Varastatakse juba kõikke........
#41

(07-12-2013, 23:41 PM)Tom Kirjutas:  
(07-12-2013, 22:51 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Kuulsin,et vene ajal lasti kohe maha,kui olid miljon rubla varastanud......

See oli siis ilmselt mõne parteitegelase vara? Sel juhul küll lasti, ja mitte ainult maha. Big Grin

Vist isegi ilma kohtuotsuseta.
Vasta
#42

(07-12-2013, 23:43 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(07-12-2013, 23:41 PM)Tom Kirjutas:  
(07-12-2013, 22:51 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Kuulsin,et vene ajal lasti kohe maha,kui olid miljon rubla varastanud......

See oli siis ilmselt mõne parteitegelase vara? Sel juhul küll lasti, ja mitte ainult maha. Big Grin

Vist isegi ilma kohtuotsuseta.

Sotsialistliku omandi riisumine eriti suurtes kogustes - kõrgem karistusmäär, surmaotsus...

Parem ajage siin oma rasketehnika rida, jube küll aga ikka parem kui selline jahumine! Sad
Vasta
#43

(07-12-2013, 23:48 PM)kass Kirjutas:  Sotsialistliku omandi riisumine eriti suurtes kogustes - kõrgem karistusmäär, surmaotsus...

Parem ajage siin oma rasketehnika rida, jube küll aga ikka parem kui selline jahumine! Sad

See on tõsi – Lgp! Ksf! Kassi üleskutses on maiku! Mahalaskmised olid omal ajal mehhaanika-sektoris tõenäoliselt ainuke mõeldav variant, rasketehnikast jahumine aga usutavasti neid karistusmäärasid moodsal ajal siiski kaasa ei too.
Vasta
#44

(07-12-2013, 15:21 PM)Veteran Kirjutas:  See tähendab, et järgmise ringiga viiakse ülejaanu...

Viljandis 90-ndate alul oli taoline juhus. Imestati, et milleks küll. Kui järgmisel ööl ka kemmerlingi putka haitus, oli asi selge!

kas mitte Folgi aeg paar aastat tagasi ei pandud tuuri plast wc kogu täiega!!!!!

Veel pole maha löödud
Vasta
#45

Võimalik, et seesama lugu oligi.Igatahes oli nii, et esimesel ööl see sisemine anum ja siis järgmisel putka.

Tervitab Veteran.
Vasta
#46

Veel naljakaid vargusi aastast 2008 oli siis vist kui varastati terve 15 hektarine viljapõld ära mis asus kuskil metsade vahel .Kombainiga lõigati maha ja vili minema suurte kruusakalluritega.Minu teada on kuritegu siiani avastamata kuna vilja ebaseaduslik koristamine avastati päevi hiljem ning
vaevalt seal narkomaanid või tänavapätid mängus olid.

NB.-Riigiaparaadi hammasrattad ja väntvõll vajaks kiiremas korras remonti.
Vasta
#47

(08-12-2013, 18:28 PM)E303 Kirjutas:  Veel naljakaid vargusi aastast 2008 oli siis vist kui varastati terve 15 hektarine viljapõld ära mis asus kuskil metsade vahel .Kombainiga lõigati maha ja vili minema suurte kruusakalluritega.Minu teada on kuritegu siiani avastamata kuna vilja ebaseaduslik koristamine avastati päevi hiljem ning
vaevalt seal narkomaanid või tänavapätid mängus olid.
Selline viljavõtmine on suhteliselt märkamatu tegevus....sest keegi ei oska kahtlustada vargust.... Eriti veel kiirel koristusajal. Vilja võetakse ju igalpool ja midagi kahtlast pole. Aga kahjud võivad õite suured olla,sest tänapäeva kombainid võtavad üüratus koguses vilja päevaga.....
Vasta
#48

Ehk ksf Talupoegki teab seda varianti me maakonnast kui, GAZ-53l lasti bensiin õhtu välja ja asemele bensiini ja vee segu. Oh seda rõõmu remondimeestel ja kohe oli teada kes keda rottimas käis.
Parim asi mis mu Mosselt tuuri pandi oli lumelabidas 15a tagasi. 20 liitrit bensiini oli kankus ja keegi kurat seda ei tahtnud. Mul siis vana hea 92 kanistris.

Veel pole maha löödud
Vasta
#49

(08-12-2013, 15:03 PM)JaakH Kirjutas:  kas mitte Folgi aeg paar aastat tagasi ei pandud tuuri plast wc kogu täiega!!!!!


Rmk lõkkekohast varastati biokäimla pott, kahju 600€! Sad

http://www.tartupostimees.ee/2622364/var...-kompostri
Vasta
#50

Nende peldiku ja solgi vargustega tuleb mul meelde, kadunud vanaisa ennustus tuleviku kohta!
"Tuleb aeg,kus isegi koeras..tt võetakse tänavalt üles, sest midagi muud pole enam võtta"

Mingil määral on see juba isegi täitunud.Big Grin


Vasta
#51

Kuram, mul vanaisa ütles midagi taolist muide.
Kusjuures seltsimehed, leidsin laupäeval oma õhku haihtunud kaheinimese voodi üles (madrats oli alles). Kõik lipid-jupid olid vägagi osavalt paigutatud kapi taha. Sõbrad tegid kardulamahlase peaga nalja minu kulul Big Grin
Vasta
#52

(09-12-2013, 23:33 PM)Kombimiis Kirjutas:  Kuram, mul vanaisa ütles midagi taolist muide.
Kusjuures seltsimehed, leidsin laupäeval oma õhku haihtunud kaheinimese voodi üles (madrats oli alles). Kõik lipid-jupid olid vägagi osavalt paigutatud kapi taha. Sõbrad tegid kardulamahlase peaga nalja minu kulul Big Grin
Järgmiseks teevad sõbrad kartulimahlase peaga äkki midagi sellist: http://www.youtube.com/watch?feature=pla...fvPPPc_UTs
Lühike sisukokkuvõte oleks siis nii, et pildituks joonud mees toimetati sõbra poolt haiglapalatiks muudetud kontoriruumi, kus ta pandi ärgates uskuma, et on 10a koomas viibinud. Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#53

mul üks klient käis just kurtmas, et tal varastati Tallinna kesklinnast ära 10 tükki 150kg betoonist teetõket (ühe hind on 36.- euri). Tuldi kohale veoauto ja laaduriga ning asjad veeti minema. Veoauto ja laaduri töötund maksab kah rohkem kui saadud tulu. Aga jah, varastatakse tõesti kõike...

1987 Volvo 740 "kastikas"
2001 Volvo V70XC
Vasta
#54

(13-12-2013, 22:23 PM)Aibast Kirjutas:  mul üks klient käis just kurtmas, et tal varastati Tallinna kesklinnast ära 10 tükki 150kg betoonist teetõket (ühe hind on 36.- euri). Tuldi kohale veoauto ja laaduriga ning asjad veeti minema. Veoauto ja laaduri töötund maksab kah rohkem kui saadud tulu. Aga jah, varastatakse tõesti kõike...
Viru Linnuke sosistas , et võlanõue oli peal !
Vasta
#55

Minu jaoks uus tase. Tõstsin kodust ja garaazhist taara auto pagassi, et kui poodi satun, viin ära. Kaks päeva hiljem oli pagass tühi - kas viis või kuus kilekotitäit taarat kadunud. Rahaline kahju pea olematu, pagassi ei olnud lukus kuna kesklukk ei lukusta ja pole sealt ka tavaliselt midagi võtta... Üllatus oli see-eest vägev.
Vasta
#56

(05-02-2014, 21:41 PM)Alts Kirjutas:  Minu jaoks uus tase. Tõstsin kodust ja garaazhist taara auto pagassi, et kui poodi satun, viin ära. Kaks päeva hiljem oli pagass tühi - kas viis või kuus kilekotitäit taarat kadunud. Rahaline kahju pea olematu, pagassi ei olnud lukus kuna kesklukk ei lukusta ja pole sealt ka tavaliselt midagi võtta... Üllatus oli see-eest vägev.

Üllatus ju loomulikultBig Grin
Kuid on ju hingel hea rahulik olla,keegi õnnetu sai ehk natukene õnnelikumaks...ja sa ei pidanud pudeleid automaati toppima.Nagunii oleks see vahepeal kinni kiilunud ja ise oleksid tingimata närve kulutanud...Toungue
Vasta
#57

Isepuhastuv auto,omaks hea meelega.Big Grin

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#58

Taara rahaks, kuid mul viidi aastaid tagasi ära kott kommipaberite ja muu prügiga, katkised püksid, plätud, põrandamatid, käigukanginupp, salongi peegel, käetugi, aknavändad.
Väärtuslikest asjadest aku, makk ja kõllid.

Autoks 94a passat.
Vasta
#59

(06-02-2014, 08:04 AM)tõnn Kirjutas:  //mul viidi aastaid tagasi ära kott kommipaberite ja muu prügiga, katkised püksid, plätud, põrandamatid, käigukanginupp, salongi peegel, käetugi, aknavändad.
Väärtuslikest asjadest aku, makk ja kõllid.

Mingi uus mobiilne koristus- ja lammutuskoda?
Vasta
#60

Mul löödi möödunud sügisel Koplis Mersu aken sisse. Kadunuks sain kuulutada mütsi (must, kootud) ja pooliku Vichy vee pudeli (umbes liiter oli alles). Arvestades seda, et nii mõndagi potensiaalselt huvipakkuvat oli nii salongilaegastes kui pakiruumis, olin ikka tõsises hämmingus.

Peale seda enam kodinaid võimaluse korral autos ei hoia... järgmine kord ei pruugi enam nii hästi minna.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne