Klassikalise auto mõiste ja vene autod
#41

ookuitore, tänud siis sulle, et suutsid rikkuda ühe minu unistustest.

Peale sellist teemapüstitust ei osale ilmselgelt ma kunagi ühelgi vanatehnika üritusel ühegi USA-rauaga, pärast äkki kaaskodanikud hakkavad arvama, et minagi sama sugune "rassist" olen nagu sina...
Ei julge enam ka oma originaal vene-tehnikat tuua üritusele, kus "ameeriklased" on, kraabivad äkki veel värvi zhilettiga ära suurest kättemaksu vihast, et mingi Mosse suudab tavainimeses palju suurema positiivse emotsiooni puhangu tekitada, kui mingi 200 kiloga imporditud masin, mille juures omanik pole lillegi liigutanud.

Ahjaa, autoajaloost sa ka midagi ei tea - venelaste invakäru on ju ilmselgelt Ferdinandi Speedsteri pealt kopitud!!!

:kill

aga kui mu auto liigub valguskiirusel, kas on siis esituledest veel kasu?


Otsin pagasniku luuki 1/43 M407-le
Vasta
#42

loen ja imestan, kas palav ilm on mõnel kodanikul mõtlemislihase pehmeks teinud?
kuda see vanasõna oligi koerte haukumise ja karavani teemal.

igatahes mina ennast häirida ei lase, nokitsen vene massitehnikaga edasi ja vahepeal muude asjadega ka ja mul on sügavalt savi, mida keegi teine sellest arvab.

rohkem tolerantsust, seltsimehed!
Vasta
#43

Tegelikult võib ookuitore'st ka aru saada. Ntks Lada 2101 ikka oli itaallaste kohandus nõukogude oludesse. Vaevalt et nüüd tootmist ülesseadvas vabrikus suudetakse muuta mootorit niipalju, et nukkvõll plokist kaande?! Samas tänase päevani pole nad suutnud luua 2 l mootorit?! Fiati jaoks polnud see 01 mootor enam eriti jätkusuutlik-on too liiga pikk-Ntks Fiat Croma 2l mootor on lühem kui 01 oma. Fiat tõenäoliselt valmistus esiveolistele autodele üle minema.
See kõik ei sega aga ostalgiat: Kui 06 ikka oli lapsepõlves unistuste auto, või peres lausa olemas siis loomulik on ju et sellist autot omada soovitakse.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#44

Härrased , tahate ikka lati väga madalale lasta. Kas see karavan sealt alt ikka läbi mahub?
Ega ei saa ikka kogu eestimaa vanatehnikaüritusel veerevat tehnikat klassikaliseks nimetada ! Mis siis, et see Ziguli oli sinu pere autoks poisikesepõlves või Polski Fiat naabrimehel aia taga või koguni Fiat 124 lasteaiakaaslase papal. Nostalgia ja klassika vahel on vahe !
Klassikaliseks kujunevad teatud masinad pikema aja jooksul , mitte et omanikud ise seda kuulutavad, sest... Ja kui seda ei tunnistata, siis solvutakse, umbes nii, et mina sinu liivakasti enam ei tule.
Eestis võivad ju välja kujuneda omad arusaamad , kuid asja peaks vaatama veidi kõrgema mätta otsast.
Sama naeruväärne, kui keegi lauljahakatis , vaevalt noka lahti teinud, kuulutab end superstaariks , siis kas tõesti tahetakse ka kogu vene raud klassikaliseks tituleerida.
Arvan, et iga vanatehnikahull tegelgu hangitud tehnikaga nii, kuidas oskab, peaasi et see talle rõõmu valmistab ja kui üritusel rahvas lehvitab ja masinate ümber tungleb , siis mida sa hing veel tahad, elementaarne- see ongi klassika!
Nii et, poisid, pange edasi!
Ei jää ju muud üle, kuna isad- vanaisad müüsid haruldased Maybachid , Mercedesed ja Horchid lätlastele siis kuidas me nüüd ilma klassikaliste masinateta saame!

Tervitab Veteran.
Vasta
#45

(01-07-2010, 12:29 PM)Veteran Kirjutas:  ... isad- vanaisad müüsid haruldased Maybachid , Mercedesed ja Horchid lätlastele siis kuidas me nüüd ilma klassikaliste masinateta saame!

Nende luksusautode seotus Eestiga on "tänu" ajaloo keerdkäikudele vägagi kummaline.

Stalini juhitud N.Liit oli nimelt Teise maailmasõja üks võitjaid, kes oma armeega murdis sisse Sakamaale ja muuhulgas ka Berliini. Loomulikult võeti sealt sõjasaaki ja nii naasid paljud tðinovnikud, kindralid ja niisama isehakanud funktsionärid-asjapulgad Berliinist Venemaale igasuguse nodi- ja mudruga. Nende hulgas leidus muuhulgas ka luksus-Maybache, Mersusid, Horche jm.

Esialgu hakkasid need kaunitarid vurama Moskva, Leningradi, Kiievi jt N.Liidu suurlinnade tänavail, kuid mõningatele parteifunktsionäridele see teps mitte ei meeldinud. Sest kuhu see kõlbab, et lõime need saadananahad fritsud küll puruks, kuid tõime samas nende tehnika meie sotsialistilke suurlinnade tänavaile, kus see õilmitseb ja irvitab nõukogude elulaadile altkulmu näkku! Ja otsustatigi, et sotsialistliku linnapildi ja sedakaudu ka ühiskonna moraali taastamiseks võib suurlinnades pidada vaid kodumaiseid autosid.

Mis neil vaestel auoomanikel seepeale muud üle jäi, kui oma iludused maha müüa piirkondadesse, kus seesuguseid piiranguid ei kehtestatud ja kus oli samas ka ostujõulist rahvast. Ja nii rändasid Leningradist ja osalt ka Moskvast mitmed luksus-trofeeautod 1950ndatel Eestisse ja mujale Baltikumi, kui N.Liidu Läänesse.

Hiljem, kui lätlased said 1970ndate algul oma uunikliikumise - AAK - käima varem ja jõulisemalt kui Eestis, rändasid mitmed neist edasi Lätti.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#46

Mina sooviksin uudishimust teada milliseid vägevaid "klassikuid" kodanik ookuitore omab?
Siis oskab suunda võtta, sest tänaseni olen omanud/oman viletsaid koopiaid.

Minul on küsimus kas Vaz 2121 e. Niva on klassik? Oli ta ju kandevkerega linnadziibi algus.
Vasta
#47

Klassikalise auto mõiste on eesti keelde tulnud arvatavalt inglisekeelsest väljendist "Classic car" mida wiki kirjeldab järgmiselt
Classic car is a term used to describe an older car, but the exact meaning is subject to differences in opinion.
Usun et selle termini kasutamine on pigem tunnetuslik kui mingitele ettekirjutatud reeglitele allutatav.
Vasta
#48

Loen ja imestan selle vaidluse üle.

Üks arvab et vene auto ei ole uunikum, teine, et uunikumi minevik peab kindlasti eestiga seotud olema, kolmanda seisukoht on see, et jõud on numbri värvis, neljas ilmselt ütleb, et tegija taastab oma autod ise, mitte ostab need kalli raha eest kokku.

Aga mis on selle vaidluse sisu, härrased? Nohh, minu 5 vana sõidukist Eestiga on seotud 1.5, musta numbri pole ühelegil ja mina ühtegi neist ise taastanud. Aga ega minule sellest külm ega soe pole, mida teised sellest arvavad, sest kõik mida ma teen, teen ikka enda jaoks))) ja nii on kõikidel omanikel, ma arvan.

Nii et teie võite edasi vaidlema, aga ega elu nii kui nii paneb asjad oma moodi paika.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne