Motika esikahvel ja sadul?
#1

Ehk keegi oskab õelda millisele motikale kuulub selline esiots ja sadul. Ette Tänades!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                               
Vasta
#2

K-750 enne 1962-63 aastat ? Sadulast ei tea kahjuks.

Suur Kombinaator
www.tsiklitall.ee
Vasta
#3

(09-07-2010, 09:26 AM)Ostap Bender Kirjutas:  K-750 enne 1962-63 aastat ? Sadulast ei tea kahjuks.
See vist ikka M72H esiots
Vasta
#4

Esihark kiievi tehase M72H ja K750, tagasadul lisavarustuseks toodetud Läti kooperatiivis. Nõukogude tsiklid alates M1A/K125 kuni IÞ350/49 tulid tehasest ilma tagasadulata nagu omaaegsed saksa DKW-dki.
Vasta
#5

(09-07-2010, 09:55 AM)kass Kirjutas:  Esihark kiievi tehase M72H ....
http://www.autogallery.org.ru/k/u/m72N_RonaldSmith.jpg
Selle pildi järgi on Irbiti tehas ka M72H tootnud. Kiiruga rohkem tõestust ei leia, aga minu teada on Irbiti tehas sellist vigurit tootnud.
Vasta
#6

Kiievis 1956 - 58 M72H (M72N) , 1958-64 K750. Irbitis alates 1955 M72M - esihark peaks olema teleskoop.
Tõestusmaterjali pole ! Toungue
Vasta
#7

Porilaua järgi otsustades varajane K-750. M-72H porilaud on hoopis teise profiiliga. Tean täpselt, kuna üks H seisab mul "riiulis".

Parimat
A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#8

Teemas läheb küll juba natuke kaugele (OT) aga kui on M72H ja see ei ole toodetud Irbitis, siis milline mootor seal peal peaks olema? Kas pika või lühikese esikaanega? Lühikese kaanega on vist kõik KMZ märgistusega ja pikad vist jällegi IMZ omad??? Või on pika kaanega KMZ ka olemas?
Mul nimelt on M72H , hetkel K750 mootoriga, aga vana omanik väidab , et sellel oli originaalis Irbiti mootor peal ja mark oli ka IMZ.
Vasta
#9

Pildil KMZ K-750 esikahvel

militaarmootorrattur
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne