Varastatakse juba kõikke........
#21

http://www.youtube.com/watch?v=51_SmRgoPHw
Luksusmasinate "koostetehas" Подпольный автозавод BMW и Mercedes-Benz (Украина, Ровно).
Ilmselt meie maaltki sinna sattunud kallimad autod.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#22

Lõuna osariiklane nagu olen kaebaks ka kui lubataks. Pandi tuuri akutrell DWT 9,6V ja ilmselt kogu paagi täis diiselkütet T -16st. Mul jumala pohhui kui saaks selle litapoja kätte panen pildi ülesse.
Mind ei huvita enam see ninnu nännu et oli eksinud lihtsalt teega. Sõbralt pandi tuuri murutraktor, Makita aku tööriistad, kompressor ja mootorsaag. Nahhui kaua see kestab?

Veel pole maha löödud
Vasta
#23

...nüüd juba oma 3 aastat tagasi ma avastasin ,et mtz 80 paak kuiv-Alguses arvasin,et miskit lekib.Pumpasin siis uuesti paagi ikka kurguni täis.Muidui uurisin põhjalikult enne lekkimise võimalust,,,kuid ei leidnud.
Paari päeva pärast jälle kuiv.Elan suurest teest nii 150 meetrit eemal .Traktor seisis siis mul aia taga .
Rääkisin ka kohalikule politseile,et selline asi nagu...kuid vastus kummaline.Sul ju traktor lausa aia taga no mis sa tahad saada siis....
Nüüd ilusti kuuri all,kuid okas ikka sees nagu kratsimas...2 paagitäit enam vähem vaat kütet,Kuid kas ikka asi selles kaotuses...
Vasta
#24

(06-12-2013, 01:29 AM)Roland Kirjutas:  ..Sul ju traktor lausa aia taga ni mis sa tahad saada siis....

Aia taga või aia sees. Vahet pole. Ütleme siis nii,et auto seisab sul ka linnas ja politseinik ütleb samamoodi.....et sul auto lausa linnas,et mis sa tahad siis........Big Grin
Tundub,et peksasaanu on ka ise süüdi....käib siis sellise näoga ringi.....et ligi tõmbab.......Sad
Vasta
#25

(05-12-2013, 22:01 PM)JaakH Kirjutas:  Nahhui kaua see kestab?

Kestab see niikaua, kuni inimolendid siin maa peal eksisteerivad.
Vasta
#26

(06-12-2013, 10:54 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(06-12-2013, 01:29 AM)Roland Kirjutas:  ..Sul ju traktor lausa aia taga ni mis sa tahad saada siis....

Aia taga või aia sees. Vahet pole. Ütleme siis nii,et auto seisab sul ka linnas ja politseinik ütleb samamoodi.....et sul auto lausa linnas,et mis sa tahad siis........Big Grin
Tundub,et peksasaanu on ka ise süüdi....käib siis sellise näoga ringi.....et ligi tõmbab.......Sad

...jah selline vastus mind just hämmastasgi,kuid ex me elu ole selliseks kujunenud,kuid kuidas?
Vasta
#27

No ega iga romu veerde politseiniku ka ei saa panna passima!Tuleb ise ennast hoida ja aidata.Vaevalt pihkusattunu läheb politseile kaebama ,et sain varastamise ajal haiget!
No muidugi ei keela keegi sul politseile tulemustasu (kartulite näol) pakkuda.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#28

(06-12-2013, 20:52 PM)jurka Kirjutas:  Vaevalt pihkusattunu läheb politseile kaebama ,et sain varastamise ajal haiget!
Vargapoisid orienteeruvad seadustes muide ülimalt hästi, varastamise ajal haiget saanu võib teha omapoolse avalduse ja vahele võidakse võtta hoopis haiget tegija.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#29

Ja kui ta sinu rauahunnikus tuhnides viga peaks saama siis maksad talle veel valuraha. Üks jurist ütles kunagi, et kui midagi on siis tuleb maha lüüa, sel juhul pole kes kaebab ja vaidleb. Julm aga näib, et sinnapoole elu tüürib.
Vasta
#30

Tähistasime sõbra sünnipäeva kõvasti just ja toibudes märkan et terve kahe inimese voodi on õhku haihtunud 32 m2 majakesest keset Kadriorgu kuigi uks oli lukus kõvasti ja ahju all ei paista ka midagi olevat. Samas, pange tähele, madrats on alles ja kompensatsiooniks on toodud mõni sületäis küttepuid. Smile
Maal pandi hoovi pealt pihta kreissae elektrimootor (a la 2-2,5 kw) ning arvatavasti kohalikud kaagid teadsid et kõrval kuuris on see õige, rammusam Liiduaegne kolme kodaraga kaherattaline plekk-käru. Et vargilkäik käiks lihtsamalt, võeti mõlemad Big Grin
Vasta
#31

Aastaid tagasi toodi vahetult enne tööpäeva lõppu ühe Tartu lasteasutuse hoovile koorem liiva. Hommikul, kui töömehed saabusid, olid järel vaid koorma endisest asukohast asfalteele suunduvad rohked käsikäru ja jalajäljed. Sai ümbruses ringi vaadatud, et kus see terve autokoorem (!) liiva uue koha on leidnud aga tutkit...
Vasta
#32

Meil kord tehti Audi 80 helitehnikast puhtaks. Märksõnaks, vanakooli CDmakk ja kassettid. Suurim kahju oli Miami Vice tunnusmuusika- ja isetehtudkassettidest. Maki sai "õigete inimestega rääkides" Autoturult aga tagasi.
Vasta
#33

http://www.tartupostimees.ee/2622364/var...-kompostri
Vasta
#34

See tähendab, et järgmise ringiga viiakse ülejaanu...

Viljandis 90-ndate alul oli taoline juhus. Imestati, et milleks küll. Kui järgmisel ööl ka kemmerlingi putka haitus, oli asi selge!

Tervitab Veteran.
Vasta
#35

Minu arust seda varguste teemat ei peaks nii üledramatiseerima sest tegelikult on käinud massiline varastamine alates riigiisadest lõpetades töötu eluheidiku ja narkomaaniga kogu eesti iseseisvuse aja.Ning komuuna aegne mentaliteet - MIS RIPAKIL SEE ÄRA püsib elujõulisena siiani. Peamine varguste põhjus on ikkagi totaalne vaesus millesse meie inimesed on röövkapitalistliku olelusvõitluse käigus lükatud ning samuti karmi karistuspoliitika puudumine.Ma võin eksida kuid vene ajal kui jäid vargusega 3- või 4 korda vahele siis mõisteti varas külmalt surma kui ohtlik retzidivist. Praegusel ajal on karistused ikka naeruväärselt väikesed koos eurovanglas olesklemisega. Seega ega lahendust ei tulegi ennem kui ühiskond rikkakas saaks nagu soomes kus põlissoomlased ei viitsigi vargile või röövima minna vaid lähevad linna ja vallavalitsusse kus neile siis antakse vajaliku abi ning kas või viinaraha.Seega kaob ära põhjus varastamiseks ja see olekski ideaalne ühiskonna korraldus sest odavam on eluheidikuid ülal pidada kui neid vanglaseinte vahel lasta totaalselt pätistuda ning selline isik on viha täis kogu ühiskonna peale ega kohku tagasi ei röövimast ega tapmast. Teine odavam võimalus on surmanuhtluse laialdane kasutamine ning lihtsalt kriminaalne element ühiskonnast likvideerida. Kuid euroliidu seadused keelavad surmanuhtluse ning see on õige ka arvestades eestis levinud korruptsiooni võivad riigistruktuurid surmanuhtlust kasutama poliitilistel ja isikliku kasu saamise motiividel.Seega tuleb loota et eesti saab kunagi nii rikkakas et kurja pole vaja enam teha .Aga praegu tuleb ise ka oma vara valvamisel hoolas olla ning kas või turvafirma valvama tellida sest jõulude eel on alati olnud palju vargusi sest ühiskonna põjhakihid tahavad ka jõulurõõmust osa saada iseäralikul ebaseaduslikul kombel.

NB.-Riigiaparaadi hammasrattad ja väntvõll vajaks kiiremas korras remonti.
Vasta
#36

(06-12-2013, 01:29 AM)Roland Kirjutas:  ...nüüd juba oma 3 aastat tagasi ma avastasin ,et mtz 80 paak kuiv-Alguses arvasin,et miskit lekib.Pumpasin siis uuesti paagi ikka kurguni täis.Muidui uurisin põhjalikult enne lekkimise võimalust,,,kuid ei leidnud.
Paari päeva pärast jälle kuiv.Elan suurest teest nii 150 meetrit eemal .Traktor seisis siis mul aia taga .
Rääkisin ka kohalikule politseile,et selline asi nagu...kuid vastus kummaline.Sul ju traktor lausa aia taga no mis sa tahad saada siis....
Nüüd ilusti kuuri all,kuid okas ikka sees nagu kratsimas...2 paagitäit enam vähem vaat kütet,Kuid kas ikka asi selles kaotuses...

Nagu kalapüügis on ka see koht sisse söödetud juba. Oota uut külaskäiku ja anna tina.
Vasta
#37

(07-12-2013, 20:01 PM)umm Kirjutas:  
(06-12-2013, 01:29 AM)Roland Kirjutas:  ...nüüd juba oma 3 aastat tagasi ma avastasin ,et mtz 80 paak kuiv-Alguses arvasin,et miskit lekib.Pumpasin siis uuesti paagi ikka kurguni täis.Muidui uurisin põhjalikult enne lekkimise võimalust,,,kuid ei leidnud.
Paari päeva pärast jälle kuiv.Elan suurest teest nii 150 meetrit eemal .Traktor seisis siis mul aia taga .
Rääkisin ka kohalikule politseile,et selline asi nagu...kuid vastus kummaline.Sul ju traktor lausa aia taga no mis sa tahad saada siis....
Nüüd ilusti kuuri all,kuid okas ikka sees nagu kratsimas...2 paagitäit enam vähem vaat kütet,Kuid kas ikka asi selles kaotuses...

Nagu kalapüügis on ka see koht sisse söödetud juba. Oota uut külaskäiku ja anna tina.

...aga siis hakkab pihta hädakaitse piiride ületamine (kuna varas oli ju nii õnnetu ja tagasihoidlik)ja veel relvasaduse rikkumine jnejne,,,,nii,et anna asi ise käest ära ning tuleb tänada ,et veel niigi läks.Kuid tuleb tunnistada,sellised külalised pole rohkem peale seda käinud...enne küll.
Vasta
#38

(07-12-2013, 19:42 PM)E303 Kirjutas:  Peamine varguste põhjus on ikkagi totaalne vaesus millesse meie inimesed on röövkapitalistliku olelusvõitluse käigus lükatud
Ära aja pläma. On vaesed inimesed (ka minu tutvusringkonnas on neid mitmeid), kes ei lähe vargile ka püssi ähvardusel ning on lihtsalt pradjaagad, kel elumoto: "ainult lollid töötavad!" ning ükskõik, millele küüned taha hakkavad, see ära!
(Nendest me ei räägigi, kes on magusal kohal ning kasutavad seda positsiooni, et endale veel suuremat noosi kokku ajada. Ärgem hakakem siikohal lugupeetute nimesid nimetama Rolleyes )

(07-12-2013, 19:42 PM)E303 Kirjutas:  Ma võin eksida kuid vene ajal kui jäid vargusega 3- või 4 korda vahele siis mõisteti varas külmalt surma kui ohtlik retzidivist.

"Vene aeg" on väga ümmargune termin. Minu nõuka-perioodi ajal (seitsme-kaheksakümnendad) oli küll kuulda, et vanglad kubisesid elukutselistest varastest ning sel ajal selliste tegude eest mahalaskmise jutt on küll sulaselge jama. Stalini-ajast ei oska kosta. Aga eks teadjamad kommenteerivad.
Vasta
#39

(07-12-2013, 22:35 PM)Tom Kirjutas:  
(07-12-2013, 19:42 PM)E303 Kirjutas:  [quote='E303' pid='327213' dateline='1386434529']
Ma võin eksida kuid vene ajal kui jäid vargusega 3- või 4 korda vahele siis mõisteti varas külmalt surma kui ohtlik retzidivist.

"Vene aeg" on väga ümmargune termin. Minu nõuka-perioodi ajal (seitsme-kaheksakümnendad) oli küll kuulda, et vanglad kubisesid elukutselistest varastest ning sel ajal selliste tegude eest mahalaskmise jutt on küll sulaselge jama. Stalini-ajast ei oska kosta. Aga eks teadjamad kommenteerivad.

Kuulsin,et vene ajal lasti kohe maha,kui olid miljon rubla varastanud......
Vasta
#40

(07-12-2013, 22:51 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Kuulsin,et vene ajal lasti kohe maha,kui olid miljon rubla varastanud......

See oli siis ilmselt mõne parteitegelase vara? Sel juhul küll lasti, ja mitte ainult maha. Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne