Mis motikas?
#1
Lightning 

http://www.youtube.com/watch?v=F8sHr9oAOcM&feature=mfu_in_order&list=UL
Vasta
#2

Hea video! Tõsi küll, kuulasin ilma hääleta ja ilmselt läks pool võlu kaduma, aga siiski....Toungue

Pakun, et tegu on 50-ndate aastate Minski tehase 125 ccm mootoriga tsikliga, vb alates 1953 tehtud M1A-ga, mil oli teleskoop - esihark, igatahes Minski tehasele iseloomulikke jooni on.
Vasta
#3

Esiteks, kasvage suureks.

Teiseks: ühe pildi youtube vaatamiseks riputamine on kohaliku Jaan Tatika preemiat väärt.

Kolmandaks: ainus foto asendist, kus pole midagi näha peale esiotsa, mis võib kuuluda millele iganes. Järjekordne Tatika preemia.

Soe soovitus: võtke enne järgmise posti tegemist aeg maha. Mõelge, kas seda on vaja teha ja kas piisab nutikust sinna ka sisu tekitamiseks.

Juhul kui uusi pilte ei lisandu, läheb teema 24 tunni pärast kinni.

Asp
kuri adminn

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

Kurjale adminnile - pole kahtlust, et noormees suureks kasvab (juhul muidugi, kui kurjad adminnid kasvu kinni ei ehmata! Wink ) ja tegelikult on ka 12 aastased tänapäeval juba igavesed volaskid ja kaunis ropu suuga. Big Grin

Hiljuti oli ka üks NSU teema suhteliselt põnevate peitepiltidega, loodan, et kurjad adminnid seda kinni ei pane vaatamata sellele, et teemas lubatud lisapilte pole juurde siginenud! Toungue
Aga muidu adminnidel ka õigus - väike laps, väiksed mured, suur laps, suured ....
Vasta
#5

Niisuguse napilt pildilt raske vastata aga arvan et tegemist M-1-M-ga,sest esilamp on vahelduvavooluga tsikli oma FG-17,leevendi mutter on nagu M-1-A mida toodeti tegelikult Minskis.Ma ei ole näinud ühtegi Moskvat M-1-A millel on olnud vahelduva vooluga el.süsteem aga tark 1953a tehase raamat ütleb et võib olla ka generaator "peremennova toka" G-31.M-1-M kasuks räägib ka nahksadul,millest jäänud järele ainult vedrud.Minu 53a M-1-A on kummi sadulaga.
Minu andmetel lõpetas Moskva tehas tootmise 1951(võin ka aasta eksida) ja kõik tootmine viidiMinski kus toodeti Moskvaid edasi,minu 53a paagil ka sissepressitud Moskva kiri
Vasta
#6

Kulla Armex - mis napilt pildilt, mees pole paljuks pidanud tervet videofilmi üles laadida, ikka pole rahul! Ja miks siis M1M-l on teleskoophark ? Viltsadul "sindrinahkse" kattega ulatus Minski tehase toodangul ka siia ja sinna poole M1M mudelit. Vahelduvvoolu generaator tuli raamatu järgi M1A-le 1954 millalgi.
Vasta
#7

53a.raamat pakub juba vahelduvvoolu aga see vidiol võib vabalt üks rosolje ka olla sest need hoobhargid olid küllaltki nadid ja tihti omanikud vahetasid nad teleskoopide vastu.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne