palun poodide aadresse (asukohti)
#1

kyse selles, et olen kuulnud jarvevana tee kandis asuvat yht head varuosade poodi. et kust seda tapsemalt otsida, oelge aadress voi midagi? ja mis poode veel on vene moppidele?
Vasta
#2

Tartus on Kastani 46.
Vasta
#3

tondi motopood.... ma täpsalt ei tea aga miski tondi tee nelikenndd :keersilm öömm 6 võibola?? ja sis vel teletorni juures on!

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#4

Kasulik link:
http://www.hot.ee/ats105/info/kasulik.htm
Vasta
#5

Tsitaat:Originally posted by guest
kyse selles, et olen kuulnud jarvevana tee kandis asuvat yht head varuosade poodi. et kust seda tapsemalt otsida, oelge aadress voi midagi? ja mis poode veel on vene moppidele?

Veerenni 54 (Subaru kõrval)

Kloostrimetsa tee 56a
Vasta
#6

veerenni oma on teest paarsada meetrit eemal, ära siis mööda põruta. keera sealt subaru juurest sisse.
+ tondi 44 - 6773030;
+ motodepoo (telliskivi 62) - 05084199;
+ teletorni all.
Vasta
#7

Kas keegi ei tea midagi selle kohta, et kunagi oli Rakveres mingi hea motopood. Mingis hoovis ta asus ja tüübid kohapeal lammutasid vanu tsikleid. Kunagi hiljem käisin ka seal, aga siis öeldi, et tüüp joob ja siis kui kaineks saab teeb jälle \"kuurialuse\" lahti. Kuid siiski ma arvan, et tänaseks pole sellest midagi alles jäänud.
Vasta
#8

Raigo oli vist kuskilt Rakvere lähedalt, küsi tema käest.
Vasta
#9

see pood on avatud tegelt aga mitte igapäev,vaid siis kui on ilus ilm Toungue ja enam lammutust pole,vaid uued sikli osad hinnad on head võrreldes tallinaga iz pl kolb 300 kr Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne