kasutaja aktiveerimine
#1

kaua tuleb emailile see aktiveerimisevärk? Ootan juba kolmandat päeva ja olen mitu korda lasknud uuesti saata seda, aga pole tolku olnud!
Vasta
#2

Üheks põhjuseks võib olla näiteks rassistlik e-posti aadress. Teine teie kasutuses olev aadress (nimeline@hot.ee) on nähtavasti parem valik...

A.
adminn

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

ma ei saa uut emaili ka enam panna?
Vasta
#4

Tere,

Mul sama jama, et @mail.ee aadressile ei tule siiani aktiveerimiskoodi. Teistese teemadesse ei lasta kirjutama, imestan, et praegu ja siin seda kirja toksida saan. Aidake mind palun foorumisse.

Tänades,

IP
Vasta
#5

Sama mure. St gmaili aadressile saadetav aktiveerimine ei jõua kohale. Samas nt tööaadressi peab jälle ebasobivaks (invalid) ...
Vasta
#6

Kasutajad aktiveeritud.

Asp
adminn

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#7

Tänud, tundub, et mul kõik OK!

Terv IP
Vasta
#8

Tere! Ka probleemi ees, et kinnituskirja ei saabu @gmail.com aadressile.

Ettetänades, H
Vasta
#9

Tervist, sama probleem nagu eelnevatel postitajatel, GMaili kirja ei tule, olen kahel korral uuesti lastnud saata kirja. Administraatorid/moderaatorid, ehk saaksite aktiveerida?
Ettetänades, kasutaja Corpy!
Vasta
#10

Asp näikse tegutsevat ja kaks liiget juures Wink

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#11

Töötu värk..aega palju, nina arvutis..

Toungue

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#12

Sooviksin samuti meilile saada aktiveerimiskirja.

Edu ja jaksu!
Vasta
#13

Sooviks samuti aktiveerimist. @hotmail.com-ile ei tule kirja.
Vasta
#14

(24-02-2011, 16:55 PM)Status Kirjutas:  Sooviks samuti aktiveerimist. @hotmail.com-ile ei tule kirja.
Ainult kannatust! Olen ka hot-i kasutaja ja ootasin nn.aktiveerimiskirja
mida ei tulnudki.Aga ükskord märkasin,et olen aktiveeritudBig Grin
Nii et ainult kannatust!!!
Vasta
#15

Siis läks hästi Teil. Ise ootan umbes nädal juba seda kirja.

Tänan seda, kes ära aktiveeris !! Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne