Harley- Davidson WLA 42
#1

Kuuri koristades jäi ette selline mootorratas. Taastatud kusagil 80-ndatel.                

Tervitab Veteran.
Vasta
#2

2x ütleks sõna jõhker.
1x selle "sääreväristaja" kohta. Väga hea näeb välja. Võimas. Ilmselt on ka värinaga kõik ok.
1x sinu kuuri kohta. Paneb imestama, et justkui komistasid selle otsa!

Olen huvitatud IZ Planeta Spordi summutist, raamist.
Vasta
#3

SmileVahva.Kui juba komistasid siis kuuri pindala on umbes 3 hektarit!ma tahan kah kah sellist kuuri!
Toredat!
Vasta
#4

Tulen meelsasti appi koristama!! Ainult ütle välja!
Terv. Ivar Smile

loll on loll olla.
Vasta
#5

Koristasin oma kuuri kähku ära. Kahjuks ei leidnud midagi väärtuslikku. Ega väga põuane suvi oli kah, sellise ilmaga HD-d hästi ei taha kasvada.
Vasta
#6

Kodanik Veteran on käinud huumorikallakuga koolis. Ratas ise vaatamata otsa komistamisele peris kena.

_____________________________________
Kuldsete kätega soss-sepp.

Vasta
#7

Kas käsikäigud ja jalaga sidur?

vanamotopisiku ohver
Vasta
#8

(15-08-2010, 21:57 PM)Nobody Kirjutas:  Kas käsikäigud ja jalaga sidur?

just. Piltidel on mõlemad asjad näha ka. Kui oled harjunud tänapäevase tsikliga, siis selle isendi juhtimine nõuab omajagu harjutamist. Olen proovinud - kaks korda suretasin masina välja, edasi läks juba libedamalt. Sidur jääb nö. peale ka, mistõttu peab sidurit lülitama nii peale kui maha ise. Loomulikult peab ka süüdet sõidu ajal ise reguleerima mistõttu on kõik käed-jalad koguaeg tööd täis, eriti just asulas liigeldes. Igatahes tegu kõige vingema mootorrattaga, millega ma sõitnud olen, kuigi tänapäevaste aparaatidega võrreldes jääb mulje nagu oleks see harley suvalisest vanametallist haamrit kasutades kokku pandud.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne