Teema on suletud

Mõttetud kasutajad
#41

mitte ei saa vait olla sellise jama keskel.
rifkin kle, kas sul möistus lihtsalt ei vöta vöi? keegi ei hakka öiendama inimese kallal, kellel alles 3 postitust on. see ei näita midagi. ja nüüd vötan mina sinu kallal, sest tziklivenna kommentaare ei anna kaugeltki vörrelda 13piisab postitustega. teet on üks asjalikumaid postitajaid siin ja kui sa sead selle kahtluse alla vörreldes tziklivennaga, siis sean mina kahtluse alla sinu kompetentsuse.

möned köne all olnud isikud on köigile teadmata. keegi ei tea neist midagi ning seetöttu kipun arvama, et tegu on lihtsalt noorte ja hakkamist täis inimestega, kelle sönavötud vaid siia netti jäävadki. mis tegelikkuses toimub - seda lihtsalt ei saa uskuda. ja töesti, asjaliku info saamine on tõsiselt raskendatud siin viimasel ajal!

rifkin, see sinu viimane postitus on köige ehedam irvitamine selle foorumi ja adminnide üle.
kipun arvama, et ka rifkin on seltskonnast hõljuk/tziklivend

reedab ka see, et tziklivennal/höljukil on samas stiilis avatarid ja samas stiilis jutt.

ei saa mina aru, mis rahuldust pakub erinevate nimedega foorumite risustamine ja siis veel selle eitamine - adminnid teavad köiki IP aadresse ju!

uku vabandab madalale laskumise pärast

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
#42

Mis sa Usku,tahad öelda et ma olen Rifkin?
Mis Minu ja Hõljuki vastu on rahval? ma ei ole kedagi peesse saatnud,sõimand,ja üldse kellelegi p*ska keerand:???
Minuarust Hõljuk on suht Normaalne.
Lõpetage ära juba see jahumine:mad:
Ega te ka siis mingid jumalad pole!
#43

Ega ei jää vist muud üle,kui siit foorumist jäädavalt lahkuda...Kusjuures,usku,avatarid on mul Tegija ja Tziklivennaga küll samalt lehelt võetud aga pole nendega üks ja sama isik,tunnen neid samuti vaid selle foorumi kaudu,kui sa midagi täpselt ei tea,pole mõtet hakata valesid levitama.Ja too mõni näide sellest,kuidas minu täiesti mõttetu postitus lihtsalt foorumi reostab.
#44

kui üks kord lugedes aru ei saa, lugege veel möni kord. minu kriitika oli 90 % rifkini vastu, ülejäänu, mis ma veel sinna lõppu lisasin, oli vastukaja eelnevates postitustes arutletud teemadele - et ma põhimötteliselt nöus eelmiste vastajatega (antiasjalike postitajate kohta)

rääkimine höbe, vaikimine kuld.
rohkem fakte/infot postitustesse ja maailm on ilusam koht!

uku

/selles teemas rohkem ei räägi/

P.S tziklivend, jutt pole söimamisest ja pa*a keeramisest vaid emotsionaalsetest postitustest, mis midagi ei ütle...

... dziisas

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
#45

Ei ole kellegil midagi erilist teiste vastu. Niisama pole plõksuda mõtet.

Tõetera on küll ehk selles, et mistahes uude kohta või keskkonda minnes püütakse tavaliselt asja eriti rahulikult võtta. Mõnes teises foorumis läheb mõni uuem kasutaja peale väikest eksimust koheselt nõ. verbaarsele mahalaskmisele ja ei mingit halastust. Mina loodan, et siin saame ikka hakkama. Ühel inimesel on ühte infot, teisel teist, sedasi ka kolmandatel huvitav lugeda.

See foorum kannab ideed võimaldada suhelda asjahuviliste vahel ning sedasi ka asjakohast infot koondada.

Olen olnud siin foorumis praktiliselt algusest peale ja näinud, et kõigeks piisab lähtuda lihtsalt heast tavast. Kes sihilikult v. pahatahtlikult rikub korda, siis on ka kasutatud meetmeid. Seda teeme ka vajadusel tulevikus. Ja kõhklematult.

Mõttetu ja lapsik on hakata mingit vägikaigast vedama. Mina pooldan rahulikku dialoogi ja mõistlikku käitumist. Kisamisega ei jõua kuhugi.

See kontode dubleerimise asi ja läbustamise asi (mis muide reaalselt päevakorras oli) on läbi jahvatatud ning loodan, et teeks öörahu. (Ja loodan, et edaspidi selliseid jamasid ei tekiks).

Hommik on õhtust targem ja ehk tekivad uued mõtted ja küsimused tehnilistel teemadel. Mina soovitaks parem oma aega sisustada nuputamisega, mida soojemal ajal EU-st (loe: saksast jne) enesele tuua harrastusobjektiks. Smile

Kui kana kitkuda, siis astuge kuskile poliitilisse parteisse, seal saab küll ja veel ning on pea igale vanusele omad ühendused.

Öörahu huvides panen lihtsalt teema lukku!
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne