Vene kart
#1
Kas keegi teab milliseid pidurisuporteid ja peasilindreid kasutati vene kartidel, raam on vist 125cc. Mul on raam koos piduriketastega olemas kuid ilma piduriteta.
Vasta
#2
Kardiga tegelejatel oma foorum lausa olemas. Üks teema kus piduritest paremaid pilte ja veidi juttu. http://omakart.forum.co.ee/omad-kardid-f...er-t10.htm
ZAZ 968MG 1986; ZAZ 968M 1989; Volvo 340 1986;
Vasta
#3
http://www.omakart.tk sealt saad nõu küsida.
Supportid on kardi enda omad.
Peasilinder on mosse oma.
Vasta
#4
Adresseerin küll rohkem Talupoeg T`le. Ta Jurka laadal kurtis, et neljane poeg Henry I kipub mosse rooli. Pakuks asendusvarianti- homme tulevat meie külasse vanarauauto. Ühel mutikesel oli poltide-mutrite, pesumasinate ja tööriistade hunniku kõrvale taritud ka 50 ccm kart.  Š 50 mootor oli jupikaupa alumiiniumihunnikus-ilmselt küdsa. Annan moblanumbri TT Toomale PS`i, vaevalt ta üle kahekordse vanaraua hinna soovib. Ainult vanarauakollist pead kiirem tegutseja olema.
Vasta
#5
(01-06-2015, 19:37 PM)pen.skar Kirjutas: Adresseerin küll rohkem Talupoeg T`le. Ta Jurka laadal kurtis, et neljane poeg Henry I kipub mosse rooli. Pakuks asendusvarianti- homme tulevat meie külasse vanarauauto. Ühel mutikesel oli poltide-mutrite, pesumasinate ja tööriistade hunniku kõrvale taritud ka 50 ccm kart.  Š 50 mootor oli jupikaupa alumiiniumihunnikus-ilmselt küdsa. Annan moblanumbri TT Toomale PS`i, vaevalt ta üle kahekordse vanaraua hinna soovib. Ainult vanarauakollist pead kiirem tegutseja olema.

 Täpsustuseks,et kolmene Henry I-ne ütles tagaistmelt,et tahab ka ise  diisel-Mosset juhtida....   Ma pidin ära ehmatama... Big Grin 
Mul juba asi ära organiseeritud. Lähen vaatama.  Tänud!
Üleliigne kraam vahetusteks ja realiseerimiseks...... http://nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/298633/

Pakkuda erinevaid veneaegseid kiilrihmasid. Uuri asja!

Üleliigsed veljed ja kummid:
http://nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/407007/
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne