I : naisratas (Masovia)
#1

ei tea mis rattaga võiks tegu olla? sildiauguvahe 57mm

   

   

   

   

   

   
Vasta
#2

raaminumbri viimane märk on erineva kirjaviisiga, õigeks numbriks peaks siis pidama arvu 4800. pakiraam on pikendatud otstega - lisatud võiks olla ta. kuigi porilauad ja raam eraldi ülevärvimist saanud, istuvad nad üksteisega hästi kokku ja algne värvikombinatsioon sinivalgetriibutusega viitab sugulssidemetele. raamil on ebaeestilikud liigesteetlikud muhvid kahvlil ja esiputkel. keeruline suhe on ka pumbaklambrite ja raami vahel. porilaual on auk embleemi tarvis.
Vasta
#3

Ei oska öelda muud, kui et päris ilus jalgratas olnud ja saab ka kena asja teha.
Mingi sarnane raam on ilmselt omal ka kusagil. Nagu oleme väitnud - sellised "triibulised" muhvid olid levinud Austria-Ungari keisririigi järeldulijatel - austria , tðehhi jne tootjatel. Aga eks ka teistel, näit Naumann jne...
Seda raaminr juttu ma väga tõsiselt ei võtaks, viimane 4 on jah veidi erinev, aga see 4 - kohalise nr müsteeriumisse suhtun mina üpris spkeptiliselt.
Vasta
#4

Üks vanem lahtiseks jäänud asi...
Olles täna Paides Welopargi avamise ja (vana)ratta paraadi juures oli mul võimalus näha ksf! Valdo ühte sadadest salgratastest, naiste Masoviat või on Masowia õigem? Ja see´p see on nagu vanad eestlased ütlesid! Tegin ka mõned fotod aga juhe on tööjuures ja täna pilti ei tule.
Valdo ratas komplektne, ketiratas, porilauad, raami/kahvli muhvid - kõik klapib. Nr on 66435.
No kas ma pole tubli ja osav? Toungue
Vasta
#5

Arvestades minu hiljutist tihedat kokkupuudet oma Masovia naisterattaga (uue kasutamata ratta, kui 70 aastat seisnud ratta ettevalmistamine paraadiks), julgen väita, et tegu on 99% tõenäosusega Masoviaga.

Kunagi lisan siia pildid oma uuest (st kasutamata) Masoviast - kuigi meedia jõudis juba vast ette paraadi kajastades.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#6

(09-07-2011, 23:15 PM)valdo Kirjutas:  Arvestades minu hiljutist tihedat kokkupuudet oma Masovia naisterattaga (uue kasutamata ratta, kui 70 aastat seisnud ratta ettevalmistamine paraadiks), julgen väita, et tegu on 99% tõenäosusega Masoviaga.

Kunagi lisan siia pildid oma uuest (st kasutamata) Masoviast - kuigi meedia jõudis juba vast ette paraadi kajastades.

Mina Masoviaga kokkupuuteid ei oma, ma lihtsalt identifitseerin neid muu tegevuse kõrvalt, nii mööda minnes...
Ka pole ma nii julge ja matemaatikas nõnda tugev kui Valdo. Tegin siiski mõned arvutused, ühe metodoloogia järgi sain tõenäosuseks -17,94%, teise kohaselt 105,81%. Kõhutuuletunne siiski pressib mu sees, et viimane tulem peaks olema õigem!
Et mitte jääda ootama Valdo "kunagi" - t, siis 2 illustreerivat pilti
[Pilt: 2irknyx.jpg][Pilt: s5jtyh.jpg]

Vasta
#7

(09-07-2011, 23:15 PM)valdo Kirjutas:  Kunagi lisan siia pildid oma uuest (st kasutamata) Masoviast...

(10-07-2011, 12:51 PM)kass Kirjutas:  Et mitte jääda ootama Valdo "kunagi" - t...

Lisasin foorumisse oma mainitud uhiuue Masovia pildid ja lühikirjelduse -
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=37482

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne