Mope lukud
#1

mõtsin osta zidi aga hakkasin mõtlema et kuidas teda hoida kooli ees aetaxe ära rolleril on vähemalt rooli lukk ja piduri ketta lukk agakas zidil on ka mõni lukk kui ei ole siis missugune tulex osta v osta ka signa
Vasta
#2

See signa küll mitte midagi ei pea. Kõige parem on trossiga kuhugi kinni panna kuid samas ei tee see retsimise vastu jälle midagi. Minu mootorrattal on olemas ka mingi roolilukk, Üsna algeline küll aga need kes vasaralukku traatidega lahti ei tee ei suuda ka seda muukida.

Võid ka mingisuguse süüteluku peale aretada kui tahad. Ning salaluku. Signa peaks ka ise saama teha kui sul on mõni elavhõbedalüliti kusagil vedelemas.
Vasta
#3

zidil on roolilukk ja süütelukk ühes!
Vasta
#4

aga kuhu see on peidetud
näiteks minu sõbrale küll mingit lukuvõtit ei antud kaasa
Vasta
#5

oot mis nagu zidil on süüte lukk aga võtit pole v? kust su sõber ostis selle zid
Vasta
#6

ma kyll zidil syytelukku ei näinud, a mis tal on aku ka olemas vä?
Vasta
#7

Zidil on roolilukk ja süütelukk tehasest küljes. Akut pole moppidel peal sellepärast ei saa ka signat panna.
Kõige parem ikka trosslukk. Sellega saad raami kuskile toru külge kinni panna siis vähemalt raam jääb alles. Õige varga vastu ei aita ükski lukk, iseasi kas õige varas moppi üldse tahab.
Vasta
#8

aga samas ei keela keegi sul mingit pisikest akunt panna sinna, iseasi kaua see seal kestab, ja see salalukk on jah alati hea idee, lihtsalt paned kusagile gondli serva vahele suvalise lyliti, mis v2ljalylitatuna ei lase elekrtit ringi k2ima.....

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne