Kompressor
#1

Tere

Seoses kodus ruumi tekkimisega, tuli mõte soetada kompressor. Kuna see maa on minu jaoks täiesti tundmatu siis sooviks teada, milliste tehniliste näitajatega kompressor sobiks koduseks kasutamiseks ning ka milline oelkas parima hinnaga.
Kindlasti peaks saama värvida.
Vasta
#2

Pikk teema, lahatud igast kompressoreid ja töövõtteid.

http://forum.automoto.ee:8080/showthread.php?tid=18584&highlight=kompressor



Vasta
#3

Ma sooviks ikka osta uut kompressorit ning mitte ise ehitada. Selles teemas ma andmeid uute masinatekohta küll ei leidnud või olen pime.
Vasta
#4

Mina kasutan kodugaraazis seda kompaktset Metabo kompressorit. Minu teadmised ja nõudmised kompressorile on tagasihoidlikud, kuid antud aparaat on minu kasutamise puhul kodugaraažis küll ja veel. Värvida pole küll veel proovinud, kuid rõhuregulaator ja vee-eraldaja on külge ehitatud ning küllap saaks ka sellega hakkama.

Vasta
#5

minul on eelpool viidatud metoboga suht sarnaste näitajatega luna race kompressor ja riistad võetud tööriistamarketi kollased yamad, et häda pärastki mahuks kompressori võimetesse ja peab mainima, et ega ikka korralikult tööd ei tee. kompressor vali selline, mis soovitavalt päriselus kaks korda rohkem õhku annab kui kasutatav tööriist. nimelt ei meeldi kompressoritele pidev töötamine, nad tahavad ikke hingetõmbe pause ka.
kuna värvipüstoleid on ka erinevaid, mõni saab paarisaja liitriga minutis hakkama, mõni teine tahab pool kantmeetrit siis võta ikka võimalikult suure paagi ja tootlikkusega aparaat. nagunii soetad igasugu muid riistu ka juurde kui juba õhk garaashis olemas ja kõik korralikumad tahavad ikka õhku tublisti. kui mina peaks uuesti kompressorit ostma ja kuskilt 90 prossase alega kruvi ei saa, siis kolbide hulgast võtaks nii paarisaja liitrise paagiga ja väga minimaalselt viiesaja liitrise minutitootlusega asja.
üks moment tahab veel tähelepanu, nimelt pead jälgima, et su kasutatav elektrivõimsus piisav oleks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne