uued foorumlased
#1

Viimasel ajal on juurde tekkinud hulgaliselt uusi foorumlasi, näit. Sveta 1945 jms. Kas see ei ole äkki vanematele foorumlastele ohtlik ja kas seda ei peaks/saaks kuidagi piirata ?
Vasta
#2

Sveta 1945 on Ivan Orava võitluskaaslane, tema küll kellelegi kurja ei tee. Või kui teeb , siis õige vähe. Ja Priit, Sa ära kanget õlut joo, ainult seda 4,5% ja mitte rohkem , kui pool liitrit korraga!
Vasta
#3

tõesti-tõesti: väga hää tähelepanek. On hulk registreeritud, aga aktiveerimata kasutajaid. Aktiveerimiseks vajalikud e-posti aadressid ei ole reaalsed, niiet nende postitama asumist kartma ei pea. Kui aga asi aetaks aktiveerimisest mööda, suudasid ehk ka foorumi täis mustata Smile

keerasin hakatuseks mõned IP-vahemikud kinni. /16 subnetid. See ei ole tegelikult lahendus, seega uurime-mõtleme.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#4

Üldiselt oleks segaduse likvideerimiseks mõttekas ka kõik need kasutajad ära kustutada kohe. Samas vaadates mõnda suvalist "profiili", on tegu võrreldes varasemaga edasiarenenud spämmirobotiga - need on ka mõne sekundi onlainis olnud...
Vasta
#5

(26-08-2010, 23:04 PM)sass Kirjutas:  Sveta 1945 on Ivan Orava võitluskaaslane, tema küll kellelegi kurja ei tee. Või kui teeb , siis õige vähe. Ja Priit, Sa ära kanget õlut joo, ainult seda 4,5% ja mitte rohkem , kui pool liitrit korraga!

Saan aru, et Teie, nooremad mehed Ida - Virumaalt, olete karastunud ja Sveta145 tundub Teile süütu lillekesena. Aga võtame näit. Lyuba1993, see peaks küll juba üsna ohtlik putukas olema, või kuidas ?

Kuigi teema on uutest foorumlastest ja mina olen suhteliselt vana ja mäda känd juba, paremad postitused ammu tehtud ja möödas....aga siiski selgituseks Sassile - minu probleem ei ole mitte kange õlu vaid 40 liitrit ebaõnnestunud mustasõstra veini, mida keegi ei ole nõus jooma ja ära ei raatsi visata. Ja kusagilt pean ma ju ikkagi inspiratsiooni ka ammutama...Smile
Vasta
#6

neid kummaliste nimedega kasutajaid on tõesti viimasel ajal palju tekkinud. Ja suur osa nendest on ka sisse loginud. Postitusi nad ei tee, aga mingi eesmärk nende tegevusel kindlasti on. Unicweb on vist jätkuvalt maas, kas on samasuguste kasutajate käsi mängus?
Vasta
#7

enam nad praeguseid "parmeetreid" kasutades registreerma ei pääse. Eks näis, kauaks seda "rõõmu" on.

vaatame, kuidas need 2982 kasutajat efektiivselt, aga turvaliselt ära kustutada.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#8

Oh teid küll...

Vaadake minu profiili. Kaua ma enne kasutaja olin, kui esimese posti tegin. Kõik ei pruugigi spämmerid olla. Osades foorumites ei saa teatud teemasi enne lugeda, kui pole kasutajakontot. Kas siin kaa nii on?


PS! Mustsõstra vein on maruhea Big Grin
Vasta
#9

(27-08-2010, 10:47 AM)urmet48 Kirjutas:  Oh teid küll...

Vaadake minu profiili. Kaua ma enne kasutaja olin, kui esimese posti tegin. Kõik ei pruugigi spämmerid olla. Osades foorumites ei saa teatud teemasi enne lugeda, kui pole kasutajakontot. Kas siin kaa nii on?


PS! Mustsõstra vein on maruhea Big Grin

Mina näen siin peamiselt kahte probleemi:
1. Veini algmaterjaliks olev mahl sai liiga vähe veega lahjendatud, st tulemus sai liiga happeline. Lisaks ka mitte eriti õige käärimine.
2. Teema algatuse põhjustasid just viimasel ajal "ülimass-tekkinud" sarnaste kasutajanimede konfiguratsiooniga foorumlased, kes küll ei ole kontot avanud ja vb ei saagi seda teha aga kes ilmselgelt midagi head siia foorumisse ei saa kunagi tooma, sest on mingid fantoom-kasutajad kelle taga reaalset isikut ei ole. Peale selle on ka muidugi veel reaalsed kasutajad, keda on ka roppu moodi ja kes on konto avanud ja peale selle pole enam sisse loginud ja siis veel kes on ka teinud postituse või kaks ja pole peale selle enam sisse loginud, seda aastaid.
Vasta
#10

(27-08-2010, 10:47 AM)urmet48 Kirjutas:  Kõik ei pruugigi spämmerid olla.
siiski nad on.
see, kaua keegi registreerimise järel postitamata on olnud, ei ole jutuksolevate kasutajate määramiseks kasutatav parameeter.

samuti jään ma (kaasfoorumlaste lahkel loal) ikkagi oma seisukoha juurde, et jutuksolevad "kasutajad" ei ole oma kontot aktiveerinud.
profiili "time spent online" ei eelda kasutajakonto aktiveerimist. Küll aga eeldab seda "Account not activated" grupist "Liikmed" gruppi saamine. Mis võimaldab siis postitamise, PMde vahetamise, e-kirjade saatmise jne.

üldiselt ei ole muretsemiseks põhjust. Nn sisendinfot on toimivate üldistuste tegemiseks piisavalt ning ka paar halli ajurakukest, mis üldistamise-järeldamise võimalikuks teevad, tunduvad pea raputamisel kolba sees trummeldavat Wink

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#11

Võtke korra see konto aktiveerimine maha ja näete kui elavaks siin suhtlus läheb- alates m*nnipumpadest ja lõpetades xxx lehtede FREE registreerimisega Smile Tasuks teha mingi vidin, mis aktiveerimata kontod 1-2 päeva jooksul kustutab automaatselt.
Vasta
#12

Vast aitaks robotite vastu üks väike piltmõistatus. Olen mitmete foorumite kasutaja tegemisel kohanud moonutatud pildina kuvatavat suvaliste tähtede ja numbrite jada, mis tuleb kuskile aknasse toksida (ei mäleta antud abinõu ingliskeelset nimetust). Pidada vähemalt esialgu aitama igasuguste spämmirobotite vastu, mis automaatselt omale kontosid teevad. Äkki tekiks siis ka vähem selliseid kasutajaid.
Vasta
#13

(27-08-2010, 09:26 AM)sass Kirjutas:  neid kummaliste nimedega kasutajaid on tõesti viimasel ajal palju tekkinud. Ja suur osa nendest on ka sisse loginud. Postitusi nad ei tee, aga mingi eesmärk nende tegevusel kindlasti on. Unicweb on vist jätkuvalt maas, kas on samasuguste kasutajate käsi mängus?

Mina, igapäevane AM foorumi lugeja, teen oma esimese postituse, tõestamaks et ei ole spämmirobot Rolleyes

Turbonegro
Vasta
#14

Hangover- aga hõljud kus- pole asukohta, sugu, Bio, ega tehnikat? "piltmõistatus" sisse viia- hea mõte.
Vasta
#15

(27-08-2010, 08:27 AM)kass Kirjutas:  
(26-08-2010, 23:04 PM)sass Kirjutas:  Sveta 1945 on Ivan Orava võitluskaaslane, tema küll kellelegi kurja ei tee. Või kui teeb , siis õige vähe. Ja Priit, Sa ära kanget õlut joo, ainult seda 4,5% ja mitte rohkem , kui pool liitrit korraga!

Saan aru, et Teie, nooremad mehed Ida - Virumaalt, olete karastunud ja Sveta145 tundub Teile süütu lillekesena. Aga võtame näit. Lyuba1993, see peaks küll juba üsna ohtlik putukas olema, või kuidas ?

Kuigi teema on uutest foorumlastest ja mina olen suhteliselt vana ja mäda känd juba, paremad postitused ammu tehtud ja möödas....aga siiski selgituseks Sassile - minu probleem ei ole mitte kange õlu vaid 40 liitrit ebaõnnestunud mustasõstra veini, mida keegi ei ole nõus jooma ja ära ei raatsi visata. Ja kusagilt pean ma ju ikkagi inspiratsiooni ka ammutama...Smile

...Kuule,siis tuleb läbi torude lasta.Egat siis head kraami saa põõsa alla valada.!Pärast mammud kah promillis...Ja peale Sinu ...mine tea mis pisem pere maitseb...
Vasta
#16

(27-08-2010, 14:41 PM)Hangover Kirjutas:  
(27-08-2010, 09:26 AM)sass Kirjutas:  neid kummaliste nimedega kasutajaid on tõesti viimasel ajal palju tekkinud. Ja suur osa nendest on ka sisse loginud. Postitusi nad ei tee, aga mingi eesmärk nende tegevusel kindlasti on. Unicweb on vist jätkuvalt maas, kas on samasuguste kasutajate käsi mängus?

Mina, igapäevane AM foorumi lugeja, teen oma esimese postituse, tõestamaks et ei ole spämmirobot Rolleyes

Olen sammuti igapäevane foorumi lugeja,postitanud pole sellepärast, et pole siiani saanud,tahan sõnumi saata tuleb mingi inglis keelne jutt kahjuks ei valda inglis keelt ei saa aru mida tahetakse.
Vasta
#17

(27-08-2010, 15:13 PM)pen.skar Kirjutas:  Hangover- aga hõljud kus- pole asukohta, sugu, Bio, ega tehnikat? "piltmõistatus" sisse viia- hea mõte.

Parandasin üht-teist..

Turbonegro
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne