Paar asja tuvastada
#1

..................................
Vasta
#2

Äkki BMW (R-12 ?) karpa ja spidomeeter (Veigel ?) ???

Suur Kombinaator
www.tsiklitall.ee
Vasta
#3

Spidomeeter peaks Gaz AA/MM olema.
Vasta
#4

pakuks et süütelukk võiks pärineda Lucase firmalt. Minu Waltril on Lucase elektri mäng ja süütelukk sama nägu. Kui pakkumisel siis konkureeriks.

eino
56608941
Vasta
#5

Arvan, et süütelukk on Saksa päritolu. Olen sellist kohanud 30-nendate keskpaiga Zündappil.

Kurtna Mootorrattamuuseum; külalistemaja,saun www.teearu.ee
Mootorite plokikaante remont; alumiiniumi keevitus, töötlemine. tel.5087150, Urmas Teearu.
Vasta
#6

Jah ei oska selle kohabealt vaielda. Rattal igatahes Lucase laterna klaas ja paistab et sobib kopsiku külge laitmatult ja kopsiku peal selline lüliti. Kolmap jõuan koju siis klõpsan mõne pildi lähemalt.

Eino
56608941
Vasta
#7

Karbuss on jah R-12 oma.Kui omal vaja ei ole,oleksin ostja!
Vasta
#8

Süütelukk saksa, ilmselt ka spidomeeter sama lambi kopsiku küljest kui süütelukk. Süütelukku armastasid kasutada jällegi Nürmbergi linna tsiklimeistrid - TWN, Zündapp jne...vb Norise tehase oma, üks selline katkine on olemas, vb on mingeid kirju ka , ei ole hetkel kursis.
Aga kui lgp. Sidorov pakkus spidomeetrit GAZ-ile, siis ei julge vaielda, pilt vähe informatiivne ja kuvar on mul niru ka.
Vasta
#9

(05-03-2011, 11:45 AM)kass Kirjutas:  Sidorov pakkus spidomeetrit GAZ-ile, siis ei julge vaielda, pilt vähe informatiivne ja kuvar on mul niru ka.

Pilt on tõesti kehvavõitu ja spidomeeter roostes (sihverplaat). Tundub sarnane olevat.


[Pilt: IMGP3289.JPG]

Vasta
#10

Süüteluku kohapealt pean sõnad tagasi võtma et võiks kuuluda Lucasele. Tegelt jah omalgi Norise lamp ja ju sealt pärinebki. Kust selle võtsin et Lucase lamp enam selgitust ei oska anda.
http://album.ee/node/24671713/50249759
... ja sealt edasiSmile

Eino
56608941
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne