OTSIN KIRJANDUST
#21

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: guest
rahvusraamatukogu ja akadeemiline ei taha eriti valja anda.

Akadeemilisest peaks küll saama. Vähemalt mina olen küll sealt alati saanud kõiki raamatuid koju võtta, mida tahtnud olen.
Vasta
#22

Akadeemilisest saavad koju laenutada ainult korgharidusega voi yliopilastest lugejad, sellise info leidsin nende kodulehelt.
Vasta
#23

Astusin täna sisse samasse komisjonkasse kus sai eelmine nädalgi käidud ja ennäe imet 52 eegu eest samasugune A.Palu raamat \"mootorrattad ja mootorollerid\". Ostsin ära kuna raha juhtus olema. Mõõdaminnes käisin ka ühes antiigipoes ja sealt sain omale 1. EW. aegsed üleajateenija allohvitseri paraadrihma ja naistuletõrjuja bareti :bounce :bounce
Sorry kui nüüd veica OT oli a tahtsin oma rõõmu väljendada.
Vasta
#24

nimeta siis see tore pood siin täpsemalt ära! :bounce
Vasta
#25

komisjonipoeks on \"Waltri äri\" Karja tänaval ja antiigipoeks oli ka Karjatänaval asuv antiigikas.
Vasta
#26

täna oli minul üks positiivne elamus sai käidud raamatukoi Viru tn. 21 poes seal oli suht palju moto ja auto kirjandust müügil ja mis peamine oli seal kah üks vinge moto raamat kus ilusti vanade NSU ;DKW; BMW mootorite joonised sees aga hind oli natsa karm 2500 eek
äkki kellele huvi

PS: Kui kellegi pakkuda motokirjandust siis oleks huvitatud
Vasta
#27

Tehnikaülikooli raamatukogu laenutab kõigile soovijatele. 20 eek lugejapilet + foto.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne