Teema on suletud

Mõttetud kasutajad
#21

mind häirivad postitused kus pole osatud kasutada emakeelseid tähti ja sõnu vaid on näiteks: kle, txt jne. Eriti on see silma jäänud Mootorratta rubriigis.Näide http://forum.automoto.ee/viewthread.php?tid=3974 kasutaja HHHkalm. Ma saan aru kui on kirjutatud nyyd või p66sas sest mõne arvutiga ei saa täpitähti. jutt võiks jääda ikka enam jaolt eesti keele piiridesse.

Miks need puud alati vale koha peal on?
#22

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: saadukas
sest mõne arvutiga ei saa täpitähti. jutt võiks jääda ikka enam jaolt eesti keele piiridesse.
keele-teema on mingi noorte värk. Ise tarvitan kah aeg-ajalt irooniliseltSmile

täpitähti SAAB iga arvutiga:
hoiad all vasakut ALT-nuppu ning ning toksid klaveri paremas osas asuval \"numbriosal\" järgmised nubrid:
228 => \"õ\" (võib ka 0245)
132 => \"ä\" (võib ka 0228)
148 => \"ö\" (võib ka 0246)
129 => \"ü\" (võib ka 0252)
0213 => \"Õ\"
142 => \"Ä\" (võib ka 0196)
153 => \"Ö\" (võib ka 0214)
154 => \"Ü\" (võib ka 0220)
ASJA nimi siis ASCII kood (kõikvõimalikke sümboleid on 2^8 = 256 tükki; samas on kahjuks ka erinevaid ASCII standardeid...) - netist võib tabeleid leida. Seal on täitsa töötav tabel ¼½¾×°ð²³§÷

teet,
täpitähefänn

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#23

eelnevale lisaks peaks arvestama ka asjaoluga, et moningates avalikes internetipunktides on lubatud masina taga kohvi jms. jooke juua, mille tagajarjel on hea tulemus kui ilma tappideta tahtigi onnestub kribada.
Loodetavasti ei saa veel selle eest eetrikeeldu :???

heasoovlikult, pahatahtlik
al, ikka kaugel.


#24

tahtmata tekitada liigseid intriige, peab siiski mainima, et kuna selle kasutaja sõnaohtruse kohta on tulnud palju kriitikat, hoian teda natuke aega privaatkorras \"luubi all\".
märksõnaks on \"liiga palju liiga väheütlevaid postitusi\".
PS! Teemavälisest/mitteasjalikust jutust U2U teel minu või mõne muu moderaatori teavitamine on alati teretulnud!

teet,
tahab minna uude aastasse puhtama foorumiga

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#25

Parem ikka hilja kui... Õnneks ei ole asi siin
foorumis veel nii teravaks läinud... aga korrapidajat on tarvis küll.:eureka
#26

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: 13piisab
tahtmata tekitada liigseid intriige, peab siiski mainima, et kuna selle kasutaja sõnaohtruse kohta on tulnud palju kriitikat, hoian teda natuke aega privaatkorras \"luubi all\".
märksõnaks on \"liiga palju liiga väheütlevaid postitusi\".
PS! Teemavälisest/mitteasjalikust jutust U2U teel minu või mõne muu moderaatori teavitamine on alati teretulnud!

teet,
tahab minna uude aastasse puhtama foorumiga

Teet,teet,sa võta siis juba need tegelased
ka liistupeale-HHHkalm,jne
Niipalju,kui mina Tziklivenna postitusi näind olen,tuleb sealt ka asjalikku juttuWink
Võta ta foorumisse tagasi-käisime ühes koolis,tõsine õlirull ja mehaanik!Cool
Muidu on ta norm.tegelane
Nagu ma kuulnud olen,siis siit foorumist
on läbi käind päris debiilseid elajaid
#27

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tegija
Niipalju,kui mina Tziklivenna postitusi näind olen,tuleb sealt ka asjalikku juttuWink
Võta ta foorumisse tagasi-käisime ühes koolis,tõsine õlirull ja mehaanik!Cool
aga ta pole kusagile kadunud!
ütleme nii, et tema on kõigest \"märter\" ning ausaltöelda ärplesin ilmaaegu siin suure ringi ees. Selle poolest on teema nimi \"mõttetud kasutajad\" kõvasti ülepakutud. Paljud muidu ASJALIKUD inimesed võivad alguses sattuda foorumitest kui sellistest liigselt vaimustusse - arvan, et tema näol on meil tegemist just sellise mehega. Samas tuleb mingi aeg end ise tsenseerima hakata.
ok, aitab mõttetust-isiklikust sopaloopimisest - sel puudub mõte!

etteruttavalt ütlen, et uue aasta hakul saab meie (demokraatlik) foorum reeglid, seniks KORDAN end:
pole mõtet kõiki asju kommenteerida, teha ainult smailisid sisaldavaid postitusi - enamik foorumi lugejaid tahab siiski, et uue postituse ilmumisel sisalduks selles mingi uba. Mõelge, kui igaüks kirjutaks kõigest, mis aga hetkel meelel - siis pakiks asjalikumad ja oma aega enam hindavad kasutajad kole kiirelt asjad kokku...
Automoto POLE mingi \"niisama ajaveetmise koht\" - selleks on olemas omad foorumid. Piirdugem tehnika-poolel asjaliku jutuga!

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#28

nii nüüd järgneb hoiatus kõikidele kes kavatsevad spämmima hakata automoto.ee foorumis... kuna minul ja teistel ei ole aega siin kusututamas käia ja meile ei meeldi postitusi kustutada siis sai võetud ühendust ühe automoto.ee suure sõbraga... nimelt ühe ISPiga... ma arvan et ei pea 3 korda arvama kes see ISP on!

igatahes on asi nüüd nii - dünaamilise ip saame ära bännida... saame ära bännida siia automoto.ee\'sse ja saame ka mujale...

igatahes asi võib vabalt nii ka toimida streetrace.orgis ja tqhq.ee foorumites... juba ammu peame me kolmekesi ühtset andmebaasi tuntutd spämmaritest nende kasutajate nimedest ja IPdest... nüüd, kus meil on suure monopoli toetus... saame ehk neid spämmareid ja muidu mõttetu jura rääkijad ka õpetada...

Kas on siis nii raske oma emotsioonid kontrolliall hoida?

head uut aastat kõigile!

svenson - foorumi vastutav
#29

minu kurk läks selle asja peale januseks...

ütleme kaks asja valjult välja:
1) \"Tziklivend\"=\"Hõljuk\"
2) \"Tegija\" pole küll sama isik, aga ka tema võiks asju rahulikult võtta

näärirahu kõikidesse kodudesse!
...ning tervitusi meeldivatele kompanii-meestele!

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#30

Kui kellegil veel minu kohta kriitikat on,palun lagedale laduda,pole nagu pihta saanud mida valesti tegin:???
#31

Nii kirjutas :13piisab
Paljud muidu ASJALIKUD inimesed võivad alguses sattuda foorumitest kui sellistest liigselt vaimustusse - arvan, et tema näol on meil. RÄÄGID ENDAST VÄ? Ise oled ju ka ülbeks ära läinud peale modeaatoriks saamist!
Mida Tziklivend sulle tegi? Näita meile seda postitust! Või sul on lihtsalt kade meel, et ta on asjalikum kui sina???:mad:
#32

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Rifkin

Mida Tziklivend sulle tegi? Näita meile seda postitust! Või sul on lihtsalt kade meel, et ta on asjalikum kui sina???:mad:
Võta ja loe neid tsiklivenna poste,pooled sisaldasid ainult Toungueja:lolning:mad:smaile ja enamus juttu oli :kallis...,seal seisab ...on ikka jobud jne...
Isegi kaua lasti tegutseda kui vend teeb 3 kuuga ligi 600 posti ja sa väidad et oli asjalik ...
#33

Kodanik Rifkin võiks vaadata ka Hõljuki ja Tegija postitusi ja mõelda mitu kasulikku või asjalikku fakti ta sealt sai. Pakun , et kahe peale kokku 2 tükki võib-olla.

On siin varem läbi käinud ju, et teised foorumid imestavad kuidas meil spämm puudub. Siiamaani on puudnud, sest räägivad need kellel midagi öelda on ja teised hoiavad suud kinni. (mida aga ei saa öelda eelmainitud liikmete kohta).
Ma arvan, et kõik foorumi asjalikud liikmed sooviks, et ülearust möla ei aetaks.
Kui aga mõned tegelased sellest aru ei saa, tuleb kasutusele võtta \"svensoni\" eelmainitud abinõud.

Edu teile moderaatorid läbustajatega võitlemisel, korralikud liikmed toetavad teid!

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
#34

IMO, aga see topic keedab kõvasti paksu si**a foorumiliikmete vahel...kas sellel ka mingi eesmärk on ? Loob tumeda varju foorumi kohale...ja näitab välja lapsikust n.ö. halvale-halvaga vastamist ning peletab eemale vanema generatsiooni liimeid
#35

To:Valts Minu 60 postituse hulgast 59 täielik jama seega?!?Igal juhul mitte.Pealegi oma kriitika võid endale hoida.Alles eile õhtul kirjutasin ühele moderaatorile ja küsisin,mis täpselt viga,vastus oli järgmine:
´´Hetkel vaatasin Hõljuk - nimelise konto kasutaja postitusi, midagi halba koheselt silma küll ei paistnud, pole probleeme. ´´
Nii et ehk oskad tuua mõned konkreetsed näited mu postitustest,mis on täiesti mõttetu jama?
:mad:
#36

Kaaskodanikud palun tooge paar näidet kus need 3 süütut hinge eksisid.
Kuskil automoto lehel kirjutas, et igalühel on õigus oma arvamusele!
Nüüd aga kõik vinguvad nende üle!
Kas te siis ise ei ole mingit mõtetut spämmi kirjutand???:???
#37

teema on lõpetatud!

enamus asitõendeid on lihtsalt kustutatud ja meil sai lihtsalt nende mõtetute postitamisest siiber!

need kes said bännitud on tagasi liikme staatuses ja loodan, et asjadega on nüüd ühelpool!
#38

Ma üritan siis ennast parandada.
#39

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: audifan
IMO, aga see topic keedab kõvasti paksu si**a foorumiliikmete vahel...kas sellel ka mingi eesmärk on ? Loob tumeda varju foorumi kohale...ja näitab välja lapsikust n.ö. halvale-halvaga vastamist ning peletab eemale vanema generatsiooni liimeid
Bännitud on teistes foorumites palju väiksemate eksimuste pärast,ja Moded on selle foorumi siin püsti pand ja üldiselt peaks olema nende otsustada mida siin läbi lasta ja mida mitte.Ja väike puhastus peaks just näitama seda et igast savi siin ei soosita.
Minu pärast olgu nad siin tagasi või mitte kuid väga raske on hakata neid nii öelda \"Tõsiselt võtma\" kuna iial ei tea kas jutt on õige või mitte:keersilm Sorry kuid see on puht isklik arvamus ja elu on näidand et sellised vennad viskavad varem või hiljem mingi vindi sisseSad
#40

Asjad Asjadeks, aga miks nüüd \"13piisab\" minu kallal mölisema ei hakanud? Teistega oli ilgelt ülbe kuju!
Ta sai vist tõe teada. (ta on äpu!)
Ok aitab küll sellest norimisest ja prääksumisest!:lol
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne