Tallinn/Harjumaa ei ole Hiiumaa, kus "naabri Ants lubas" ja segitrambitud kartulimaa peab "üleaia Lauri" ää siluma.

Kui juba on irisemiseks üksteise kallal läinud, siis küsiks ka, et kas talveralli korraldaja vastutab oma korraldatud ürituse raames toimuvate insidentide ja asjasse mittepuutuvate inimestele korraldatud jamade eest, olenemata kas on päevane aeg või öörahu?

Ausõna, ei pannud tähele, et peale läänemaad läbinud porirallit oleks ürituse korraldaja käinud adrenaliinilaksu all sportrallit sõitma hakanud vanatehnikahviliste poolt ülesküntud teeriste silumas ja väliskurvides asunud ning kapitaalselt pori täis pritsitud postkaste pesemas.
Samamoodi ei näinud selleaastase ralli järelkajas mittekuskil korraldajapoolset avalikku vabandust ftfEST tehtud (väga viisakas vormis ja tõenäoliselt ka põhjendatud) märkuse üle tekkinud probleemi kohta ja sellele järgnenud tema enamvähem avalikku ***saatmist foorumi vahendusel pärast.

See, et teised tahavad ka natukene proovida ära kasutada seda, et kui muud moodi oma üritustele osalejaid kokku ei saa, siis tuleb ürituse nimele Retro eesliide lisada ja äkki siis tullakse - ausõna, ei ole vaja kade olla. Las inimesed teevad ja korraldavad - igale ürituseformaadile on kindalsti oma seltskond olemas, kellele justnimelt see meeldib.
Vasta
#27

Õhtust

Vaatan eelpool olevaid kommentaare ja ei saa osadest asjadest aru. Kuidas on võimalik kritiseerida üritust juba ennem selle toimumist? Lisaks ei saa ma aru sellest, et kust võtab mõni kasutaja info, et nt 17 autot on meie jaoks ulme ja ületamatu raskus? Kust võtab mõni kasutaja õiguse iriseda korralduse üle, kui pole ühelgi meie võistlusel käinud?

Mille alusel?

Palun öelge oma suu puhtaks peale ürituse lõppu. Enne üritust tulevad ähvardused, hoiatused? Ei ole eriti normaalne.

Ja mis vahet on Hiiumaal ja Tallinnal. Elades Tallinnas võid kritiseerida kaugemat Eesti kohta? Mille alusel? Mis alusel oled sina parem sõidu mees kui suvaline hiidlane.

Ürituse autode hulk ei oma meie jaoks erilist tähtust. Üritus on üritus, isegi kahe autoga stardis tuleb seda sama hästi korraldada kui 50-ga. Ajavõtt ja punktid peavad toimima, kaardil ja legendis ei tohi vigu teha. Sellised kohad, kus võistleja võib kellegi muru üleskünda, tuleb lihtsalt ellimineerida.

Hetkeks oleme korraldanud suuremate apsudeta üle 25 võistluse autodele. Loomulikult võib tulla ette vigu ja apse. Kõik eksivad, aga püüame need riskid viia minimaalseks.

Aga nagu näha, tehakse see korraldamine võimalikult raskeks. Kas kadedus? Ei tea.. Kedagi ei sunnita kuskile tulema, kui ei taha istu kodus või mine peole.

Igatahes, kes tahab nautida sõitu ja panna end ning oma sõpru proovile on oodatud 03.04 starti.

Päikest ja asjaliku teema jätku soovides

Joonas
Vasta
#28

(02-03-2010, 11:22 AM)PlyVal64 Kirjutas:  ........ Lisaks paneks siiski siia klubide Unic ja Unic-Moto ja üldisemalt Vanatehnikaklubide Liidu mängumaadele tulles kohustuseks ..............

Unic - kas selline klubi on olemas või?

Kodulehte vaadates küll ei usuks! Millega tegelevad, kes seal toimetavad, kes on liikmed, kellega kontakti võtta??
Huvitav mis on see mängumaa ja mis kohustusi sealt poolt võidakse seada?
Vasta
#29

(18-03-2010, 17:35 PM)PlyVal64 Kirjutas:  Robi, möla maha!

Asendasin möla sõnaga jama. Kas nii sobib?
Vasta
#30

Kui kellegil peaks selleks sõiduks tehnikat vaja minema või annab viimasel hetkel tehnika "saba" siis oleks pakkuda äsja Talveralli läbinud IZ-412. Ise keskenduksin järgmiste ürituste tarvis Volga korrastamisele.

Lugupidamisega,


Ida Limusiin

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
Vasta
#31

Õhtust!

Sattusin ka üle pika aja lugema foorumit ja oi-oi, kui tigedaid inimesi ikka onSmile Ma kyll korraldajat ei tunne, aga minule tundub tema kodukat vaadates ning juhendit lugedes tulevat tore, uudne ja huvitav üritus. Hind on ka soodne. Eks pärast saab ju mõnuga kritiseerida, aga miks ette maha teha ja nii üritusest kui ka foorumi-inimestest paha mulje tekitada...

Millest ma aru ei saa: ta pole ju öelnud, et tegemist on uunik-üritustega, vaid et retro-üritusega, mis on endiste aegade matkimine (seda ei saa ju 2 aastat vanade autodega eriti tõsiselt teha, küll aga 80ndate masinatega). Olgem ikka sõbralikud, ju ei olnud tal lihtsalt (veel) õige aeg Auto-Moto foorumisse postitus teha.

Päikest!
ProZ&Co
Vasta
#32

OK. Alustame siis otsat .. Esiteks ma kaitsesin Joonast kui aavu soimama hakkas . Teiseks Retro auto ja 25 aastat no ei vea kuidagi (ok ladad ja mossed ja zaz id ) Me elame 2010 aastal .
Jah ma vingun aga seda selleks, et yrtitusel on jumet ja tahan, et organisaatorid teeks yrituse mis oleks lahe.

Ytlesin, et esimese ralli tasuta ... mina oleksin teinud.
Afterparty ... klubi Hollywoodil on samal ohtul Retro Night ja olid huvitatud yhendamisest .

Aga ma vabandan ja pauln kustutage minu konto ka , sest nii on aus .

Parimat ,robile , denissile ja koikidele kes osalevad yritustel fotokatega ja kaugelt jattes oma auto parklasse...

kalacompany

mees kes sai talverallil autasuks pain in the ass 2010 ...
Vasta
#33

(20-03-2010, 02:33 AM)kalacompany Kirjutas:  OK. Alustame siis otsat .. Esiteks ma kaitsesin Joonast kui aavu soimama hakkas . Teiseks Retro auto ja 25 aastat no ei vea kuidagi (ok ladad ja mossed ja zaz id ) Me elame 2010 aastal .
Jah ma vingun aga seda selleks, et yrtitusel on jumet ja tahan, et organisaatorid teeks yrituse mis oleks lahe.

Ytlesin, et esimese ralli tasuta ... mina oleksin teinud.
Afterparty ... klubi Hollywoodil on samal ohtul Retro Night ja olid huvitatud yhendamisest .

Aga ma vabandan ja pauln kustutage minu konto ka , sest nii on aus .

Parimat ,robile , denissile ja koikidele kes osalevad yritustel fotokatega ja kaugelt jattes oma auto parklasse...

kalacompany

mees kes sai talverallil autasuks pain in the ass 2010 ...

Ega ma kedagi sõimanud, avaldasin vaid kahtlust, et kas asjad ka tegelikkuses eksisteerivad. Et äkki on mingi uus rahategemise viis, raha tasku ja üritust pole ollagi . Et äkki on petis. Kuna paljud siin toetavad ja tunnevad teda, siis palun vabandust selliste mõtete eest. Ja ainus sõiduriist, mis kvalifitseeruks, on mul kunagi 81a. tütrele ostetud Desna-2. Ülejäänud mitte.
(28-02-2010, 19:56 PM)aavu Kirjutas:  On siukse nimega firma olemas? On Joonas Peakorraldaja nimeline isik reaalselt olemas? Millegipärast tekitab perekonnanimi kahtlust?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#34

Vaadake, seltsimehed uuniklased (võib vist nii öelda küll), kes aru pole saanud, et mis ja milleks ja mis pagana päralt see teema siin foorumis üldse on jne...

---------------------------------------
Meelelahutus on natuke ka äri. Äri, mis toodab raha selleks, et see raha toodaks omakorda veel paremat meelelahutust. Kas pole ilus mõte?
Ja kui selline meelelahutus tillukesel Hiiumaal enam sealseid elanikke ei huvita, siis kuhu suundub hiidlasest meelelahutuse korraldaja?
- Õigus, mandrile.
No küll te olete taibukad!
Maalapp suurem, Tallinn - oojee, Suurlinn ju! Võimalused suuremad, paremad...

See, et AM foorumi külastajatel on palju sõidukõlbulikke klassikuid (ladad, mossed, volgad, mis-iganes läänlased jne...) tagumiku all, pole ju mingi saladus. Ja nii see vastavasisulise meelelahutusürituse toimumise aeg, koht ja tingimused siin välja hõigati.
Mis selles siis imelikku on? Mis selles siis halba on?

Ja veel....
Ei maksa nüüd kohe nina püsti ajada, et - näe, minu või meie foorumis selline ürituse reklaam ja kas see on ikka sobilik jne... STOP.
Ladaklubi foorumis on kah selline reklaam ja las ta olla. Ongi tore! Seltsis segasem. Võib-olla on mosseklubis kah, ma ei tea ja ei viitsigi kontrollida - nett nigelavõitu Toungue.

Lõpuks siis veel ehk PS pärast pee-essi.
Miks ei võiks rohkem olla selliseid üritusi, kus kõik Eestimaal tegutsevad autoklubid saaksid ühiselt osaleda? Ähhh?
Kui palju sääraseid sõpruskohtumisi aastas üldse toimub?
Isiklikult näen just OK Compostris üsna hea potentsiaaliga orgunnijat sel suunal.
---------------------------------------

Tänud, kes lugeda viitsisid, aru said, mida ma mõtlesin ja üldse vaatavad tulevikku positiivselt, mitte ei kiigu ainult omas toolis.
Vasta
#35

Minul on ka närvid läbi, et Volga remont ei edene. Paljud asjad peale selle tekitavad samuti tuska. Samuti ei tule ma erinevatel põhjustel retro nait raisk´ile. Aga palun ärge olge teineteise vastu nii kurjad. Faking muda - teeme vanatehnikahuvilistevahelise (balti)keti ning suure-suure energiaringi, hõikame uuuuuuu-ahhaaaaa ja lepime ära. Kõnniks ühes suunas või midagi sellist. Alati ei pea naabrist parem olema.

Lugupidamisega,


Ida Limusiin

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
Vasta
#36

Hey

Lumi sulab suurel kiirusel ja ilmad lähevad iga päevaga järjest ilusamaks. Samuti läheneb Retro Night Race. Ürituseni on jäänud 3 päeva ja vabu kohti starti on jäänud veel 8. Viimane aeg on end ära registreerida, sest kohapeal võib juba hilja olla.

Kui pelgate, et üritusel tuleb palju lumes mütata ja saab jalad märjaks, siis see hirm on asjatu. Kiire lume sulamine on teinud enamuse kontrollpunkte lumevabaks. Kõikjale peaks saama kuiva jalaga. Täna õhtul käime veel viimasel kontrollringil ja anname viimase lihvi punktidele.

Kiire lumesulamine on teinud ka võistlusraja läbimise kiiremaks.

Kuna võistlusel on kasutusel ka osades punktides koordinaadid, siis palun kaasa võtta gps või arvuti, kus on olemas kaart(nt regio).

Kaunist kevadet

Joonas Väärtnõu
Composter Seiklused
Joonas@okcomposter.com
5226895
Vasta
#37

Tere Retro Night Race võistlusele registreerunud

On rõõm teatada, et juba homme laupäeval 03.04 kell 23.00 anname stardi
Retro Night Race-le. Kogumema võite hakata kella 22.00 paiku Linnahalli
juurde Statoili taga olevasse parklasse. Parklas parkige end ilusti ära ja
olge kannatlikud. Teid teenindab ja materjale jagab üks tore tüdruk. Saate
endale materjali mapi, kus sees on legendi kaart, sms-punktide juhend,
võistlusjuhend, SI-kaart ja registreerimisleht. Registreerimislehte tahame
enne starti enda kätte tagasi. Sellele lehele peab panema allkirja, et
olete teadlikud juhendist ja järgite liikluseeskirju. Samuti on allkiri
kinnituseks, et tagastate SI-kaardi. SI kaardi kaotamisel tuleb tasuda 400
krooni. Palun hoidke seda hästi.

Saanud materjalid kätte võite nendega tutvuda ja olla kannatlikud. Kell
22.50 peame maha väikese koosoleku, kus tutvustan veelkord reegleid.

Stardi anname esimesele autole orienteeruvalt kell 23.00. Stardijärjekorda
info paneme välja oma auto küljele. Stardihetkest alates on teil aega 5
tundi, et leida ülesse 28 KP-d Tallinnast. Ütlen kohe ette, et rada on
raske ja punktid on raskestileitavad. Punktis on suitsupakisuurune SI
jaam. Punkti tunneb ära ka ohutuslintide järgi, mis on punkti posti külge
kinnitatud. Punkte tuleb võtta õiges järjekorras ning etteantud piirangute
järgi. Piirangud on kirjutatud legendi lehele. Igast punktist saate
järgmise punkti kohta vihje. Kui te ei leia punkti siis saate kasutada
SMS-i abi. Saates leidmata jäänud punkti numbri sõnumina teatud numbrile.
Numbri näete ära legendi lehelt ja sealt leiate ka täpse juhendi.

Loomulikult on temaatika igati asjakohane. Arstid ja teadlased on
jätkuvalt Dresscode.

Kui olete lõpetanud oma sõidu, siis tulge kindlasti läbi finishi. Finishis
loeme teie andmed arvutisse ja saate vastu paberilehe läbitud punktide
kohta. Paberil on märgitud ära punktide võtmise järjekord, nende võtmiseks
kulunud aeg, vaheajad ning keskmine kiirus punktide vahel.

Keskmist kiirust punktide vahel arvutame Regio kaardi järgi kõige lühema
teekonna kaudu.

Kui te teate kedagi, kes ei ole veel kirjas ja soovib sõita, siis andke
talle julgelt teada. Praegusel hetkel on olemas 6 vaba kohta. Kui on huvi
siis kohapeale tulge igaljuhul, sest üritus toimub igailmaga.

Peale võistlust, kui andmed on maha loetud, siis on selleks korraks kõik
ja võite koju teenitud puhkusele sõita.

Tulemused avalikustame pühapäeva 04.04 õhtuks. Afterparty ja esikolmiku
autasustamise koha täpsustame lähiajal.

Meeldivaid sõiduelamusi.

Küsimuste korral helistage 5226895(Joonas)

Joonas Väärtnõu
5226895
Peakorraldaja
Vasta
#38

Tervist!

Üritus on nüüd läbi ja ütlen ausalt, et meie tiimil pole nii kirevat orineteerumist olnudki - kaks korda pandi puhuma, 1x dokumendikontroll politsei poolt, autovahetus seoses Lada gaasihoovastiku purunemisega, peatus oksendava kaardilugeja turgutamiseks jnejne. Tegevust jätkus.

Rada oli tagantjärele mõeldes isegi võib-olla liiga lihtne, kui oleks rohkem ette kujutanud, mis ootamas on... selles mõttes, et meie sõitsime raja läbi paberkaardi abil ning tõeline peavalu olid koordinaatidega punktid. Kakumäele läksime suhteliselt huupi, kuna laiuskraad näitas kaardil õigesti, aga pikkuskraadi järgi oleksime pidanud kusagil meres hulpima :-) Aga vahepeal sai teiste autode järgi ikka sõita ja abi küsida, kui enam muffigi aru ei saanud. Postikasti punkt oli ka veidi kummaline, kuna seda nagu kuidagi oma mõistusega ei suutnud välja mõelda. Maarjamäe memoriaali punkt jäi meil ainsana võtmata (lisaks esimesele, mida vist ei loeta kokkuvõttes), sest suutsime oma esindaja sinna taskulambita saata :-D Ei olnud hea mõte!

Aga loogilised vihjetega mõtlemispunktid olid Patkuli, IT-buss, TOP-i parkla, Teletorn... isegi rohkem oleks võinud inimesi segadusse ajavaid punkte olla, sest vahepeal käis suhteliselt tropis sõitmine.

Kellaaegade arvutamisest ei saanud ka suurt aru, sest valemisse oli panna sageli ainult keskmine kiirus. Kui oleksime hakanud joonlauaga sõidetud rada mõõtma ja arvutama, oleksime arvatavasti vähemalt pool tundi kauem rajal olnud. Kokkuvõttes sõitsime läbi umbes 180 km :-)

Kokkuvõttes oli vahva üritus ja kordaks iga kell!
Luks-Lada tiim
Vasta
#39

Tagantjärele võib öelda, et väga kõva üritus oli! Seega suured virisejad, kes kahtlesid Hiiumaalt pärit korraldaja võimekuses võivad nüüd ise juba järgmine kord julgelt osa võtta.

Kõige suurem prohmakas oli, et Rahumäe kalmistu raudteesilla juurest oli üks kontrollpunkt ära varastatud ning põhimõtteliselt sai sellest teine kogunemiskoht. 1. punkt jäigi leidmata.

Järgmise punkti, postkasti numbri võtsime küll täiesti vedamise peale. Loogiliselt eeldasime, et ju see Nõmme keskuses ole. Kontrollisime ning leidsimegi üles. Samas oli seda punkti loogilislt üsnagi raske tuletada ning küsida vms. polnud ka kusagilt.

Üks kontrollpunkt oli Toompeal vaateplatvormi juures ning meie kulgesime madallennul Riigikogu ukse ette. Seal sattusime turistide
fotoobjektiivide ette. Ega paremat pilti ei saagi olla kui Volga Riigikogu taustal.

Meie tiimil jäi lisaks esimesele punktile kaks punkti leidmata. Ilmastikuolud oli äärmiselt kehvalt: tihe udu ning vihm. Iru hooldekodu juurest ära sõites ei saanud absoluutselt aru, kus või mis kohas me oleme. Pimedus, mets ning 10 meetrit nähtavust.

Aga seda peab küll mainima, et sõna RETRO seal ees on ikkagi vajalik. See loob sellise mõnusa õhkkonna. Samuti ei ole sellisel juhul kohale oodata igasuguseid suvalisi streetracereid, kes rehvide kiunudes sööstavad ühest punktist teise.
Praegu on suur väsimus, sest tiimil läks aega 30 kp läbimiseks põhimõtteliselt 7 tundi!
Aga 2 kuu pärast võiks uus üritus olla. Võtaks igal juhul osa.



Vasta
#40

Ei väga normaalne üritust oli...kell pool 7 hommikul juba olin kodus Big Grin
Jäi meiegi tiimil üks punkt vötmata, too sama esimene mis oli jalutama läinud kuhugi ja kui gps-i probleemid välja jätta siis köik sujus.
Vähemalt viimaseks ei tohiks jääda.
Teine kordki vöib sellisest asjast osa vötta.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne