K: kust saada 6V akulaadijat?
#1

Tere!
Äkki keegi oskab siis öelda või on endal pakkuda mõistliku hinnaga 6V akulaadijat, eelistaks isegi mõnda töötavat vene aegset laadijat. Soovitada võib ka Tartu kandis päris uusi mida oleks ise kasutanud ja julgete väita, et töötab ilusti ning peab ka mitu aastat vastu.


Vasta
#2

Ise ostsin tööriista marketist akulaadia, 600 eeku maksis, nii 6 kui 12v peal, vahepeal on pidevas kasutuses, vahepeal mitte, aastaga ptui ptui ptui ära koolend pole.



Vasta
#3

Kui kiiret pole, siis selline laadija sobib väga hästi:

http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=BAT-LEAD-C10HQ

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#4

Üks parimaid vene aegseid akulaadiaid on BA-2. Seal on 6v ja 12v. Peal on ampermeeter ja saab laadimisvoolu muuta.
Kui sa sellise suudad veel kusagilt hankida, siis kindlasti oled rahul.
Smile
Vasta
#5

(30-12-2010, 18:24 PM)motamees Kirjutas:  Üks parimaid vene aegseid akulaadiaid on BA-2. Seal on 6v ja 12v. Peal on ampermeeter ja saab laadimisvoolu muuta.
Kui sa sellise suudad veel kusagilt hankida, siis kindlasti oled rahul.
Smile

Jumala tõsi jutt! Mul läks üks sama marki laadija tänu lühises akule isegi suitsema,kuid häda ei teinud midagi. Traktori porilaualt leidsin hiljem mingit löga. Ju see trafo vahelt tilkus.

Vasta
#6

(30-12-2010, 18:24 PM)motamees Kirjutas:  Üks parimaid vene aegseid akulaadiaid on BA-2. Seal on 6v ja 12v. Peal on ampermeeter ja saab laadimisvoolu muuta.
Kui sa sellise suudad veel kusagilt hankida, siis kindlasti oled rahul.
Smile
Ok, nüüd mark teada, üritan algul uurida läbi tuttavate seda BA-2, kui ei leia, siis ostan tänapäevase.

Suurimad tänud teile kõigile!
Vasta
#7

(30-12-2010, 22:57 PM)ralliace16 Kirjutas:  
(30-12-2010, 18:24 PM)motamees Kirjutas:  Üks parimaid vene aegseid akulaadiaid on BA-2. Seal on 6v ja 12v. Peal on ampermeeter ja saab laadimisvoolu muuta.
Kui sa sellise suudad veel kusagilt hankida, siis kindlasti oled rahul.
Smile
Ok, nüüd mark teada, üritan algul uurida läbi tuttavate seda BA-2, kui ei leia, siis ostan tänapäevase.

Suurimad tänud teile kõigile!
Tere,umbes kuu või rohkem aega tagasi nägin Tallinnas balti jaama turu kila-kola müügis seda sorti akulaadijat.
Vasta
#8

BA-2 on jah üks lollikindel asi,olen kasutanud seda riista juba mitukümmend aastat.Olen käivitanud nii autot kui traktorit täislaadimis koormusel,laheb ainult natuke tuliseks ja töötab edasi.Ainult ei tohi + ja- segiajada siis võib sees" sundi "läbi põletada,korraks valesti panek ei tee midagi.Soovitan kõigile see on üks kõva veneriist.
Vasta
#9

BA-2 on muidugi klassika , väga hea laadija.

Veel soovitan Valgevene aparaati nimega Каскад-1 või Каскад-2
[Pilt: 8034.jpg]

Oskab siluda voolu 150-220V, väljastab alalisvoolu 4,5v, 6v , 8v ,10v, 12v, 16 v (kuni 6A) ja vahelduvvoolu 6v, 8v, 10v, 12v, 14v.

Ostsin Kurtna laadalt 200 krooniga ja olen väga rahul.


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne