t-40 mootori remont - enam ei taha käima minna
#1

Tere
Sai tehtud T-40 mootorile kapremont, kuna sõi õli nii meeletult. Selgus et viga oli klapikaantega, need sai labi puuritud ja midagi seal asendati. Vahetatud sai uued kolvid, hülsid, rõngad ja ka pihusti otsad. Need regulteeriti pingis ära. Nüüd sain traktori kätte ja mure järgmine.
Ei taha külmast peast käima minna, tahab saada meeletult starterit, mingi minut aega järjest, kuni lõpuks ühte silindrit taha võtma hakkab, siis tulevad tasapisi ka teised järgi. Ajab algul valget ja lõpuks sinist tossu välja. Kui juba käib ja mootor soe on, läheb matsupealt käima. JA jõudu on tal tulnud peale remonti kõvasti juurde. Tegin eile terve päev tööd, mõtlesin et töötab sisse, proovisin täna hommikul, aga ikka sama pull et käima ei lähe. Paistab et kütet kusagilt ei leki, kõik on puhas, käsitsi pümbaga lüües on surve üleval.
Enne remonti oli traktor matsupill, külmast peast.
Milles probleem?
Vasta
#2

Probleem on vast selles, et pihusti otsad vahetatud- vanad otsad lasid nagunii paremini läbi. Lase siis pump stendis üle vaadata- äkki tuleb natuke juurde keerata kui korras on. Aga üks on kindel- kui sul eelsüüte küünlaid pole, siis käivitub külmana ikka natuke halvemini kui ennem. Puhtalt sellepärast, et õhk oleks puhtam ja traktor ökonoomne.
Vasta
#3

Tere! Mul oli sama jama ainult vahe oli selles et mul läks kõik sisu vahetusse ja ei tahtnud käima minna. Asi oli hoopis selles et oli pumba nurk valesti pandud. Sai nurk uuesti välja reguleeritud ja nüüd läheb käima vägagi hästi kuigi nüüd mul juba jah uued mured selle mootoriga!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne