Jawa 634
#1

Eelmine aasta sain juhuse läbi ühe 634 raami ja tagaporitiiva. Paugu saanud esiosa oli ka. Ennem seda polnud suuremat kokkupuudet 634-ga olnud. Praeguseks hetkeks on osasid ja ka jäänukeid mõned tekkinud. Plaan oleks hiljemalt suve lõpuks ka korras dokumentidega ja renoveeritud ratast omada.
Mootor on koodiga 633. Sisaldab endas väntvõlli keskmise laagri määrimise tarvis määrdeniplit, vabakäigutule anduri puudumist ja "vana Jawa" tüüpi käiguvahetusplaati. Sidurdamise tarvis saab trossi kinnitada kahte viisi piidi. Nii karburaatori alt läbi kui automaadi külge. Ratas jääb selliseks mudeliks nagu piltidel, st. spidomeeter on "topsikus", väike lamp, suured paagipooled, siledad karbid ning tumepunane värvus. Minu arusaamist mööda kajastab see aastat 1976. Mis oli kõige raskem leida sellele rattale? Kahtlemata... summutikronstein mis saabus tänu ksf! RoosakummikuleSmile Karteripooled tulid koos ühe 1975 aasta ratta jäänustega. Mootori sisu on praktiliselt tervenisti uus, alumine käigukastivõll küll kasutatud ja vahepukk pärineb 354 mudelilt. Raam oli väga korralik. Keevitust vajas ainult summuti ja kaassõitja jalaraua kinnituskoht, nimelt need raamitorud on tundub, et paljudel, ära murdunud või mõrasid täis olevat. Praeguseks on mootor kontrollitud (töötab ja käivitub ka enam-vähem. Külmalt teisel katsel ja soojalt esimesel) ning ratas enamuses koostatud. Järgnevalt tuleb liivapritsida plekid ja need kruntida-pahteldada, et seejärel asuda põhivärvi ning koostamise kallale. Küll on aga mõned pisividinad puudu ja osaliselt loodan need leida ka Kloostrimetsast või esindusest. Hargi vedru(d), roolisamba ja sadula lukud, süüteluku alla ja ülemiste prillide peale käiv kate, tulede lülitid. Kõige suurem soov oleks leida muidugi üks uus summuti veel!! Üks olemas aga nagu näete - teist ei oleToungue
[Pilt: 20100614_0006.jpg]
[Pilt: 20100614_0009.jpg]
[Pilt: 20100614_0005.jpg]
[Pilt: 20100614_0002.jpg]
Vasta
#2

Raam krundi all. Jätkub detailide ettevalmistamine krundiks- pahtliks ja loodetavasti nädala lõpus ka põhivärv peale. Küll on aga esile kerkinud üks küsimus. Väheusutav, et keegi omast käest vastata oskab.. aga noh.
http://photos.fotki.lv/photos/4/W0002079...awa350.jpg
Sellel rattal on näha, et süüteluku kate on värvitud mustaks. Samas on mustad ka ketikaitsme korpus ja amordid. Millist värvi aga tehasest tulles need osad olid? Kaldun arvama, et siiski hõbedast/alumiiniumi tooni ning amordid punased. Sellisel juhul peaks ka süüteluku kate ja armatuurlaua alus olema pigem punast kui musta värvi. Hõbedased/alumiiniumi karva pole nad kindlasti.
Internetis leiduvatel piltidel on alati mingisugune küsitavus juures. Kõige lähem mudel võiks olla 634-5 aga ühel Tðehhide lehel ei olnud see just ilmselt kõige originaalsemas seisus. Oskab keegi oma mälestuste põhjal midagi väita? Või omab keegi eelmainitud juppe teistes värvitoonides kui must?
Praeguse seisuga lähevad detailid punase värvi alla.. Kaks musta detaili punase ratta juures oleks nagu pentsikRolleyes või ei ole?!
Vasta
#3

Suurimad tänud! Oskad ka väljalaske aasta öelda? Teaks siis arvata, et kas on ainult 1976 sellises variandis välja tulnud, või ka hiljem..

Ja kui väga hästi rääkida, kas siis oleks võimalik ka lisapilte välja nuruda?
Vasta
#4

Minuarust on see mellpoisi poolt näidatud Jawa 634 hilisem variant või kompott (Kuigi kurat seda teab N-liitu saadeti ka igat kompotte), kui gruppeni restaureeritav Jawa 634 633- me mootoriga.

Mind ajavad kahtlema tagumised amordid- varasemal olid ülemised vedrukatte otsad punased ja plekist nagu vanal Jawal. Amorditoru ise ka punast värvi.
Küljekarbid ei olnud kohe kindlasti kolme triibuga vaid siledad
Spidomeeter on tulekopsiku sees mitte eraldi, ülejäänud paistab olevat ok.
Vasta
#5

(02-07-2010, 13:10 PM)roosakummik Kirjutas:  Minuarust on see mellpoisi poolt näidatud Jawa 634 hilisem variant või kompott (Kuigi kurat seda teab N-liitu saadeti ka igat kompotte), kui gruppeni restaureeritav Jawa 634 633- me mootoriga.

Mind ajavad kahtlema tagumised amordid- varasemal olid ülemised vedrukatte otsad punased ja plekist nagu vanal Jawal. Amorditoru ise ka punast värvi.
Küljekarbid ei olnud kohe kindlasti kolme triibuga vaid siledad
Spidomeeter on tulekopsiku sees mitte eraldi, ülejäänud paistab olevat ok.

Jah täpselt, kohe järgmine mudel peale esimest, suure lambiga, 634. Olen mälestuste järgi seda eraldi topsiku sees oleva spdiomeetriga ratast kokku korjanud. Mis peabki olema tumepunast värvi ja seda üldiselt üleni. Inimene kes ostis sellise mudeli 1976 aastal, ütles, et tagaamordid olid punase värvilahendusega ja mitte mustaga. Triibuliste karpide kohta ei osanud seisukohta võtta. Nii ehk naa ma selles suhtes midagi enam ette võtta ei saa, sest raami ma ju ümbertegema ei saa hakata. Triibuliste küljekarpide alumine kinnitus on ju nagu 638. Siledal karbil on aga kinnitus ju allpool. Mind huvitaks just ksf! Mellpoisi pildil oleva ratta väljalaskeaasta. Eriti huvitaks aga paagi esimest kinnitusest pilt (s.t. kas see paak on 17 või 16 liitrine. Vanemad mudelid 16 ja uuemad 17 - kummipuhvri kujust peaks näha olema) ja spidomeetri ümbrisest. Tundub, et sellel rattal on kontrolllampide "silmad" plastmassist ja suure läbimõõduga, samas kui minu ümbrisel on need väikesed ja võimalik, et isegi klaasist. Samuti on ümbrisel endal veel üks lõige sees tõenäoliselt, mida aga minu ümbrisel ei ole.
Ma küll kahjuks ei tea, kui originaal ja mis aastast see ratas on:
http://static2.album.ee/files/838/79/ori...3_X6et.jpg
aga kui Eliisa seda siin loeb - äkki oskab vastata. Tema albumist ma seda pilti laenasinSmile
Sellel on ka see lõige küljepeal näha, mis tundub igati originaal olema. Samuti on näha, et piduritule lüliti on tagaratta juures aga mitte paagi all, kus see ilmselt Mellpoisi pildil oleval rattal on.
Põhimõtteliselt ma ei näe võimalust senioleva informatsiooni põhjal midagi kindlat ja põhjapanevat väita, kuid ilmselt enda ratta tagaamordid saavad ikkagi punase värvi. Sest olgem ausad, võõraid juppe on ju küljes veel. Seisuhark näituseks on uuema mudeli oma, mis omab teistsuguseid puhvreid. Üleüldse jäi pildilt mulje, et see esimese variandi seisuhark oli oma olemuselt õrnem, kui hilisem.

Minu spidomeetri ümbris: http://i169.photobucket.com/albums/u212/...2rk023.jpg
Vasta
#6

13 juuli käisime ARK-is ära. Paberid korras ja esimesed paarsada kilomeetrit ka läbitud. Mõningaid probleeme on jooksvalt esinenud aga enamuses on need oma lahenduse leidnud. Osad pisi-detailid küll veel puudu aga ehk saab ka need pikapeale. Spetsiifilist teksti töödest natukene hiljem. Seniks aga pilte.
[Pilt: IMG_0343.jpg]
[Pilt: IMG_0341.jpg]
[Pilt: IMG_0356.jpg]
[Pilt: IMG_0351.jpg]
[Pilt: IMG_0354.jpg]
Ja P.S. uut summutit oleks jätkuvalt vaja. Küljesolev pisikeste rooste-kahjustustega summuti omab ka hinge-elulisi probleeme, mis tekitavad kummastava helilise kõrvaleffekti...
Vasta
#7

Väga ilus töö 5 pluss
Vasta
#8

Natuke siis töödest ja koostamisest kah.
Liivapritsi töödest ei tulnud eriti suurt välja. Seepärast sai värv eemaldatud käsitsi. Töö mida ma mootorratta suuruse objekti juures väga ei põlga. Kellegi teise kätte plekke pritsimiseks ei usaldanud ka viia.
Raamilt sai eemaldatud lahtine originaalvärv kööginoaga. Tuli nagu puukoor maha ja pind jäi praktiliselt peegelsile. Töö edenes ka kiiremini kui igasuguste traatharjadega. Raami puhastamiseks läks võib-olla kolm neli tundi rahulikku ja lõõgastavat kraapimist. Metalli peale läks krunt (sisaldas ka rooste tekkimise vastaseid aineid). Kuna paagil-karpidel ja tiibadel oli pisemaid mõlke ja kraapse sai kasutatud pritspahtlit. Vanemad kaasfoorumlased mäletavad seda nitropahtlit ilmselt küll. Sellega sai täidetud ka viimased kraapsud, mille jaoks peenpahtliga opereerimine oleks olnud liiga väsitav. Tegemist oli kuumade ilmadega ja "kips" kuivas ikka väga kõvaks ära ja seda väga kiiresti. Põhivärviks sai hangitud DuPont ja kuigi oli plaan lasta segada ühe uue vana Jawa pleki järgi sobiv toon, leidis värval märkmetest sobiva värvi retsepti. Keegi oli kunagi lasknud endale segada vana Jawa jaoks spetsiaalselt värvi. Lasime kokku segada sama retsepti järgi, kuid pean avaldama arvamust, et see on siiski natuke liiga tume. Küll pean aga ütlema, et 1,5 liitri valmis värviga 634 värvimine on suhteliselt kassi-hiire mäng. Värv jagus välja praktiliselt tilga pealt - oleks võinud isegi rohkem olla. Pärast paari päevast tahenemist, hakkasin vaikselt koostama. Kui mootor peal ja plekid enam-vähem küljes, vedasin juhtmed peale. Kuna õnnestus omandada natuke uuemale 634-le sobiv komplekt - oli see töö käkitegu. Mulle üldiselt meeldib juhtmeid vedada. Üks üleliigne juhe sai eemaldatud kimbust ja paar tükki juurde vedada. Uuemal mudelil on nimelt stop-tule lüliti paagi all aga sellel variandil, mootori taga, vasakul raamitorul. Ketikaitse lõdvikute kinnitamiseks vajalikud klambrid valmistasin ise, kuna kaubandusvõrk neid pakkuda ei suuda. Soovitati "nipukatega" (ilmselt kaablivitsad) panna. No andke andeks - siis võib juba plastiliiniga ka kinnitada. 0.8 plekist polnud eriti raske need välja lõigata ja sobivalt koolutada. Kuna ratas oli varem komplekteeritud ja sobitatud, läks koostamine väga kergelt. Alati tuleb masin ennem koostada ja siis uuesti lahti võtta ja värvida. Muidu... läheb midagi ikka nihu.
Oli täiesti meeldiv ja lõõgastav ettevõtmine. Kui puudu olevad pisipudinad ka külge saab - on ratas ka täiesti valmis. Minu kätte jõudis toorikraam eelmise aasta juuli vimastel päevadel ja natuke vähem kui aastaga (oleks muidugi saanud järjepidevalt, igal nädalalõpul tegutseda, oleks see juba ammuilma valmis olnudSmile ) on sellest saanud uuesti mootorratas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne