Teema on suletud

Drusba kardi raamile.
#1

Ehk keegi aitaks leiutada ja nuputada Big Grin mis moodi ma selle peale saaksin Big Grin Äkki keegi oskaks mulle seletada Smile

Pluss on massis, kõik on sassisToungue
#2

Tuleb mootorile leida sobiv kinnitus, aga....

kardile Druzba mootor peale panna on sama, mis inimesele mõne jäseme asemele õmmelda näiteks sea sõrg. Justkui oleks midagi olemas, aga mingit erilist kasu tast nüüd küll ei ole.

Seega, teiste poolt juba korduvalt kasutatud ämbri asemel proovi kasutada seda mootorit, mis sellel raamil algselt olema pidi. Oluliselt parem tulemus, kui sae mootor.

A

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
#3

aspelund pane endale siis käe asemele seasõrg, ja muideks enne oli seal peal onlud venekrossika mootor 250cc. ja mul ple v6tta kuskilt seda. >vottt, dajooba

Pluss on massis, kõik on sassisToungue
#4

(20-08-2010, 17:54 PM)motovend Kirjutas:  aspelund pane endale siis käe asemele seasõrg, ja muideks enne oli seal peal onlud venekrossika mootor 250cc. ja mul ple v6tta kuskilt seda. >vottt, dajooba

Kus nüüd ütles.

Mis häda sunnib seda nõrgukest Druþbat sinna panema? Kui õiget mootorit pole, siis s*tta juhtub. Tuleb otsida.
Teemaalgataja ilmselt ei saanud aru lgp. ksf! Aspelundi vihjest.
#5

mul on kardi peal druzba mootor töötab väga hästi kruusa peal on jõudu ka piisavalt minu jaoks ainuke jama asi on et mu kardi raam ei pea vastu
sellist sõitmist Big Grin algus oli ka jama druzbaga võtsin karpa maha panin kahest karpast ühe kokku ja nüüd töötab ilusti kui tahad võin teha oma omast pilte kui vaja on
#6

No kuramus küll.
Kulla kaasfoormulmased, veidi veel ja siis hakkab kool jälle peale. Ehk läheb siis rahulikumaks. Seniks kannatust ja külma närvi.

Loomulikult läheb selline jama lukku.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne