rehvid rootsi rattale
#1

kas keegi oskaks öelda mis mõõtudega rehvid lähevad alla vanale rootsi sõjaväe rattale ,all on rehv trelleborg t-nabb 26x2x1 1/2 poest öeldi et mingeid teisi numbreid on vaja.
Vasta
#2

Vilets pood tundub olevat või siis eluvõõrad müüjad. Need rootsi armeerattad on meil ju väga populaarne kaup, hulga levinum kui Rootsis. Nagu kunagi ksf! Sass rääkis loo ühest maarahva seast sirgunud neiust, kes rootsis lapsehoidjaametit pidas. Tehti talle ülesandeks minna rootsis poodi sellisele rattale rehve soetama. Läks neiu uhkesse kaulusse ja seletas, et vaat selliseid kumme oleks hädasti vaja vanaaegsele rattale. Müüja kuulas viisakalt ära ja pakkus, et anname sulle tüdruk terve vähepruugitud ratta ja päris muidu, see vana risu aga visake minema ja ärge meid rohkem tülitage, vaesed välismaalased. (tegelikult võis asi ka teistmoodi olle, aga ilus jutt ju...)

Üldiselt, mina ei tea ka neid "teisi numbreid" ehk millimeetreid tollide asemele, kuigi olen selliseid rehve poest ostnud, siin käib tarku mehi kes kindlasti teavad neid numbreid. Aga kui ise tahad selgeks teha, siis asjalik teemakohane leht
http://sheldonbrown.com/tire-sizing.html

Vasta
#3

(11-02-2011, 20:00 PM)kass Kirjutas:  Nagu kunagi ksf! Sass rääkis loo ..... Müüja kuulas viisakalt ära ja pakkus, et anname sulle tüdruk terve vähepruugitud ratta ja päris muidu, see vana risu aga visake minema ja ärge meid rohkem tülitage, vaesed välismaalased. (tegelikult võis asi ka teistmoodi olle, aga ilus jutt ju...)

Jah, nii see oli, ksf! Kass. Kartulimahl ja muud joovastavad vedelikud ei ole Su mälule halba teinud. Homme pealelõunat ehk saan aega vaadata, mis numbrid Schwalbe (?) rehvide peal on.

Vasta
#4

Schwalbe 54-584 (26 x 1 1/2 x 2) HS315
sellised kirjad siis. Originaalid on natuke "jämedamad" , kuid mind see ei häiri
Vasta
#5

no eks ma proovin nende numbritega, tänud igatahes
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne