Osale DKW kevadnäitusel !
#1

Üleskutse Eestimaa parimatele poegadele - toeta oma jõu, nõu ja tehnikaga plaanitavat DKW - teemalist näitust Türil, mai kuu teisel poolel!

Nagu mõnel eelneval kevadelgi, nii ka seekord on Türi Vanaratta seltsingul kavas teha väike vanatehnika näitus, seekord DKW - teemaline. Seoses sellega on palve meestele, kes omavad mingit selle teemaga seonduvat materjali ning on nõus deponeerima seda mai teiseks pooleks Türil toimuvale näitusele - võtke ühendust!
Paljud tublid mehed on juba lubanud oma toetust ning materjali puudumise tõttu näitus ilmselt ära ei jää. Oleme nõus arvestama ka salakaebusi naabrite kohta kellel midagi huvitavat dekaveendust peidus on, aga ei kuritarvita saadud infot!
Ja kui tõesti ka mõnel naisterahval midagi teemasse minevat pakkuda on, põhimõtteliselt ei välista ka nendega koostööd - unistada ju võib aga jäägem siiski realistideks. Rolleyes
Ja kordan veelkord, neljandat aastat - tegu ei ole restaureerimiskonkursi vaid vana asja näitusega.

Foorumlastele kontakt näit. privaatsõnumiga, võib ka teemasse kirjutada, kõigile ka
53226461 või priitkasikov@gmail.com

tervitades, Priit kasikov
(ja ei üllatu, kui keegi midagi ei paku, see on normaalne - aga arvestage, me jõuame teieni nagu nii!).
Ja näitusele võite ikka tulla! Jälgige reklaami!
Vasta
#2

Tuleks ja tooks mõne DKW aga ma ei tea aastaarvu ja tööd ei viitsi ka teha et järele uurida ja need professori raamatud ei räägi nii varasest ajast mitte tuhkagi,kuidas ma utlen siis et vist kuskil 1922 ja lisan vee et vist ja vist.Kuna Türi on Viljandi eeslinn kui Paide poolt tulla siis piinlik tuvastamata aastaarvuga masinat sinna tuua.
Masin on siis DKW ZL vab.nr.8898 ja mootori nr37756 netis olen vilets käsi ja kirjandust selle kohta mul ei ole.
Ksf.kass küsib kindlasti et kus tean et DKW aga mootoril ja paagil kiri DKW ,sellepärast tean.
Vasta
#3

Tänud kutsumise eest! Tulen hea meelega osalema(loe:kaema) ....Rohkem mul majas DKW asju pole,kui üks mootori otsakaan. Seegi hirmsasti aja poolt puretud ja ei ole üldsegi mitte tsikli küljest....Sad Olen seda isegi poolmuidu kõigile pakkunud,kuid kõik on selle ära põlanud....Kas vaene sugulane võetasse katuse alla......

Kuna siin juba ennemalt mainiti,et Türi on Viljandi eeslinn,siis mis siit jala visata...Big Grin
Vasta
#4

Üldtuntud asi on inglise huumor, ka must huumor on tuntud, aga mulgi huumor - see on veel eraldi kategooria! Smile
Aga türi mehed nalja ei tee ja teiste naljast ka aru ei saa, või siis ainult juhul, kui see teiste arvel tehtud on.
Ksf! Armex aga on üks ütlemata tubli mees ja omaala fanaatik, st vanatehnika, eriti tsiklite teema. Ja on ta ka üle keskmise usin nendega tegelema ja putitama (sest keskmine on üsna olematu). Ning türi meeste juhtimise all on ta saavutanud ka häid tulemusi oma tehnika eksponeerimisel. Ehk teisisõnu - on olnud meie kindel partner ja liitlane ning ka plaanitaval näitusel on tema tehnikal kandev roll. Cool
Toomas T. Talupojale lohutuseks - oled noor mees, palju veel ees, küll leiad sellele kaanelegi koha. (no kui teised pole tahtnud, siis meie ka ei taha. (Või kui veel midagi lisaks kaasa annad!)) Toungue
Lõpetuseks elava klassiku sõnadega - mulgid, katsuge olla! Smile
Vasta
#5

(09-02-2011, 08:53 AM)Armex Kirjutas:  Tuleks ja tooks mõne DKW aga ma ei tea aastaarvu ja tööd ei viitsi ka teha et järele uurida ja need professori raamatud ei räägi nii varasest ajast mitte tuhkagi,kuidas ma utlen siis et vist kuskil 1922 ja lisan vee et vist ja vist.

Mudelit ZL (Zschopauer Leichtmotorrad) toodeti aastatel 1923-24, kokku ca 2000 tk (kaubamärkide DKW, DGW ja DRW all kokku). Ehk siis aastaarv jääb kindlasti nende kahe aastanumbri sisse, ei varem ega hiljem. Nii ongi sobilik masina infosildile kirjutada - 1923/24, täpsemalt polegi oluline.
Vasta
#6

Värskendame teemat! Aeg tiksub, ring tõmbub koomale! Sihikul on 19 tsiklit, väga ilusatest kuni "romudeni"! (NB! tegemist ei ole puhtalt "romuüritusega" Toungue ). Ja üks asi, mis kunagi ammu oli auto ja veel nipet - näpet!
Ehk siis nii, et mitmed tublid mehed on seda ettevõtmist toetanud oma jõu, nõu ja tehnikaga! Cool
Aga nimekiri pole veel lukus, asjad pole enamasti veel kohal ja kui keegi veel oleks nõus millegagi üritust vääristama, siis au ja kiitus talle!

Näituse avamine peaks toimuma 15 mai kell 15, lahtioleku aegadeks on plaanitud äripäevil 16.00 - 20.00, laup., pühapäev 10.00 - 20.00.
Eks seda veel täpsustame siin ja mujalgi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne