Kellel oleks anda voi sümboolse tasu eest mosse anda
#1

putitada tahanBig Grin
Vasta
#2

Mis on sümboolne tasu? 20 senti, sada krooni, üks kiloeek?

Asp
Vasta
#3

nii umbes kuni 500,auto olukord pole yldse tähtis:yes
Vasta
#4

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: wanksta
nii umbes kuni 500,auto olukord pole yldse tähtis:yes

Kas dokumendid on olulised? Smile
Vasta
#5

500.- eest võin enda oma anda.
Peaks olema 75 aasta 408, mis näeb välja nagu 412 (tagatuled, kandilised esituled jm). Mootor on ka 412.
Dokumente pole.
Kardaan ja käigukast on küljest ära, aga olemas.
Sidurit ei ole. Midagi justkui veel ei olnud, aga ei tule meelde praegu.
Plekid on kõvad.
Asub Muugal.

Annaks ära, kuna hetkeseisuga puudub huvi. Kui huvi tagasi tuleb, leian vast uue Smile.

edit: dokudega on tegelt nii, et olla kaks-kolm aastat tagasi ära võetud Saue politseisse hoiule. Praeguseks on trahvid makstud ja idee järgi peaks nad sealt tagasi saama. Kui huvi, saab uurida.
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: wanksta
putitada tahanBig Grin
Ma siin mainisin teemas autod aia äärest et justkui \"Tarkon\" pakub tasuta

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#7

dokumendid pole olulised,aga transporti mul pole:lol:???
Vasta
#8

Ma sain omale \'78 aasta 2140 tasuta (OK, olin heas tujus ja viskasin vanale vabatahtlikult sajaka...). Oli 7 aastat seisnud, läbisõit kõigest 80 000km, seisma jäi esisilla rikke pärast. Lihtsalt naaberkülas tahtis üks vana kuuri ruumi juurde saada. Dok. olemas ja puha, vajab ainult veidike kõpitsemist (hunnik varuosi anti pealekauba kaasa). See jutt sai vist nüüd küll natuke OT, aga mida ma tahan öelda, on see, et lihtsalt sõida maal natuke ringi ja ma ei imestaks sugugi, kui keegi sulle mõne rondi äravedamise eest vaat et veel pealegi maksab.:lol

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#9

Mix mulle tundub et, \"wanksta\" on umbes selline mees nagu minu osad sõbrad?:keersilm
Vasta
#10

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: siim777
Mix mulle tundub et, \"wanksta\" on umbes selline mees nagu minu osad sõbrad?:keersilm
mis mõttes nagu sinu sõbrad?:wow
Vasta
#11

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: wanksta
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: siim777
Mix mulle tundub et, \"wanksta\" on umbes selline mees nagu minu osad sõbrad?:keersilm
mis mõttes nagu sinu sõbrad?:wow

nad tahtsid kah symboolse tasu eest mosset ja saidki ja järgmine päev seda ei olnud enam!!Sad
Vasta
#12


nad tahtsid kah symboolse tasu eest mosset ja saidki ja järgmine päev seda ei olnud enam!!Sad [/quote]
mis siis sellega juhtus?
Vasta
#13

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: wanksta

nad tahtsid kah symboolse tasu eest mosset ja saidki ja järgmine päev seda ei olnud enam!!Sad
mis siis sellega juhtus? [/quote]

Sõitsid natuke ja siis mootor koos ja jätsid kuskile ma ei tea kah kuhu seisma ja see pexti lihtsalt segi!!Sad
Vasta
#14

minu meelest v2ga loll ja häbiv22rne tegu!! (auto ise oli 408või 412 igatahes selle vana taga osaga!!)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne