Kas keegi teab omanikku?
#1

Et siis selline küsimus - kas kellegile tuleb tuttav beežikas Moskvitš 410, numbrimärgiga 80 ZER? Sooviks selle omanikuga juttu puhuda, aga vist ARK-i sama murega pole mõtet minna...
Vasta
#2

Nuh,nii pisike vihje.Otsi mõni tuttav politseimees autoga ülesse ja ta toksib numbri oma parde kompuutrisse sisse ja kogu inf jookseb ette!!Kui kellelegi kallale tahad minna siis tuleb see sama politsei tädi-onu sulle turja!Cool
Vasta
#3

Unustada ei tasu ka tõsiasja, et igast sellisest päringust jääb jälg. Halvemal juhul tähendab see jälje tekitajale töökoha kaotust.

A


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

1 variant oleks selline et tonksad natuke tema autot tagurdamisel nii et viga ei tee (kuhugi tugevasse kohta ...stangesse ) ja helistad liiklusesse ja teatad et vaja omanikuga kohtuda et pärast pahandusi ei tuleks, siis saad vb. numbri ja helistad... Big Grin nii lihtne see ongi ja seadusega kooskõlas. ( või lihtsalt valetad et tonksasid)

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#5

Jah see juba kehvem variant....Kuid mine lihtsalt ark ja räägi oma stoori ausalt ära ja vaata ehk nemad saavad kuidagi aidata.Ma usun,et nad siiski pole ju kollid...see ju normaalsem variant,kui valetama ja vassima hakata.Edu sulle!
Vasta
#6

Oh teid häiritud mõttelaadiga inimesi Smile Smile Smile! Ei taha ma inimesele paha! Ei hakka ma kedagi toksama ega "tuttavat pollarit" (minu tutvusringkond sisaldab puhta südametunnistusega inimesi) ära kasutama. Nägin lihtsalt seesinast autot Raplamaal (elukoha lähedal) vuramas ning tahtsin taadiga juttu - autost - minna tegema. Tundus, et mees kuskilt Järvakandi-lähistelt pärit; mõtlesin siis, et ehk keegi teab - auto ju suht`rariteet!
Vasta
#7

Aga tuleb ju tunnistada,et su selle teema ülesse panek tekitas mitmeti mõtlemist!Eks kui ise selle läbi loed,siis saad ju aru,kuhu suunas meie mõtted liiluma hakkasid!RolleyesRolleyesRolleyesRolleyes
(16-01-2011, 17:43 PM)mosumees Kirjutas:  Oh teid häiritud mõttelaadiga inimesi Smile Smile Smile! Ei taha ma inimesele paha! Ei hakka ma kedagi toksama ega "tuttavat pollarit" (minu tutvusringkond sisaldab puhta südametunnistusega inimesi) ära kasutama. Nägin lihtsalt seesinast autot Raplamaal (elukoha lähedal) vuramas ning tahtsin taadiga juttu - autost - minna tegema. Tundus, et mees kuskilt Järvakandi-lähistelt pärit; mõtlesin siis, et ehk keegi teab - auto ju suht`rariteet!

Vasta
#8

Sõida Järvakandi pool ringi ja võimalik et kohtad teda piima müümas teeäärsete majade juures.Otsida võid kandist Lokuta,Eidapere,Kõnnu.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne