Kroomimine

Tere! Tekkis selline küsimus,et kui on kõvasti rooste poolt kahjustatud pind.
Suuremad augud täidetakse tina või hõbejoodisega enne kroomimist,ettevalmistus tööde aeg.Miks ei või tina kasutada väiksemate kahjustuste likvideerimiseks,sellist tehnoloogiat proovides nagu antud lingil.
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...e=threaded
Vasta

Kas keegi oskab öelda,mis praegu kroomimise hinnad on.
Ma mõtlen eeltööd ja kroomimist.
Vasta

Oskab keegi täpselt kirjeldada kuskohas seal Volta territooriumil see galvaanika osakond asub?
Vasta

(30-06-2010, 09:24 AM)Hornet Kirjutas:  Oskab keegi täpselt kirjeldada kuskohas seal Volta territooriumil see galvaanika osakond asub?

Auto jäta kastikesega märgitud kohta, edasi jalgsi. Hoone uksest sisse noolega näidatud kohas ja otse mööda koridori edasi, kuni paremale jääb väike valge uks, seal on tööde vastuvõtt. Kui kedagi pole, peab ootama või veel seiklema ja otsima galvaanikatöökoja üles Smile

[Pilt: 15547185a79238_o.jpg]

Do'nt panic
Vasta

Selline küsimus tekkis, et kas kroomimisse minevaid detaile enne tsingist ka läbi on võimalik lasta. Tsinki pole nagu kroomimisega seotud teemades kusagil mainitud. Erinevalt näiteks tinast, vasest, niklist. Kas kusagil on mingi konks? Samas on poes müügil tervenisti tsingist valmistatud ja üle kroomitud ukselingid. Korrosioonikindluse osas peaks ju tsink asjale päris palju juurde andma?
Vasta

Puhtalt huvipärast küsin.
Nimelt kas kodus poleks võimalik kroomida? On see ohtlik? Mitte et ise seda tegema tahaks hakata, aga huvipärast küsin.
Vasta

(29-08-2010, 23:05 PM)Necro Kirjutas:  Puhtalt huvipärast küsin.
Nimelt kas kodus poleks võimalik kroomida? On see ohtlik? Mitte et ise seda tegema tahaks hakata, aga huvipärast küsin.
Kui kõik seadmes ja oskused on olemas, siis võid isegi liinibussis kroomida, pole probleemi. Kemikaalid on mürgised, lihvimisel võid näpud kuhugile vahele jätta. Kui teed halva kvaliteediga teenust, siis võid tappa saada. Ohte on palju!!!
Vasta

Peris hää link pisutki tehnoloogiatega tutvumiseks:
http://timo.santerihapponen.net/
Vasta

Selline huvitav video leitud,aerosoolvärv Chrome killer.
http://www.youtube.com/watch?v=jRQIYbX08gM
Samuti koduleht,sealt leiab ka videotutvustuse.
http://images.google.com/imgres?imgurl=h...h:1&itbs=1
Vasta

Nagu videost näha, peab aluspind olema peegel, enne kui sinna see aerosool peale lastakse. Matil pinnal toimib see lihtsalt alumiiniumvärvi analoogina.

Kokkuvõttes ei midagi radikaalselt uut.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

(06-09-2010, 18:05 PM)Aspelund Kirjutas:  
(06-09-2010, 18:00 PM)rattarumm Kirjutas:  Selline huvitav video leitud,aerosoolvärv Chrome killer.
Matil pinnal toimib see lihtsalt alumiiniumvärvi analoogina.

... ja peegelsiledal pinnal jääb ta läikiva kroomina mõjuma vaid kuni esimese tõsise nühkimiseni. Ehk siis - kui kasutad seda ollust, siis vaid lakke/seinale riputatava eksponaadi juures, millelt ei või isegi tolmu pühkida, igapäevakasutamisest rääkimata.

Julgen nii oletada, sest olen oma 15-aasta pikkuse restaureerimispraktika vältel ostnud 3-4 erinevat aerosool-kroomi. Esimese uudishimust, järgnevad omaenda lollusest (loe - müügimeeste mesikeelse töö tulemina, mis püüdis mind veenda, et see on lõpuks see "õige" kroom, mis nii ei käitu, nagu ülejäänud). Seepärast ka väga ei usu tulemusse.

Võib-olla ma eksin, aga ma kardan, et siiski mitte.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta

Küllap teil on õigus.Veel üks kroom värv,mõeldud küll graffiti jaoks aga tundub läige päris hea.
http://www.youtube.com/watch?v=0Rjsv6l3d...re=related
Vasta

(06-09-2010, 20:14 PM)rattarumm Kirjutas:  Veel üks kroom värv,mõeldud küll graffiti jaoks aga tundub läige päris hea.

Ma loodan, et ma eksin, kuid mul on taas karvane tunne, et asi kipub taas olema alljärgnevast ooperist:

(06-09-2010, 18:52 PM)valdo Kirjutas:  ...peegelsiledal pinnal jääb ta läikiva kroomina mõjuma vaid kuni esimese tõsise nühkimiseni.

Ise ei taha neljandat korda müügimeeste ohvriks langeda, aga kui kellelgi veidi vaba raha on, siis olen huvitet tulemuse nägemisest küll Smile Ma mõtlen peale vässutamist-nühkimist ikka.

Sest ega täielikult pole välistet ka see, et mingi moodsa imetehnikaga suudetaksegi galvaanilist kroomi siiski lihtsa vahendiga emuleerida. Näiteks mingi suspensiooni sisse viia, mille saab pihustiga peale kanda ja mis hiljem, detaili pinnal, nakkub sellesama "keemia" mõjul alusmetalliga nagu tavaline galvaaniline kroomgi.

Kui selline vahend turule ilmub ja eelnimetet "tuleproovi" läbi teeb, siis võib selle tootja ka minu rahakotiga arvestada. Aga enne seda tuletagem meelde materialistide vana loosungit, et tõe kriteerium on praktika! Ainult et mina olen juba piisavalt vana ja piisavalt hallikirju habemega, et (taas kord) katsejäneseks olla!

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta

Facebook-i kasutajatele infomaterjali: http://www.facebook.com/groups/447420955303354/
Vasta

Ma arvan et kroomiga võrdset värvi polegi võimalik leiutada, kuna kroom on kordades värvist tugevam. Võtke kas või noa ning üritage kuskil vana kroomi maha kraabida. Seejärel tehke seda värviga. Siis alles näete erinevus.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta

Protsessid värvimisel ja kroomimisel on täiesti erinevad. Kroomimisel/nikeldamisel kaetakse metall teise metalli (kroomi) kihiga elektrolüütilisel meetodil. Kroom on ise kõva metall ja ühinemine toimub molekulaarsel tasandil.
Värvimine on keemiline protsess, pigment kantakse toote pinnale sideaine abil. Isegi kui pigmendiks saaks kasutada metallilist kroomi,m määrab tugevuse ikkagi sideaine. Kroomvärvid on ja jäävad olema tõelise kroomi asendajad ja mina küll ei usu, et selline tehnoloogia oleks tõsisel restaureerimisel reaalselt kasutatav.
Vasta

(05-10-2012, 10:44 AM)ennww Kirjutas:  Protsessid värvimisel ja kroomimisel on täiesti erinevad.

Just. Teatud määral (väga teatud määral), võib kroomi asendada kasutades roostevaba poleeritud metalli. Aga roostevaba metall on ka erinev ning erinevust on siiski näha.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta

Mõned näited minu poolt viimati tehtud töödest. Tegemist on alumiiniumist ja silumiinist detailide kroomimisega.
               
Vasta

(26-01-2015, 16:02 PM)Martin460 Kirjutas:  Mõned näited minu poolt viimati tehtud töödest. Tegemist on alumiiniumist ja silumiinist detailide kroomimisega.
Vasta

Ei käi just otseselt teema alla,aga täna tekkis vöimalus lähiajal lasta  detaile möistliku hinna eest kroomida.
Eelistatud oleks Tartu rahvas,kuna  asjad oleks vaja saata korraga kroomimisse.
Minimaalne kogus oleks u. 1 m2.
Minul oleks sellest kogusest saata vaid murdosa.
Samuti oleks vaja  asjadest eelnevalt pildid saata.
Veel  on  tingimus,et  detailid oleks eelnevalt töödeldud (loe-poleeritud).

Info  tel. 53675104

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne