#21

(27-03-2011, 02:10 AM)Assere Kirjutas:  Kroomitud osadest nii palju hetkel ,et traat kettaga rooste kätte saada sa sellise "sprey" värviga üle lasta mis jätab kroomitut mulje, või on isegi parem moodus olemas ? Ja parematel aegadel ikka kroomitud osad osta.
Miski pärast ei saa uurida seda antud linki kus samast masinast juttu.
Ja kas valged triibud on ainult poriplekkidel ja paagil ?
Paistab,et arengud on toimunud ja masin on vanast värvist puhtaks saanud!

Kolvirõngaid peaks olema enam vähem igas hästivarustatud motopoes,soovitan vana silindri kaasa võtta,et seal kolvirõngad ära proovida. Vahest on sattunud mulle nii pimesi ostes,kord suuremad ja kord väiksema lukuvahega rõngad. Kindlasti tee silinder puhtaks enne kui sellega poodi lähed,sobivaid rõngaid ostma.

Ei soovitaks hakata mingi "spray" värviga kroom osasid tegema,see on üldiselt pikemas perspektiivis mõtetu töö. Õigem oleks need asjad ära kroomida lasta(kas või ühe juppi kaupa).Kahjuks ei ole kroomimine+eeltöö odav, kuid siiski mõtekam,kui mingeid "spray" värviga tehtud osad.

Valged triipub on paagil,velgedel,poriplekkidel,kindlasti olemas olnud algselt.


Vasta
#22

(27-03-2011, 02:10 AM)Assere Kirjutas:  Miski pärast ei saa uurida seda antud linki kus samast masinast juttu.
Ja kas valged triibud on ainult poriplekkidel ja paagil ?

Panen lingi uuesti, see viga olnd ses vahepealses 8080 süsteemiviguris, aadressis viga sees.
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...681&page=3

Siin mu oma ratta pilt ka, siin triibud enam-vähem näha:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...A4nku-Jawa


loll on loll olla.
Vasta
#23

IIIFFFAR kena pill sul Big Grin jutt ka loomulik hea ,enda pilli koju toomine oli ka suht ulmeline ,nalja nabani Toungue Ei arvandugi ,et asi hakkab nii mõnusalt edasi minema endal rõõmu nii palju ,iga vaba õhtu on sisustatud .
Tahaks neid kroom osi kuidagi viisakamaks teha ,hetkel ei taha õigemini ei ole raha nende kroomimiseks Sad . Ja kas see värv millega kere võõpan sobib ültse summide värvimisel ?? Kas ei peaks olema mingi "kuuma kindel" värv ?
Siin mõned eelpool soovitud pilte.
[Pilt: DSCN1088.jpg][/align]
[Pilt: IMGP0798.jpg]
Vasta
#24

Kuidas oleks kõige parem teha neid "triipe" ?`Kas paberist sabloonid teha või lihtsalt teibiga lahmida ,minu arust ainult teibiga ei saa nii kvaliteetselt.Äkki keegi varem teinud ja oskab aidata.
Vasta
#25

(24-03-2011, 21:22 PM)IIIFFFAR Kirjutas:  Värvi aga summid ja veljed ka sama värvi kui ülejäänd ratas.

Minu ´57a Kavrossil on veljed näiteks kroomitud. Küll aga summutid on kere värvi mustad.
Ja süütesüsteem on akugaToungue

K-175/1957, Iz Jup4/1981,Iz Jupiter(1)/196?, Iz49/195?, Pannonia T1/1962, Jawa 634/1973 , K-58/1959, Dnepr-MT11/1985, IZ 56/195?, K-650/1969, Jawa 353/1962
Vasta
#26

Lõppuks sai värvimisega ühele poole saadud Big Grin
Olen oma tööga väga rahul !! Ikkagi ise endal tehtud töö Big Grin !!
[Pilt: vsajuppid.jpg]
[Pilt: vsaraam.jpg]
[Pilt: vsapaakklg.jpg]
Vasta
#27

Pole Sa siin mingi "roheline",kui ratta siniseks värvisid...Big Grin. Põhiline on ikka see,et Sa ratast üle ei restaureeri....
Vasta
#28

Plaan ikkagi originaalseks teha ,ei kavatsegi "Neoon lampe" ja neid "koonus filtreid" vahele toppida ,minu arust
see vana moodne välimus on kõige stiilsem Toungue
Vasta
#29

Las mees ehitab,kohe rõõm on selliseid Belarussi(Fordi) siniseid juppe vaadata!Wink


Vasta
#30

Kas keegi teab mõnda tarka lehe külge kus saaks üle vaate selle tsikkli detaildest ,esi hargi kokku panek valmistab pea valu,ei julge enne kokku toda panna ,kui ikka õieti saaks muidu pärast tuleb jälle lahti kakkudaBig Grin
Vasta
#31

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=36440 siit teemast leiad oma murele vastuse.


Vasta
#32

Ole te tänatud,kui pilt silme ees kohe lihtsam ja hakkama sain Smile.
[Pilt: IMGP0836.jpg]
Vasta
#33

Mul on olemas Voshodi käsiraamat. Seal teised Degtjarovi tehase tsiklid ka olemas. Sissescan on suht jama aga lugeda saab. Vene keeles on. pmst võin aidata tõlkimisega .
Vasta
#34

Selge, hetkel uurin sellist мотоцикли "восход ,каталог деталеи"" tarka raamatud ,ega kui asi jamaks läheb tulen siia appi karjuma Toungue
Kuid see "triibundus" vaevab südant .
Vasta
#35

Hetkel käib puzzle kokku panemine Toungue .Kuid huvitav oli see kui otsustasin
pori lapatsi ka porist puhtaks teha ja külge panna tuli sealt
mustuse alt selline vahva pilt välja ,huvitav kas originaalis või oma looming eelmisel omanikul ?? Mina tsikklitega eriti ei ole tegelenud vb muult aparaadilt "laenatud".
[Pilt: IMGP0855.jpg]
Vasta
#36

Porikumm on kunagi olnud mõne Volga Gaz-21 küljes. K-175 porikumme tehasest ei omanud.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#37

Ilus kohe vaadata Toungue ,summutajate ja velgede värv ei ole hetkel sobiv aga siiski minule meeldib.
[Pilt: 24.jpg]
Vasta
#38

Sai omale soetatud uus "keti-kaitsega hammakas" ,kuid see uuem natu erinev kui see originaal,sest sellel uuel mis ostsin puudub määrde nippe
pilte
http://s43.photobucket.com/albums/e365/_Asser_/
Vasta
#39

Masin näeb kena välja aga värvi oleks võinud küll veidi teist tooni valida,kas Belarussi(fordi) sinine või meresinine värv.


Vasta
#40

Värv mulle meeldib Toungue. Kahjuks lahti võtmisel ei märkinud ülesse juhtmete asetust ja täitsa ära unustanud ,kuidas nad tagasi omale kohale panna ,äkki keegi teab öelda.
[Pilt: IMGP1405.jpg]
Uus detail KÜLJES nüüd Big Grin
[Pilt: IMGP1403.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne