Kurtna/Tagadi kullakoormad
#41

Ise oleme vanaisaga tulles koguaeg oma toidumoona kaasa võtnud. Kahjuks ei märganud teie muhuklubi müügi platsi ja ei saanud kummi lutakale järgi tulla..Sad
Vasta
#42

Olen sellel ladal juba aastaid iga kord käinud,kuid iga korraga jääb kojusõidul raha järjest rohkem alles.Seekord ostsin ainult mõned kummijunnid ja balalaika(Hea vene autole aksessuaariks ja mõnel kokkutulekul pisut tinistada).Kui M-i meestel oli vast üht-teist mõistliku hinnaga saada,siis minu esimese põlvkonna IZ Jupiterile ei leidunud vaatamata hoolikale otsimisele ja küsimisele mittekuimidagi.Volgade jupid olid kas ülemõistuse kallid või siis sellises seisus,et mina oleks nendega Kuusakoskisse läinud.Meelsasti oleksin ostnud VAZ 03-e originaalrehve,kuid isegi poolpiduseid ei leidunud.Hämmastav,et keegi ei pakkunud 03-e raadiot,kuigi enamuses on need asendatud kaasaegsetega.
Lätlaste pussnoad ja venelaste aumärgid mind ei huvita ning seepärast jätan selle laada külastamise edaspidi ilmselt mõned korrad vahele.
Ja veel - kogemata juhtusin kuulma soomlaste omavahelist vestlust,et Soomes on samad asjad odavamad ning tulevikus tuleb Tagadile mitte ostma,vaid hoopis müüma tulla.
Vasta
#43

Hinnad on ülesmäge läinud. Küsitakse julgelt rohkem. Eks tuleks vist kaubelda ja kui ikka hind ei meeldi, siis mitte osta. Et kui on väga vaja? Siis otsida rohkem. Uurida võimalusi, kannatust varuda. Taastamisprojekt pole nagunii ajaga võidujooks, küll tuleb sobivama hinnaga asi kätte ka, kui just mitte lihtsalt magada avatud suuga Smile Kui anda küsijatele järele, siis hinnad tõusevadki. Samuti on vast poes toiduga ja tanklas kütusega, kõik tarbivad ja maksavad. Mõelda võiks, kas mingit asja ikka on vaja. Mõelda hästi järele.

Do'nt panic
Vasta
#44

Hinnad pole mitte tõusnud vaid raha on devalveerunud.
Big Grin

Loll pole mitte küsija vaid see kes maksab küsitud hinna.

See aasta jätsin esimese vahele. Nagunii on pool platsi mingit koitanud ja puretud mööblikola täis ja siis on ülejäänud osa jagatud kõigi nende vahel kel õnnestunud emexis natuke raua kola tagasivirutada ja siis küllaltki muljetavaldava juurdehindlusega müüakse.

Neid osi mida mulle vaja oleks ei leidu meil kahjuks, pigem peab hakkama keelt õppima ja soome rootsi foorumeid jälgima et saaks ikka päris õigel SWAPil ära käia.

Ütleks nii et puudub selline liikurvahendite osade laat, kus ei peljata välja tuua asju kuni 80 date keskpaiga liikuriteni välja.
Muu tilulilu oleks rangelt keelatud! Vot seda mu süda ihkaks!

Mõtlesin et teeks nalja ja tooks varase klassiku platsile müügiks, mida meil kõigil oli ja teame, kuid kellegil enam ei ole, vähemasti korralikku : http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=48&t=90077
Tegelt lugedes juttu põtrade hordidest, krt vb oleks isegist mõni tahtnud. Neil see retroka teema rohkem paigas.

Aga loodame et sügisel koitanud mööblit välja ei raatsita vedada ja ehk on rauda rohkem näha. Edu!
Loodan et ma rohkem hiina plastmassautomaate laadal ei kohta!

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#45

Tere!
Järjekordselt istusin oma platsil ja tegelesin müügiga. Kuna olen olnud kohal esimesest laadast alates,võin väita,et hinnad tõesti on läinud ülesmäge. Mõned aastad tagasi sai isegi müüdud krooniga pulki. Nüüd aga on see lihtsalt asendunud euroga. Tõesti,üks vanahärra müüs angaari juures oma ülejääke lausa 0,20€ tükist. Ehk siis ei ole veel läinud üle eurole.Wink
Kurvaks teeb mind see,et ostjate hulgast on kadunud poisid ja noored....Sad
Noortel pole enam vaba raha. Kui üldse enam midagi on.
Aga headest asjadest rääkida,siis kõige tähtsam ja parem oli see,et nägin vanu sõpru ja tuttavaid. Kola kohapealt ütleks siis nii,et 20-30 aastate kraami jääb aastast aastasse vähemaks. See asendub veneaegse värgiga.
Mida siis ise ostsin? Peotäie rauapuure ja vindipulkasid. Hea veneaegne kraam!
Muu kola jaoks raha lihtsalt ei jätkunud.
(07-05-2012, 13:26 PM)TAR Kirjutas:  toitlustamise osas uudistooteid vähe - ikka grillvorst ja kõrvetatud liha Smile

No laadal müüdi seekord kalja. Täitsa kodukootud kaup. Maitse oli väga hea ja meenutas vene ajal müüdud vaadikalja. Kuigi oli hulga rammusam.Toungue
Vasta
#46

Sai kah järjekordne ring laadele peale tehtud. Näppu jäi üks veneaegne lüliti (selline mustast rabedast plastist, pinnapealne - hind 1€) ja pannoonia käigukast - hind 10€. Viimast küll otseselt vaja ei olnud ja sai ostetud nii igaks juhuks, sest ega neid juurde ei tule kusagilt Smile
Vasta
#47

Ostsin mitu nuga. Rohkem midagi ei leidnud...

[Pilt: 48cef9cb4b70510d-large.jpg]
[Pilt: 48cef9cd4aa4a18d-large.jpg]

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#48

Milleks kasutatakse all vasakus nurgas oleva noapea otsa?

/Probleemiga tuleb tegeleda kohe!/
Vasta
#49

(14-05-2012, 21:26 PM)Ranno Kirjutas:  Milleks kasutatakse all vasakus nurgas oleva noapea otsa?
see on jahimehe nuga ja otsik sobib jahipüssi padruni väljatõmbamiseks (padrunipesast), peaks olema üks pool 16 kaliibri jaoks ja teine serv 12 kal.

Vasta
#50

No alates selelst ajast, kui minu kola aia taha jäi ja plats leiti kiluvarastest hauarüüstajatele, olen mina laadal leidnud iga kord miskit väga tarvilikku või suisa haruldusi. Eks nüüd ole rohkem aega sobrada ka ja plats mitu tiiru läbi käia, aga ikkagi oli ka seekord nii, et mõnda vajalikku juppi nägin teise haige käes alles siis, kui ta selle samast hunnikust leidi, kus ma parajasti ise sobranud olin ... seega jäi sinna ilmselt veel palju vajalikku "maha".

Hinnad in ikka iga "haige" enda otsustada ja oma seisukohast ma ei ütleks, et väga kallid olid, aaga eks mõnignad tahavadki osta asju odavamalt kui Emax pakub.

Dad.
Vasta
#51

Laadalt ostetud kollane autonumber ja vahetusena saadud küünaldele "kopsikud".Nende kahe asja pärast "tasus" juba kohale tulla.
Muidu hindu ei kommenteeri! Parim hinnavõrdlus: 20 mm kuulaagrikuul 1 tk .Mellistes 2011 küsis 1 eur. Minu pakkumine 20 senti olevat naeruväärne.Samal müüjal sama asi Kurtnas 2012 -3 eur.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#52

(16-05-2012, 12:25 PM)jurka Kirjutas:  Laadalt ostetud kollane autonumber...

Sul vedas! Mina olen kollaseid autonumbreid (PY, PC vms) otsinud taga viimased 12 (loe: kaksteist) aastat ja pole seni kahjuks leidnud. Mootorratta omi on seejuures ülimasslademetes.

Õigemini - korra olid sellised osta.ee-s müügil, aga hind läks saja euro kanti ning ma loobusin (õigemini - minu automaatpakkumine pakuti oksjoni lõpus suurelt üle)...


Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#53

Ma leidsin emexis vedelenud auto kere seest lahtiselt ühe kollase nõuka numbri. Küll aga lisatähistega 58-47 ET ja lisatähed TP-P, teadagi kuhu lisatähed vihjavad, niiet ei miskit haruldast. Aga huvitav nagunii. Ära tõin ikka.

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#54

See on nõukogude aja traktori number. Kusagil 80 teisel poolel hakati vahetama valgete vastu.
Vasta
#55

    Kas keegi on selliseid Tagadil ültse näind?Kirjutasin ühes väljamaa foorumis ,et sain Tagadi laadalt.Kaks seltsimeest küsisid kuna laat jälle on ja kas veel jäi?Big Grin

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#56

Laat taas purgis, seega põhjust kullakoormaid kaaluda. Mida head ja paremat nägid ning omandasid?

Ise sain rõõmustada kahte toredat inimest, kellest üks sai mu käest Zündapp 600/800 ratta ja teine bussiprojekti jaoks vajalikud tuled.

Kaasa tuli peoga kirjandust: Gaz-24 konstrueerimise ja tootmise ajalugu, Nõukogude sõiduautodest kuni 1942. aastani rääkiv koguteos, T-16M varuosade kataloog, GAZ-52 ja 24 tehaseraamatud, PAZ-672 ja 672M-i tehaseraamatud, DVSŠ-16 remondijuhiste raamat ning kolm autoexpordi värvilist kataloogi (08, Niva ja 05).

Vaimses plaanis pakkus rõõmu võimalus kohtuda elusa GAZ-M72'ga.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#57

(05-05-2013, 17:03 PM)Aspelund Kirjutas:  DVSŠ-16 remondijuhiste raamat

A.

Oo,selle vaatamisest ja sirvimisest oleks lausa huvitatud.Wink
Vasta
#58

M-72 oli minu jaoks suurim vaatamisväärtus. Selgusetuks jäi ainult, kas ta oli müügiks, või seisis seal mingil muul põhjusel.

Jawa 559 -65a, Jawa 360-+velorex560 -65a, Jawa 638 -89a, V-150 Elektron -74a, Ford Taunus -75a, Ford Sierra 2,9 -83a, M 412 -84a, Chrysler 300C 2007a, Ford Ranger 2007a, Chrysler Sebring Cabrio 2003a., Gaz M20 -48a.
Vasta
#59

(05-05-2013, 21:01 PM)MaxL Kirjutas:  M-72 oli minu jaoks suurim vaatamisväärtus. Selgusetuks jäi ainult, kas ta oli müügiks, või seisis seal mingil muul põhjusel.

Antud masin oli seal mingil muul põhjusel. Lühidalt - ta ootab nüüd järge, et tast taas eluloom saaks.

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#60

Tere. Kah laadal käidud ja imestatud ulmehindade üle.Aga see selleks. Seda,
mida mina otsima läksin,sealt laadalt ei leidnudki.Nimelt ZID 4.5 või UMZ 5
mootoreid või nende juppe.Oli küll vähemalt 2 UD-2 mootorit aga eelpool-
mainitut mitte ühtegi.Oleks vaja olnud paagikraani ja karbussi küljes
olevat hooba aga võta näpust. Ehk veab järgmine kord rohkem.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne