Eesti teedel kimab 85 aastat vana poolemiljoniline Ford
#1

http://www.reporter.ee/2008/11/15/eesti-...vana-ford/

See on alles püss. Wink
Vasta
#2

www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=343846
Järelikult see on kahur ja maksab üle poole miljoni.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#3

huvitav,kuidas on sellele aparaadile talverehvide saadavus ja millised talvsõiduomadused?(hüpoteetiline küsimus, vaevalt omanik raatsib teda praegu teedele kupatada kuigi talverallil oleks ta tõeline pärlSmile
Vasta
#4

ahoi...

enne kui keegi väga suurde elevusse satub, siis tegu on 2008.aasta uudisega, mille otsa meie noor Jawasõber kuidagi komistas. Rämpsukanali uudisele sobivalt ei saa seal rääkida midagi kontekstist ega faktidest. Pool miljonit on vanaautomaailmas kommiraha. Meil on vabariigis kalleimaid mootorrattaidki.

Aga Laitse pargi omanikud on nähtavasti valmis kõigile huvitatute küsimistele vastama.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#5

(25-01-2011, 11:25 AM)hullmaks Kirjutas:  huvitav,kuidas on sellele aparaadile talverehvide saadavus ja millised talvsõiduomadused?(hüpoteetiline küsimus, vaevalt omanik raatsib teda praegu teedele kupatada kuigi talverallil oleks ta tõeline pärlSmile

Pean kurvastusega mainima,et ega talvel selle autoga midagi eriti teha pole,sest kummid on all teise maailmasõja aegsed(taga) ja eriti liikumisvõimeline pole. Kui just taga otsa peale visata mingid kotid raskuseks. Sai siin eelmine talve proovitud. Jääpeal võtab ikka rattad ringi.
Talverehvidega selline lugu,et pole ette nähtud....Talverallile minek ikka pisut ulme valdkond,kuna külmaga käimasaamine raskendatud ja üldse mis mõnu sellise külmkapiga ringiliikumine 30 km. tunnis on. Parem lugeda talveralli kohta siit foorumist....

Jurka! Kust Sa sellised hinnad võtad? Ülehinnatud.....
Vasta
#6

(25-01-2011, 13:42 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  .

Jurka! Kust Sa sellised hinnad võtad? Ülehinnatud.....

Ah, eks need alles vanad krooni - hinnad ! Toungue

Vasta
#7

Hind hinnaks aga tuleb arvestada et see masin tehtigi müügiks ja müügiks nendele kes ise ei ole asjatundjad.olime mõni aasta tagasi Tallinnas MOS-filmi võtetel ja kui Toomas nagi sinna kapoti alla siis luges oma kümmekond asja mis ei sobinud sellele mudelile
On vaga suur vahe kas tehake müügiks või nagu mõnimees teeb nagu elutööd kus iga osa peab olema just selle mudelile kuuluv mitte uuema või vanema oma.Niisugune elutöömasina hinda ei oska keegi öelda isegi selle taastaja seemasin on siis hindamatu tema omanikule.Raha eest võime osta küll kõike aga mitte masinat mida on taastatud aasta kümmneid kuhu on pandud niipaju aastaid oma elust.
Sellepärast olen alati rõhutanud et nende meeste masinad mis on ise taastatud on kümmneid kordi väärtulikumad kui need mis on ostetud kuskilt kellegi X-i taastatud ja tihti ka ainult väliselt originaal.
Ma ei mõista neid ostjaid hukka, kui mul ei ole aega,oskusi jne.aga mul on huvi ka see on väga hea kui tuuakse mujalt meie riiki masinaid,aastaid ainult viidi Eestist masinaid välja nii Läti,Soome ,Saksmaale jne.
Ostame,taastame jahoiame oma vanatehnikat ning sõidame nendega siis teeme testele ka rõõmu ja huvi.
Vasta
#8

(25-01-2011, 13:42 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Kust Sa sellised hinnad võtad? Ülehinnatud.....

Mina leian, et kultuurilist, ajaloolist või muud emotsionaalset väärtust omavate esemete juures ei ole raha peamine väärtus ja mõõdupuu. Peamine on minu arvates see, et neil on kellegi jaoks suur tähtsus ning keegi on sageli pannud nende alla oma hinge, vaeva ja tihtipeale ka palju aega.

Jah, ma tean, et on olemas ka inimesi, kes mõõdavad kõike rahas. Mina õnneks nende hulka ei kuulu ja hindan väga inimesi, kes ka samamoodi mõtlevad.


Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#9

tegelikult päris normaalne reportaaz ju? auto on ka igati tore.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#10

Lugu selline,et pidevalt mainitakse.et nt. auto maksab pool milli. Või mõni teine suur summa. Ausalt öeldes on ju asi nii,et mis sest hinnast ka kasu on? Vaadatakse,et näe,sellel selline kallis auto. Omanikul pole ju tegelikult mingit kasu,et tema istumise all selline kallis masin on. Mul ei ole ju ka kasu,et mu auto nii kallis on. See pool milli on mul peos alles siis,kui mul autot enam pole........Seega võib mu auto hind olla ükstaskõik milline.....
Tegelikult ei saa kõike rahasse panna. Mina ei suutnud panna isegi kirja neid kulutusi,mis auto taastamiseks kulus. Selleks polnud ei aega ega tahtmist.
Ütleme nii,et tore et meil selliseid "kalleid" masinaid on. Siis jagub neid ka rohkem rahvale näitamiseks....Ja tore on,et Sõbrad ka asja hinnata oskavad!
Vasta
#11

(26-01-2011, 10:21 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Lugu selline,et pidevalt mainitakse.et nt. auto maksab pool milli. Või mõni teine suur summa. Ausalt öeldes on ju asi nii,et mis sest hinnast ka kasu on? Vaadatakse,et näe,sellel selline kallis auto. Omanikul pole ju tegelikult mingit kasu,et tema istumise all selline kallis masin on. Mul ei ole ju ka kasu,et mu auto nii kallis on. See pool milli on mul peos alles siis,kui mul autot enam pole........Seega võib mu auto hind olla ükstaskõik milline.....
Tegelikult ei saa kõike rahasse panna. Mina ei suutnud panna isegi kirja neid kulutusi,mis auto taastamiseks kulus. Selleks polnud ei aega ega tahtmist.
Ütleme nii,et tore et meil selliseid "kalleid" masinaid on. Siis jagub neid ka rohkem rahvale näitamiseks....Ja tore on,et Sõbrad ka asja hinnata oskavad!

Igati meeldiv suhtumine!ma isiklikult tänan Sind selle eest!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne