Hirsch jalgratas?
#1

Kas keegi Hirsch tootis jalgrattaid ja mis ajal see võis juhtuda. Mõnest eksemplarist võiks ka pilti jagada silmaringi laiendamise huvides. TänudSmile
Vasta
#2

Peale poriplekile käiva märgi,ei ole netist hirsch-i kohta midagi leida.    
Vasta
#3

ei ole jah. Õigemini, ma ei leidnud sedagi. Panen siia ka pildi üles lähiajal ühest Hirsch porilaua embleemist. Tundub küll, et too oli natuke teistsugune. Järsku tootiski hirvesid poritiibadeleToungue ok, nali oli. kehv nali.
Vasta
#4

(27-11-2010, 12:22 PM)gruppen Kirjutas:  ei ole jah. Õigemini, ma ei leidnud sedagi. Panen siia ka pildi üles lähiajal ühest Hirsch porilaua embleemist. Tundub küll, et too oli natuke teistsugune. Järsku tootiski hirvesid poritiibadeleToungue ok, nali oli. kehv nali.

Neid tuuningu Põdra või hirve porilauamärke on mitmeid, nagu ka lõvi teemat, enamus peaks olema lisavarustuse teema.
mina sellisele jalgrattatootjale või margile justkui viiteid pole näinud. On maailmas sakslaste raamat jalgrattasiltidest, lätis Janisel näit. olemas, sealt saab teinekord mingeid vastuseid sellistele küsimustele.
Ja ei ole hea küsimus, kuigi saan aru, et kogenud küsija jätab osa infot esitamata, selleks et mitte vastajat mõjutada ja vastust kallutada. Rolleyes
Vasta
#5

olen süüdiRolleyes
saadeti sellised ilma makrota pildid:
[Pilt: IMG_0300P.jpg]
[Pilt: IMG_0303L.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne