Uus server
#21

valisid ikka tõesti huvitava aja - Talveralli eel...

Teet @ täna hommikul reklaami laiali saatis ja mõtles nendele linkidele - et küllap nad päeva paar ikka toimivad, kui juba sajand toiminud...

annab ehk porte õigesse kohta suunata?

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#22

Nii enamus ei pääse automotole ligi.
ise siia kirjutades kasutan freeproxyserver.ca teenust Smile
Vasta
#23

Mul pole küll vähimatki probleemi ei kodust ega töölt Smile Kõik töötab nii nagu peab.
Vasta
#24

Tööarvutiga avaneb väga aeglaselt või tuleb kiri "Teie ühendus aegus" , aga kui paar korda proovida , siis ikkagi õnnestub. Kodust probleemi pole.
Vasta
#25

Kuna muutus automoto nimeserverid, siis Eestis uuenevad nimeserverid mingi iga 2 tunnitagant.

Sellised kahtlased Smile (no offense) proxyteenused võivad tõesti 7 päeva uuendada ennast. Proovi ikka interneti mitte anonüümselt kasutada Smile
Vasta
#26

Kas ainult minul on firefoxiga vöimatu siia sisse saada?
IE toimib miskipärast

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#27

Mina FF-ga sees ja probleeme pole.
Vasta
#28

Kas keegi saab proovida, kuidas KÕU ühendusega pääseb foorumisse ligi? On tulnud info, et antud teenuse kasutajad viskab vanasse kohta.
Vasta
#29

Ma võin hommikul proovida, a raporteerida saan alles õhtul. Kui juhtumisi Kõu alt ei pääse ja tsiviliseeritud maailma tagasi pääsebCool

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#30

Jap, vastab tõele. Kõu suunab 8080 peale

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#31

Ma ei taipa sellest interneti värgist suurt midagi. Töökoht mul riigifirmas ja üldiselt internetiühendus väga hea. Ühe arvutiga saan nüüd ilusasti foorumisse , aga teine arvuti viskab pika mõtlemise peale ikka vanasse kohta tagasi (:8080) koos teatega, et ühendus aegus. Ilmselt ei ole asi selles, et "kahtlased Smile (no offense) proxyteenused võivad tõesti 7 päeva uuendada ennast", nagu Svenson arvab. Ise kahtlustan , et meie IT-mees on arvuteid kohitsenud ja mõned piirangud väga karmiks teinud, ilmselt tulemüür vms. ei lase läbi. See arvuti , millega sisse saan, ei ole minu tööarvuti. Mõlemad on sama optilise kaabli otsas. Loogiliselt võttes peaks siis ka teine arvuti foorumi üles leidma , aga ei leia Sad
Vasta
#32

ma ep ka taipa suurt midagist...a KÕUga aint siin käingi
eile öhtul algul ligi ei saand...siis möneks ajaks oli pääs olemas,kui äkitse Backi klikates andis errorit 404?
Täna:paar tundi tagasi ligipääs puudus...ütles-eemaldame 8080!nigu ka eile
Präält taas ok...siin ma olen,ikka KÕUga.Aru ikka ei saa... Wink
Vasta
#33

ise ei saanud mitu päeva ligi .
eile sain vahepeal ilusti sisse ja siis vahepeal viskas jälle vanale lehele Rolleyes

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#34

kustutage cookie´d ehk küpsised ära ja Teie arvuti ei mäleta, et 8080 olemasgi oli. Hetkeks oli endal sama seis, aga aitas.


Vasta
#35

Olen hetkel venna juures ja sain sisse, eile ei saanud.
Kodus olen proovinud IE, FF ja Chrome, ei saanud ühegagi sisse, arvuti ccleaneriga üle lastud. Internetiks on EMT pulk.
Vasta
#36

Mul ka mingi nädal vast ei saanud sisse,8080 ees ja kõik.Kasutan Kõu-d.
Vasta
#37

Mis värk nende avataride kaudmisega on 2/3 rahvast siin tundub see kaduma olema läinud, peale selle 8080 koodi kaotamist. Oskab keegi kommenteerida?


Vasta
#38

Ka mina olen avatarita aga muu jookseb ilusti. Proovitud mitmest arvutist.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#39

Sama jama et avatare ei näe (näen aga väga väheseid) Mõtlesin et viga võibolla kuskil minu arvuti seadetes aga tuleb välja,et teistel sama problemSad
Vasta
#40

rotid näikse avatarikataloogi ära viinud olevat. Eks svensson otsib ja kes otsib, leiab ehk kah. Aga kannatlik tuleb olla... Wink

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne