Gaz 24 klubi
#41

Nüüd ka Euroopa liidus ja eesti keeles www.volgaclubfinland.com
Liitugem!

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#42

ma ikka loodan et saab eesti oma volga klubi olema Smile
Vasta
#43

To: fokzz

Maikuu lõpus algavad jälle üritused sarjast, veame välismaalasi vene autodega. Marsruut kulgeb Tln lennujaama, htl Radissoni ja vanalinna vahelisel trajektooril. Kestvusega ca 2 tundi. Maksmine sularahas 1000.- eeki kohapeal.
Kas auto ja sina oleksid võimeline tulema?
Kas auto on väljanägemiselt normaalne?

Lugupidamisega
Sm. Tasku
Vasta
#44

Vana volga omanikud juba koonduvad

http://www.kareda.ee/volgad/news.php

Nii et liituma, liituma, ühenduses peitub jõud.
Vasta
#45

Sm. Tasku Kirjutas:To: fokzz
Kas auto ja sina oleksid võimeline tulema?
Kas auto on väljanägemiselt normaalne?

Lugupidamisega
Sm. Tasku

kui ma kelleltki digika saan n2dalavahetusex siis kl6psan m6ned pildid.
ausalt, ega eriti korras ple aga on plaan asi yle v2rvida. muidugi ei tea kuidas rahadega on aga Teie m6te andis mulle hoogu oma masinat korda seada.
Auto on s6idukorras, sai 2sja mootor vahetatud. Tuled vajavad v2he kontrollimist, iluv6re peab uue ostma, sest praegune on v2he roostes omadega. mais vaja ju uus ylevaatus ka teha. kindlustuse peab ka uuesti tegema.
Hoian teid asjaga kursis!!!
Vasta
#46

To: fokzz

Ära selle värvimisega väga kiirusta, kui just väga räige roostetrend pole. Parem otsi sisepeegli külge mõni veneaegne kolhoosi vms. vimpel rippuma. Tulede regul pole ju keeruline aga iluvõre peaks kindlasti siis uue panema. Ülevaatust soovitan läbi viia Peterburgi mnt. 92A, st. kohe linna sissesõidul ja TÜV-i ees paikneb suur angaar, mille sees autopesula. Ja veel on seal hamburgeriputka jms. Aga mis kõige tähtsam - ülevaatajad on vanatehnikasõbralikud! Ja veel kui autost, siis salong tuleks üle küürida ja puhastada. Ja neid välismaalaste vedamisi on veel tulekul, nii et seda võib hobikorras sissetulekuks nimetada.

Lugupidamisega
Sm. Tasku
Vasta
#47

ei ole roostet eriti üldse aga mingi vana värv või miskit hakkab alt välja tulema. praegune värv on vist halvasti kunagi peale kantud.
aga järgmine nädalavahetus saan pilte klõpsata. Siis näete ise milline mu lemmikloom on...

olen vimplit otsinud aga pole leidnud....
selle \"taksotöö\" kohapealt et minule kui tudengile on selline lisatöö väga teretulnud!
Vasta
#48

Kahe käega volgaklubi loomise poolt. IMO võiks vanad ja uued koos olla. Kujutan ette, et liikmeskond oleks üsna suur.
Tekitasin oma volga kohta logiraamatu moodi asjanduse, ehk huvitab kedagi - www.hot.ee/gaz24volga

margus.
Vasta
#49

To: Margus

Rõõm lugeda loovtööst Volgale uue elu andmisel! Olles viimased ca viis aastat jälginud erinevaid klubi loomise initsiatiive, siis head ja lõplikku lahendust polegi kätte jõudnud. Volgadega on sebitud Tallinnas, Lõuna-Eestis ja Paide kandis. Ja ega neid vist ühe mütsi alla saagi ja kas ongi põhjust. Samas näiteks Põrnika klubi veavad heas mõttes hullud ja üritusi on vist liigagi tihedalt, krt seda teab!
Aga millal plaanid projektiga lõpetada? Kas teed \"lõpuni\" valmis, siis mõni aeg imetled ja siis hakkad liiklema? Või alustad liiklemist varem ja samas reguleerid sõlmi? Meil siin algamas etapid sarjast, st. -soviet classic cars - transfer. Esimene etapp on planeeritud 22. mail, kogunemine htl Radissoni ees, marsruut kulgeb ümber vanalinna jne. Kestvus ca 2h ja selle eest makstakse. Seekord koguneb u 10 Tshaikat ja Volgat. Seal saaks arutada ka näiteks klubilist tegevust ja järgmisi kogunemisi (juunis).

Lugupidamisega
Sm. Tasku

Gaz-21, Gaz-24, Gaz-51
Vasta
#50

Põhimõtteliselt pole auto sõidukõlbulikuks saamiseks muud vajagi kui mõni päev tööd. Teatud põhjustel tuiskan volgaga aktiivselt liiklusesse küll alles augustis Sad
Aga räägi sellest üritusest lähemalt - kõlab igatahes huvitavalt.
Vasta
#51

Üritused sarjast -soviet classic cars transfer- toimuvad nüüd juba neljandat aastat. Ja hea koostöö on tekkinud firmaga(dega), kes korraldavad Tallinnas ja Eestis inglise firmade töötajatele konverentsi ja elamusreise (näiteks seente korjamine ja kanuumatkad). Nii et tegemist on good level välismaalastega, mitte valgetes sokkides ja rääbakil soomlastega, keda näiteks htl Radissonis eriti näha polegi. Autod kogunevad ca 15 min. enne väljasõitu Rävala pst. hansapanga ette ja sealt liigume htl Radissoni peaukse ette, kust reisijad istuvad peale. Igas autos on 4 turisti. Edasi liigub kolonn htl Viru ette, kus seltskond külastab hotelli KGB aparatuuriruumi. Sealt edasi ringiga ümber vanalinna ja ühe restorani ees on lõpp. Tasustamisest niipalju, et tellija maksab kohapeal 1000.- eeki per autojuht. Ürituse sisulise poole pealt peab tõdema seda, et mida rohkem musta värvi Tshaikasid ja Volgasid, seda parem ja neid suisa nõutakse! Aga kolonnis on olnud ka uazik ja paz buss. Järgmine sedalaadi üritus on planeeritud nädal enne Jaanipäeva ja lõpp-punkt on Kadrioru loss. Kuna piltidelt nägin, et su Volga on otsekui tehasest, siis sellest ka eelnev ettepanek!
Veel seda, et lähiajal kohtun VolgaClubFinland juhtidega ehk saab koostööst rutem asja kui Mosseliigaga, kuhu nad olid ka juba sattunud.

Lugupidamisega
Sm. Tasku
Vasta
#52

margus Kirjutas:Teatud põhjustel tuiskan volgaga aktiivselt liiklusesse küll alles augustis Sad

Endalgi nii kiire pidevalt, et mõned lihtsad asjad aina ootavad tegemist. Tahaks ka suvel natuke hakata ringi kulgema, auto ei tohi kaua seista, sõites justkui säilib paremini, kui muidugi hoida.
Vasta
#53

Veidi siis klubiliste tegevustega sarnastest tegevustest. Eelmisel nädalal kohtusin VolgaClubFinland ühe eestvedajaga. Vahetasime meeneid ja informatsiooni, rääkisime olevikust ja tulevikust. Nemadki olid juba kursis asjaoluga, et niipalju kui Eestis on maakondlikke ja lokaalseid ja aktiivseid Volga omanikke, niipalju on ka, hm, Volga klubisid ja nende presidente.........Muidugi, õnneks mitte kõik pole nii ambitsioonikad. Edasi, ka Soome Volgasõbrad (nagu ka mina) ei saa aru Paidesse kogunevatest Volga omanikest, kelle põhiline huvi on auto maha müüa ja keda näiteks möödunud aastal oli olnud pool seltskonda. Milleks siis üldse sinna minna?! Ja kokkuvõttes võiks öelda, et kui soomlased planeerivad aastas koguneda paar-kolm korda (Soomes, Rootsis, Eestis), siis meie Volga meeste tasapind on oluliselt laiem ja saab suisa kokkutulekuid valida. Lisaks mitmed nö. sihtotstarbelised turundusüritused. Kas pole meeldiv!

Lugupidamisega
Sm. Tasku

Gaz-21, Gaz-24, Gaz-51
Vasta
#54

To: fokzz

Wass up? Kuhu oled tööde järjekorraga jõudnud? Kas oled laupäeva õhtul Radissoni ees kohal ja \"käsi\"? Meil on kogunemas päris strong soviet classic cars kolonna!

Lugupidamisega
Sm. Tasku
Vasta
#55

To: Sm. Tasku

kahjux jään sekord välja sest aja ning raha puuduse tõttu pole jõudnud midagi korda saata.
Ainult vimpli \"KUUSALU KOLHOOS\" olen peegli külge jõudnud riputada. Äkki olen järgmine kord käpp. Kui välismaalastele mu beez volga muidugi meeldib, neile meeldib jutu järgi must volga rohkem.... Toungue

Suvel katsun omale aega ja koha leida kus saax oma \"armukese\" ilusax vuntsida, nii seest kui väljast.

Muide!!! --->järgmise nädala lõpus on võimalik härma tänava poest omale gaz-võtmehoidjat jälle saada! Mina lähen võtan ühe(või kaks).
Vasta
#56

To: fokzz

Väga kahju! Ja Volga värvitoon võib olla mistahes, point on ikkagi selles automargis kui soviet classic. Seekord tuleb isegi üks Gaz-69, väga rohelist värvi seejuures. Aga järgmine sedalaadi kolonni moodustamine on 19. juunil ja siis Radissoni juurest Kadrioru lossi ette. Ehk jõuad selleks ajaks?!

Lugupidamisega
Sm. Tasku
Vasta
#57

Väike kokkuvõte MTÜ Ida Limusiin eilsest ettevõtmisest ehk kuidas soviet classic cars rõõmustasid inglise turiste sõiduga Tallinna kesklinna tänavatel ja kõiki, kes seda kolonni pealt juhtusid nägema ja uudistajad dringipausi ajal htl Viru ees . Lisaks need kümned välismaalased, kes jätkuvalt telefonidega autodest pilti tegid nagu tänapäeval võimalik. Kuna kaks Tshaikat jäid seekord tulemata, asendasid neid hästi Lada ja Gaz-69. Loodetavasti jäid kõigile osalejatele väga lõbusad mälestused. Järgmine sõit toimub 19.06. ja ühe vanalinna ***** hotelli eest, läbi linna ja lõpeb Kadrioru lossi ees. Kohal on ka üks telejaam. Nii et kes tahab oma autot ja ennast mõne aja pärast televiisorist tüdruksõbrale ja sugulastele näidata, andke varakult teada. Muud tingimused on endised.
Lisaks olen väga erutatud, kuna tänu mõnede kallite vanatehnikasõprade kaasabile, õnnestus mul soetada Gaz-3102. Must, vla 1984. Salong ja istmed punasest sametist, praegu liikumisvõimetu aga muidu normaalses korras. Kokkuvõttes - uskumatu lugu ja pikemalt mõni teine kord.

Lugupidamisega
Sm. Tasku

Gaz- 3102, Gaz- 24, Gaz- 21, Gaz- 51
Vasta
#58

Õnnitlused 3102 puhul!
Üritus ise ka hea!
Vasta
#59

Ja siinkohal suured tänud sm. Taskule suurepärase ürituse läbiviimise eest. Kodumaa ja sõbrad ei unusta sind.
Vasta
#60

ÄRIPÄEV ONLINE uudised 12:57 25.05.2004.

Vene valitsus ei istu BMW-dest Volgadesse ümber.
Venemaa presidendi asjadevalitsus ostab ka edaspidi ministritele jt. ametnike tarbeks BMW-sid , teatas asjadevalitsuse ülem Vladimir Kozin.
Igatahes 45-ndal oleks ta sellise teate eest seina äärde pandud.......aga eks ajad muutuvad!

Lugupidamisega
Sm. Tasku

Gaz- 3102, Gaz- 24, Gaz- 21, Gaz- 51
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne