Uus server
#41

Avatarid on kõik olemas, aga millegi pärast ei luba veebiserver ise endal ka neid kuvada. Rääkimata siis kellegile veebis neid veel näidata. Aga eks reedel zone.ee töökad asjatundjad vaatavad, mis seal täpselt viga on.
Vasta
#42

Ma laadasin enda uue avatari teise kohta üles seega minu jaoks probleem lahenes aga paljudel teistel,kes arvutist üritavad otse laadida,avatari ei kuva.


Vasta
#43

Laadisin ka uuesti avatari üles ja hakkas toimimaBig Grin
Vasta
#44

(24-02-2011, 22:53 PM)krossifänn Kirjutas:  Laadisin ka uuesti avatari üles ja hakkas toimimaBig Grin
Mnjahh vara sai hõisatud.Avatar kadus taas. Eks ma öelnud et rotidBig Grin

Vasta
#45

Mis juhtus vaadete arvuga?
Vasta
#46

tundub, et soome ip pealt suunab ikka pordile 8080?
Vasta
#47

Ma ei tea, kas tegu on foorumi uuendamise "kalaga" aga viimastel päevadel loobib ette kirja:
Kokkusobimatu autoriseerimiskood. Kas kasutasid seda funktsiooni nii nagu ette nähtud? Mine palun tagasi ja proovi uuesti.


See siis juhul, kui klõpsad avalehe all olevat nuppu "märgi kõik teemad loetuks".
Ei mina oska seda viga lahendada.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#48

Minul on viimastel päevadel mitu korda ette visanud kirja, et foorum ei ole ligipääsetav, kuna olla liiga palju kasutajaid.
Kas on kasutajate arv plahvatuslikult kasvanud või server äbarikuks jäänud, ei mina tea.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#49

(25-10-2011, 08:42 AM)Basilio Kirjutas:  Minul on viimastel päevadel mitu korda ette visanud kirja, et foorum ei ole ligipääsetav, kuna olla liiga palju kasutajaid.
Kas on kasutajate arv plahvatuslikult kasvanud või server äbarikuks jäänud, ei mina tea.

Sedasama täheldan ka Ühispanga ja paljude muude lehtedega, tööarvutis töötas laitmatult ainult üks leht - CAPPI ilmaradar. Pakun, et kusagil on miski kaabel rivist väljas (maa all puruks tõmmatud) ja ühendused käivad miskit kõrvaluulitsat kaudu, kuhu palju ei mahu korraga.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#50

(24-10-2011, 23:10 PM)Edel Kirjutas:  Kokkusobimatu autoriseerimiskood. Kas kasutasid seda funktsiooni nii nagu ette nähtud? Mine palun tagasi ja proovi uuesti.
See siis juhul, kui klõpsad avalehe all olevat nuppu "märgi kõik teemad loetuks".

Leidsin ka sama vea, uurin asja.

(25-10-2011, 08:42 AM)Basilio Kirjutas:  Minul on viimastel päevadel mitu korda ette visanud kirja, et foorum ei ole ligipääsetav, kuna olla liiga palju kasutajaid.
Kas on kasutajate arv plahvatuslikult kasvanud või server äbarikuks jäänud, ei mina tea.

Keerasin "boosti" juurde, nüüd ehk ei tohiks seda teadet enam nii lihtsalt anda.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne