Kellel leidub M-125 juppe?
#1

Aasta võib olla 1960-70, pole päris kindel.
56246850
Vasta
#2

Tere palun tee endale selgeks mis aastakäigu rattaga tegu on ja seejärel lisa vajalikkude osade nimekiri kindlasti leidub kellegil üleliigseid juppe.Hetkel on sinu kirjeldatud ratta vanus pluss miinus kümme aastat,selle aja jooksul muutus tootmises päris palju.Jõudu ja edu ehitamisel.Minul isiklikult on pakkuda m1m ile nii kere kui ka mootori juppe.
Vasta
#3

OK tnx, katsun aastaarvu tuvastada, kuigi ma ei tea kuidas. Pildid oleks, aga neid vist ei saa siia laadida
Vasta
#4

Vaata, ehk on siit sulle mudeli tuvastamisel abi!
Vasta
#5

Siin ka lõpu poole kõigist nimetatud ajastu vene "sajakahekümneviiestest" :

http://www.foorum.tsiklitall.org/showthread.php?tid=245

Suur Kombinaator
www.tsiklitall.ee
Vasta
#6

Tänud teile. Vaatasin, meenutab küll MINSK M1A, kuigi minu lapsepõlvemälestustes peaks see olema MOSKVA (vb eksin). OBenderi pakututest meenutab veidi PILT39 : Moskva M1-A hiline või PILT45 : K-125 varane (kuigi mul on spidomeeter tule sees). Kruvisin raamilt maha selle birka, osa on kahjuks roostes, aga altpoolt üles tulevad sellised numbrid: OBJOM e. siis maht 123cm3, see on selge, edasi on K1056 (sissepressitud number), siis tuleb sisselööduna 37544, ja siis vist ongi aastaarv, algus võib olla 195 ja sissepressitud 6. Noja kõige üleval on suured tähed MH3 või IHZ (vene tähed). Vahepeal on keegi käinud vanametalli viimas, mootor käigukastiga puudub, paak samuti, edasi peab hakkama tuvastama.
Vasta
#7
Question 

    selline
Vasta
#8

Kovrovi tehase (ZiD) K - 55. Minski tehasega pistmist pole.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne