Esijooks
#1

[Pilt: velg.JPG]

See jooks vedeleb mul juba aastaid. Kunagi ka kasutasin seda. Velg ja rumm on roostega kaetud, mingeid kirju sealt välja ei loe. Velje läbimõõt on umbes 63 cm (vene meesteka kumm läheb peale). Kodarad on heas seisus, rooste puudub - ei välista, et mingi aeg on tehtud kodaravahetus. Kodarate niplid tunduvat olevat kollast karva, võibolla ajapikku on nad lihtsalt tumedamaks tõmbunud.

Kui mõni vanaratastega tegeleja arvab, et tal võib seda jooksu vaja minna, siis võin selle kasvõi tasuta ära anda. Lihtsalt Tartust kaugemal elaval soovijal tuleb omal transport orgunnida.
Vasta
#2

Kodarad paisatvad "topelt-tõmmatud" ja roostevabad, st rootsi toodang, kui kodarata rummupoolsetel otstel H - täht, siis Husqvarna, kui ei, siis mõni muu rootsi tootja. Eks Tartu mehed või Valdo võtavad ära, ise kaugel, muidu kodarate pärast tahaks ka! Smile
Vasta
#3

Uurisin luubiga seda asja veidi. Kirjamärke ma ei näinud. Kuid kodarate rummupoolsetel "peadel" on reljeefsed (muust pinnast kõrgemad) ristjooned ja kodaraniplitel on 6 radiaalset joont, mis on samuti reljeefsed.
Vasta
#4

Ära antud. Eks lahake selles teemas antud eseme olemust edasi, kui soovite.
Vasta
#5

Kui kellelegi huvi pakub, siis kaks sellist tekkis veel. Üks on ilma kodarate ja rummuta, nikeldatud, mõnes kohas pisikesed roostetäpid. Teine on esijooks, roheline, kummalgi pool jookseb piki velge ka valge joon. Rummus on laagrid sees, kusjuures väga huvitaval kombel - need laagrid on separaatoritega, kuid rummu ääred ei käi rummu küljest ära (on sattunud ette ka rummusid, millel ääred lahti käivad) ja seetõttu ma neid laagreid välja ei saa (ega pole vaja kah, need laagrid on hästi säilinud). Võin niisama loovutada, sest niisama ma need sain. Aga võite ka oma rattakola seas tuhnida ja mulle miskit pakkuda - äkki leidub midagi, mida mul vaja läheb (näiteks "meesteka" raamist, korralikest kiiluga väntadest, 1 hammakaga nelikantvändast, Saljuti tagajooksust vms olen huvitatud).
Eks sõnumineerige privas või meilile paadikapten@hot.ee , Tartus saan viitsimise korral ka ise need asjad kohale tuua.

EDIT: Ära antud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne