10. Talveralli järelkaja
#81

5+ video! vist ka ikka fotokaga filmitud?

raske lapsepõlv, rauast mänguasjad...
www.keelutsoon.ee
Vasta
#82

(03-03-2011, 20:06 PM)PlyVal64 Kirjutas:  Sergei Zjuganov on Talle omasel moel leidnud stardist üles vahvad detailid, need üles filminud ja sellest koos superstiilse muusikaga video kokku pannud: NAUTIGE!
5++ Filmijale
Vasta
#83

Lõug jäi ripakile vaadates... SUPER video.
Minu poolt kestvad ovatsioonid!
Vasta
#84

(03-03-2011, 12:45 PM)PlyVal64 Kirjutas:  DNC - ei klassifitseerunud Talveralli kontekstis, kuigi BX on põnev auto ja suur Linc "Malviinadega" polnud ka paha aga...

mhh, Veski, vanaks hakkad jääma, silmnägemine sassis? Big Grin Vabad Inglid, mitte Malviinad Rolleyes

kahjuks polnud 4 tundi ennem starti mul enam muud masinat võtta kui oma igapäevaauto, kuigi hing niiväga ihkas lõbusat sõiduriista.
suured tänud veelkord, et lasid meil kaasa teha kogu seda kaunidust. eks niikaua kui me rajal olime, oli meite orientatsioon pigem teepeal seisvate ekipaažide aitamine. kes vähegi abi vastu võtsid, need said Smile ikkagi Inglid Toungue

minu jaoks lõppes talveralli täna õhtul ära, Chevy lohistamisega garaasi. punkt, lõpp, läbi. seekord läks nii.

head,
Lind

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta
#85

(03-03-2011, 22:57 PM)Kuban Kirjutas:  minu jaoks lõppes talveralli täna õhtul ära, Chevy lohistamisega garaasi. punkt, lõpp, läbi. seekord läks nii.

Nohh, isegi kiiresti lõppes. Siinkohal meenusid ksf! Suppi eelmise aasta seiklused Alfaga. Aprillis vist sai talveralli läbiBig Grin

Vasta
#86

(03-03-2011, 23:20 PM)zazik Kirjutas:  
(03-03-2011, 22:57 PM)Kuban Kirjutas:  minu jaoks lõppes talveralli täna õhtul ära, Chevy lohistamisega garaasi. punkt, lõpp, läbi. seekord läks nii.

Nohh, isegi kiiresti lõppes. Siinkohal meenusid ksf! Suppi eelmise aasta seiklused Alfaga. Aprillis vist sai talveralli läbiBig Grin

ojaa, oli minulgi au olla selle peaaegu lõpetamise juures, transades asju ja poisse Pärnusse ja tagasi. kus aga selgus, et veel ei olnudki lõpp. päris lõpp saabus mõne päeva pärast Big Grin mul on veel kõvasti arenguruumi Wink

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta
#87

Väga lahe video jah:-)

Ootan ka kannatamatult ülejäänud ristsõnavastused, tahaks väga teada, mida veel mööda panime peale "puustsiili". Otsisin juba meie vastuste koopia võrdlemiseks välja:-) Aga seda ikka juhtub, et nihkesse lähevad kastid, mõistetav eksimus - vahel loed ju mingit asja neli korda üle ja ikka jääb viga sisse.

Ja kohtunikud võiksid siis teinekord mitte vusserdadaCool Küsisime pärast esimest kiiruskatset, et kuidas meil läks ja kohtunik ütles, et naistest kõige kiiremad. Meil oli hea meel. Tabelist selgus aga, et teised olime hoopisSmile Mitte et sellest midagi oleneks, aga lihtsalt oli imelik lugeda.

Muidu aga jääme ootama uusi ja uusi orineteerumisi ja tänud neile, kes jaksavad neid endiselt ette võtta!
Vasta
#88

Mina ka tänan ja kui kusagil näen puust puravikuga siili, siis "püüan ikka mõelda nagu meie".

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#89

(04-03-2011, 11:05 AM)ProZ. Kirjutas:  Ja kohtunikud võiksid siis teinekord mitte vusserdadaCool Küsisime pärast esimest kiiruskatset, et kuidas meil läks ja kohtunik ütles, et naistest kõige kiiremad.
Vaata, aega võtavad MITU kohtunikku ja ausõna, kell 8:30 laupäeva hommikul ei suuda, ei viitsi ja ei taha saja auto ja erineva tegelaskuju kümnendikega katseaegasid meeles pidada. Eriti mis puudutab turismiklassi, siis lõbusa vahepeala ehk lisakatse liigne põhimõtestamine lõppeb lõpuks sellega, et neid ei tule üldse. Kui ma hakkan nüüd pilte vaatama... ja seda kõigis klassides, siis lõppeb see sellega, et hakkan veel auhindasid TAGASI küsima. Tegelikult ei hakka, sest kogu Talveralli on FUN.

Julgeks siiski MEELDE TULETADA Juhendit ja seda, et ma ei kirjuta seda lihtsalt naljapärast (kuigi tundub, et kirjutan...) :
LK’l võivad vahendis viibida AINULT kuni KAKS KIIVRIGA võiduajajat!!! Kõik teised meeskonna liikmed ergutavad ohutust kaugusest. LK on mõõduvõtuks, et kellel siis ikkagi on “kõige pikem ja jämedam”. Mingisugune paremusjärjestus ometigi tekib ja hea tunde parematele kindlasti tekitab.

Ärge sundige mind vihastama, ma võin olla vägagi konkreetne. On nii nagu on ja kogu lugu. Ja ülejäänud tulemused saabuvad siis, kui ma lõpuks need ka läbi närin ning saja erineva paberi pealt üle kontrollin. Umbes 30 000 ruudukese ükshaaval üle kontrollimine, valest vastusest õigete tähtede kokku lugemine, nendega opereerimine koos -10 läbimata KPga etc ei ole just see töö, mida saab kiiresti teha. Ja see ei ole FUN!!!

Korraldajad sellise protestiga ei arvesta, sest korraldajate otsus on lõplik!
Vasta
#90

Tahan cacida - ühe mehe ego teema - mina ja veelkord mina ... .
Vasta
#91

oot oot...
ma ei protesteeri siin midagi aga ...
Enne II LK kupatasin ma ühe meeskonnaliikme rajaäärde fotografeerima ning nähes, et juba mitmes ekipaaž läheb rajale kiivriteta, uurisin kohtunikult, kes kohapeal mulle väitis, et Kiiver on kohustuslik vaid Sport klassis. (sõitsin G-klassis turisti ;-) )
Mul ilusti kiivrid kaasas ning istme taga valmis. Aga kuna kohtunik oli rääkinud ei hakanud ma vaidlema.

Tegelikult oligi ju FUN ;-)


sai vist kõik öeldud
Vasta
#92

(01-03-2011, 08:39 AM)Vana7 Kirjutas:  Mosserschmitt 777 lendas seekord hästi madalalt ja aeglaselt,sest eelviimase etappi alguses otsustas sidur saba anda ja niimoodi sai siis Haanjamaa mägedes julmalt raginaga käike sisse-välja raiutud.Tänu sellele,et kohtunikud lubasid viimase kiiruskatse lendstardist sõita,sai seegi läbitud ning õigeks ajaks Sanakas finiseeritud.
Remont juba käib järgmise ralli ootuses.
Suurimad tänud korraldustiimile.

Sõitsite tõesti nii madalalt ja aeglaselt, et hüppel peal polnud teie piduritulesid nähaToungue
Olen teinud stardis ühe väikse video, mis on kahe silma vahele jäänud. Video üsna lühike, kuid lastele läks peale. Loodetavasti meeldib ka teileBig Grin

http://www.youtube.com/watch?v=7EMduykEc4s
Vasta
#93

(04-03-2011, 16:18 PM)MANKS Kirjutas:  http://www.youtube.com/watch?v=7EMduykEc4s

kurat kui kaua võttis meil see ring aega... autos sees ei tundunud üldse nii pikk aeg...

The existance of flamethrowers says that someone, somewhere, at sometime said "I need to set that thing on fire, but it's too far away."
---------------------------------
www.eastsidecustoms.eu
Vasta
#94

Mul on üks värske lugu rääkida ja küsimus sapaka-spetsidele (see seebikarbi kujuga Ukraina kaunitar).

Nimelt võtsin peale eile Trt-Tln-laibamaantee mant hääletaja, kes kuuldes meie reipast nädalavahetusest elavnes ja pajatas loo oma hindamatust sapakast. Olla teine kõigiti kosher-pill olnud, ent bensiin
saadanas kiskunud kalliks.
Mõeldud-tehtud, otsustati seega üle minna naftale (ma tean, mida te praegu mõtlete, a vend raius nagu rauda, et see kõik on sulatõsi). Panid naftat paagi täis ning eetriga (sic!) karpast masina käima. Asi käinud kui ime, ainult süüteküünlate juhtmed ja jagaja kaan sulanud üles. Ega midagi, koduhoovist võetud Gaz 53-lt teine komplekt ja kogu operatsioon leidnud korduvat ja edukat kordamist.
Ilus elu lõppenud kui miilits ühel asjaosalistest mingil põhjusel loa-poisi käest ära võtnud, siis pandud ka masin müüki. Nüüd olla spetsialist üks päe sarnase mudeli müügikuulutust üle pika aja näinud, ning hakkanud mõtlema kunagise kalllima juurde tagasipöördumise üle....

Igatahes kirjutas kodanik minu etteütlemise peale automoto veebilehe üles, lubas kaaluda osavõttu kui masina taasleid õnnestub ja lahkus Mäos meie liikurist tänades.

Siit küsimus - kas tegu on/oli tavapraktikaga?? Veel mõtteid?? Toungue

Vasta
#95

Nii, kuna erinevate skohtades on tekkinud küsimusi nii mõnegi Ristsõna lahenduse kohta, siis Absoluutselt õige lahendus oleks näinud välja selline. Siin on juba ruudustatud õigesti ehk see paganamase jalakas oli kõigil õige.
Rohelise taustaga peamised eksimise kohad. Bemmi-mehed "avastasid" ka, et müük-kokkuost ja kokkuost-müük panevad õige tähe samasse kohta aga õige oli ikkagi vaid sildikeste tuleku järjekord Big Grin See on jälle puhas kogemus! Kuidagi me peame terad sõkaldest eraldama ja seekord läks asi õnneks. IGA küsimuse kohta oli rohkem, kui 3 õiget vastust, neist vaid 2 suutsid kõik õigesti lahendada.

.pdf Ristsona lahendustega.pdf Suurus: 17.46 KB  Tõmbamised: 482


Lisaks on üles kerkinud järjekordselt küsimus, et kas peab õhtul/öösel autasustamisel ja ralli reaalsel lõppemisel/lõpetamisel kohal olema, et võita? Tegelikult loll küsimus, elementaarne, et peab! Ralli lõppeb siis, kui Korraldaja ütleb, et ralli on läbi ja kuupäev on Juhendis kirjas. Oleme siin aastaid vanasti nädal-mitu hiljem "autasustatuid" mööda Eestimaad taga otsinud, et auhinnad ja muu nänn üle anda. Nüüd juba kolm aastat on nii, et kes pole kohal, kukub välja ja asemele tuleb järgmine. Ja seekord siis teist korda juhus, kus Võitja pole kohal. Tegelikult ajas natuke vihale ka see, et KUMBAGI põhiklassi võitjat ei olnud. Nagu ei olnud eelmine kord kohal Piiburit ja "Elutöö" klaasauhind jäi üle andmata. Ja ei ole siiani andnud ega viitsigi enam otsida kusagilt kapi otsast pisikest karbikest...

Juhendist: Proteste tulemuste kohta saab esitada kõvahäälselt kaasvõiduajajate kuuldes õhtusel koosviibimisel peale võiduajamise tulemuste avaldamist. Korraldajad sellise protestiga ei arvesta, sest korraldajate otsus on lõplik!

Kas algsed Võitjad protestisid, kui korraldaja nad tahapoole kupatas? EI. Ainus "protest" tuli osalejate suust, et nad on lahkunud. Ja nii tuli uus Võitja. Auhinnalaud peab puhtaks saama ja meie peale 4-5 kuud eelnenud tööd ja rallipäeval 17-tunnist tööpäeva ka lõpuks puhata ning melu nautida. Eks järgmine kord, kui veel peaks selline loll mõte pähe tulema, teeb autasustamise ja ralli lõpetamise näiteks üldse hommikul 10.00. Jube totter on aastaid kümnekonna "kindla kaadri" ja kohtunikega varahommikul "melutada".


Vasta
#96

(04-03-2011, 16:52 PM)koterman Kirjutas:  Siit küsimus - kas tegu on/oli tavapraktikaga?? Veel mõtteid?? Toungue

läheb väga järelkaja teemast välja, ehk moded splitivad kui vajalikuks peavad. a igatahes zil 131 toimis diisliga täiesti muretult. ühes paagis oli bens ja teises soljaara. bensuga käima ja soojaks ja siis kraan teise paagi peale ja sai sõita. uimane oli ja koorma veost suurt juttu polnud, a tühi masin liikus talutavalt. enne seisma jätmist uuesti paagivahetus, et karpasse bensu sisse saaks ja nii asi käis peris palju päevi.
Vasta
#97

Uskuge või mitte,aga kunagi varajases nooruses on ka Jawa 364 diisliga sõitma saadud, ja lisaks ka turisti pliidi gaasiga (väike balloon, kaabli otste töötlemise põleti käis voolikuga õhupuhastist sisse ja kraan täiega lahti), aga ilma bensuta ja soojaks ajamatta ta raisk ei käivitunud ja töötas ka ainult suurtel tuuridel. Tühikäik täitas puudus. Aga mõni kilt sõita sai. Igatahes suht surmav asi mootorile.
RALLIT NII SÕITA EI SAA
Ja kahjuks sai see tsikkel maha müüdud ja erinevalt Granadast pole seda enam kusagilt tagasi osta

GAZ 67 50a; JAWA 250 62a; Ford Granada Coupe MK1 76a
Vasta
#98

Lp Priit, ole hea seleta lollile ära mismoodi neid karistuspunkte jagati? Kas KP ajakontrollis? St enda arvutuste kohaselt olime üsna täpselt ajas, lõpuks aga korralik karistuspunktide posu saadudBig Grin



Vasta
#99

Sama siin,sõitsime kõik peale 2katse ilusti aega,ristsõna jäi küll mõne sõnaga poolikuks,kuid lõpptulemuseks olla sellisel kohal (kus on need poisid kes tõesti tulid autoga juba mitmendale rallile ja lihtsalt nautisid seda melu mitte ei ajand aega ja võidusõittu taga)teeb mõtlikuks,et kuidas ikka neid karistus punkte ja asju aetakse.
Aga siiski ei pane see mind järgmine aasta talveralli ajal kodus istumaSmile

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

No kõige lihtsam on vast "ootamatuid" karistuspunkte saada Lisakatsetel.
Samamoodi läks ka meil, AKP-de tulemus oli enamvähem hea (ühe korra oma lollusest hilinesime), lisakatsed ja PuidustSiil rebisid punkte maha. Ristsõnas vist oli veel mingi väike viga, mida praegu peast ei ole osanud tuvastada.

Aga see ongi ju fun!

Edit: Jossu, teie punktid läksid samuti lisakatsetesse ja SAKP-sse
Hundu, teil jäi ristsõnast liiga palju punkte tulemata, sealt ka lõpptulemus. Lisakatsetel läks ka palju, Regulaarsuse tulemus on väga hea.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne