Teema on suletud

Vw Golf II Gti 1,8
#1

Järjekordselt on minu autoparki lisandunud üks liikur.84 aasta Golf gti.Sattusin puht juhuslikult ta otsa.Tegelikult otsisin 740 Volvot aga kuna midagi head ei pakutud, ega leidnud jäi pilk pidama hoopis temal.Kuna olen endiselt vaene siis pilte pole üles panna(kinkige keegi digifotokas!),kirjeldan veidi ehk.15 tollised valukad, toonklaasid, mingi antitiib taga(kole)Recaro istmed, rooste peaaegu puudub, on küll mõningased iluvead, sportrool,jne.Lsaks sain veel kaasa muusika(1,5kw).mootor on nagu ikka 1,8 pritsungiga, töötab nagu milinki.Eks kevadeni hoiab ja siis ostan ikkagi 740.Väikesed autod kuidagi ei istu eriti.Toungue
Kui keegi tahaks seda endale saada siis teatage meili või U2U-se.

Miks need puud alati vale koha peal on?
#2

Nii.Esimesed vead on selgunud.Tagaratta laager ja geneka seib on oma aja ära eland.Sidur on ka natuke hõre aga sellest pole veel midagi.Muide kui kellelgil on mullle 740 vastu pakkuda andku teada.

Miks need puud alati vale koha peal on?
#3

Muig..sidur on veidi hõre...selles pole midagi..ja roostet praktiliselt pole.

Kas maakeelde tõlkides tähendab see sõitmist nagu automaatkastiga ja olukorda, kus roosteauke saab veel teibiga katta? Wink

Asp
#4

Aspelundil on kuri plaan kõik Eesti Golf gti-d kokku osta ma vaatan Big Grin
#5

See on ju esiteks GII, mitte GI. Teiseks piisab mulle hetkel kahest olemasolevast. Kui ma midagi ka endale muretseks, siis oleks see 75/76.aasta GTI. Aga pigem saab järgmine liikur, mille ma endale muretsen, olema RAF-977 mikrobuss.

Põhjenduseks oma kommentaarile: aja jooksul olen ma õppinud lugema nö \"Carspeak\'i\" ehk seda, kuidas kuulutustest välja lugeda seda, mis seal tegelikult taga on.

Väga abiks lugemine selle kohta asub muide siin:

http://bangernomics.tripod.com/adverts.htm

Asp
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Aspelund
Muig..sidur on veidi hõre...selles pole midagi..ja roostet praktiliselt pole.

Kas maakeelde tõlkides tähendab see sõitmist nagu automaatkastiga ja olukorda, kus roosteauke saab veel teibiga katta? Wink

Asp

Ei!See tähendab et roostet on ainult mõnes kohas täppidena, siduriketas(ja korv ka vist) hakkavad hukka saama.Ei libise kui ise korralikult vahetad.

Miks need puud alati vale koha peal on?
#7

selle teema võib nüüd maha võtta.Seda autot pole enam, sõidab kusagil viljandi kandis ringi.Edu uuele omanikule.

Miks need puud alati vale koha peal on?
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne