Teema on suletud

vanad mootorrattad
#1

tere, kas kellelgi on mõnda vana mootorratta mootorit, mis oleks võimalikult korras?
Samas oleks mul endal pakkuda yks iz planeta mootoriga iseehitatud neljarattaline masin. lisinfot ja pilte saab meili kaudu.
#2

(03-09-2010, 21:58 PM)andres16 Kirjutas:  tere, kas kellelgi on mõnda vana mootorratta mootorit, mis oleks võimalikult korras?
Samas oleks mul endal pakkuda yks iz planeta mootoriga iseehitatud neljarattaline masin. lisinfot ja pilte saab meili kaudu.

Tere jah! Paljudel inimestel on vanu, ka võimalikult korras mootorratta mootoreid !
Ole ise ka mõnus!

terv. Priit
#3

Mul on pakkuda 2 R35 mootorit, üks väga heas korras (15000EEK) ja teine lihtsalt heas korras (12000EEK)
raudpats1@hot.ee
#4

(04-09-2010, 12:47 PM)andres16 Kirjutas:  kui kellelgi enadal on mingi mootor aga vaja ei lähe siis ma oleks 2kki huvitatud.

Üldiselt ma lausa kardan selliseid 2kkilisi mehi, aga olgu peale...uudishimu on suurem kui hirm! Et ole mees ja kirjuta välja, millist ja kui vana ning kui "võimalikult heas korras" mootorit Sul vb vaja läheks ja mis Sa sellega teha vb kavatsed! Muidu sellise "tule eile meile..." jutu peale saad siin ainult halba nalja kogeda, seda võin Sulle lubada, eriti peale seda kui mu koerakaka kogumise jutt kollektsioneerimise teemast pahatahtlike ja kadedate moderaatsiote poolt ära kustutati !
#5

Foorum tegelikult suht igav,eks siis tehakse ka selliseid "käima tõmbamise"teemasid.Pange edasi!
#6

Palun kõigil teema algatajat enda valduses olevatest võimalikult korras mootoritest informeerida PS kaudu.
Teema "käima tõmmatud" ja lukus.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne